20 خرداد 1392

مزایای حمام آب داغ برای پاها

مزایای حمام آب داغ برای پاها

گردش خون در پاها را احیا می کند و این احیا به عنوان نتیجه ای موثر در کل بدن اثر می گذارد.پاها را گرم میکند ، مخصوصا در فصل زمستان ، بعضی ها در انگشتان پایشان مشکل گردش خون دارند که با این راه حل می شود.پوست پا را نرم می کند و به طور کل پوست آن قسمت از پا را زیبا می کند.

The benefits of warm baths of the feet

  • گردش خون در پاها را احیا می کند و این احیا به عنوان نتیجه ای موثر در کل بدن اثر می گذارد.
  • پاها را گرم میکند ، مخصوصا در فصل زمستان ، بعضی ها در انگشتان پایشان مشکل گردش خون دارند که با این راه حل می شود.
  • پوست پا را نرم می کند و به طور کل پوست آن قسمت از پا را زیبا می کند.
  • به نرم کردن پوست کناره پا کمک کند که براحتی برداشته شود.
  • به کم کردن و آرام کردن سردرد کمک می کند.
  • به برداشتن وریدهای متسع کمک می کند(رگهای واریسی).


< <
آخرین های : اخبار و تازه های پزشکی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

بدون شک داشتن پوستی‌ سالم و شفاف از آرزوهای هر خانومیست.. این مقاله که بر اساس آخرین مقالات مجله پر طرفداره پوست و زیباییی Allure تهیه شده , ۵ قاعده اصلی‌ برای شفاف سازیِ پوست و درمان آکنه را به شما یاد میدهد....

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت می کند. حدود ۹۰درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

اگرچه ورزش یکی‌ از راه‌های بسیار خوب برای سوزاندنِ کالری و تناسب اندام شما می‌باشد با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندنِ چربی‌ اضافه بدن شما وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند ..