20 خرداد 1392

چیزهایی که باید در کابینت داروهایتان داشته باشید!

چیزهایی که باید در کابینت داروهایتان داشته باشید!

برای همه ما ممکن است اتفاقات ناگهانی رخ بدهد ، دل آشوبه و استفراغ ناگهانی، درد در شکم یا حتی سردرد. بعضی از این علائم ناگهانی معمولا ساده هستند و نشانه هیچ بیماری خاصی نیستند، آنها ممکن است تنها ناشی از یک غذای نادرست در بدن باشند..برای برخی دلایل ما همه کابینت داروهایمان را با داروهای حیاتی یا بانداژها پر می کنیم تا در مواقع لزوم به کارمان بیاید:

Things You Must Have In Your Medicine Cabinet 


برای همه ما ممکن است اتفاقات ناگهانی رخ بدهد ، دل آشوبه و استفراغ ناگهانی، درد در شکم یا حتی سردرد. بعضی از این علائم ناگهانی معمولا ساده هستند و نشانه هیچ بیماری خاصی نیستند، آنها ممکن است تنها ناشی از یک غذای نادرست در بدن باشند.در حالیکه بیماری ها و زخم های سبک و کوچک می توانند براحتی در خانه مداوا شوند.برای برخی دلایل ما همه کابینت داروهایمان را با داروهای حیاتی یا بانداژها پر می کنیم تا در مواقع لزوم به کارمان بیاید:

راه هایی برای درمان دل درد: در برخی موارد ما از علایم بدی نظیر استفراغ ناشی از خوردن غذاهای نامناسب رنج می بریم یا حتی زمانیکه میزبان هستیم یا به شامی دعوت می شویم که مجبوریم چیزی را بخوریم که دوستش نداریم. در چنین مواردی استفراغ یا اسهال ، داروهای شکمی می تواند اثرات بعدی را درمان کند والکترولیت های بدن شما را به تعادل برگرداند.


مسکن ها :
این قرص ها بسیار مهم است که حتما در خانه داشته باشید و حتی در کیف دستی یا همرهتان حتما آن را به همراه داشته باشید. مسکن ها معمولا در مواردی که سردرد به سراغ تان می آید ، آنفولانزا می گیرید ، یا دل درد می گیرید و حتی خونریزی های قاعدگی می تواند مفید باشد. در مورد این قرص ها با پزشک تان صحبت کنید و ببینید کدام یک از مسکن ها برای بدن شما مفید است.

.


کرم های آنتی بیوتیک:
این مواد از بهترین داروها در درمان بریدگی ها و زخم ها هستند برای جلوگیری از بروز هرگونه عفونت باید در اطراف محل زخم  یا بریدگی مالیده شود.


کرم هیدروکورتیزون:کورتیزون برای درمان حساسیت ها ، التهاب ، خارش ، گزیدگی حشرات ،جوش و اگزما و واکنش های آلرژیک به کار می رود.نمک های اپسون :
برای درمان قارچ انگشتان پا و درد عضلات زمانیکه زیر دوش آب هستید به کار برده می شود


جعبه کمک های اولیه :
درواقع این مهمترین و حیاتی ترین جزء است که باید در این مقاله به عنوان اولین مورد از آن یاد می کردم. این داروها نباید فقط در خانه باشد ، بلکه همه اعضای خانواده هر جا که می روند باید آن را به همراه خود داشته باشند و آنها باید در اندازه های مختلف باشند.


کتاب کمک های اولیه
:مانند کتاب راهنما این مورد نیز بسیار مهم و حیاتی است چرا که برای مثال در موردی که پای کسی شکسته است شما باید آن را در موقعیت درستی قرار دهید و آنچه لازم است برا برایش انجام دهید تا آمبولانس سر برسد.
داروهای آلرژی: هر کسی می تواند از آلرژی های ناشی از خوردن غذاهای خاص رنج ببرد یا حتی آلرژی از گزیدن حشره ای و داروهای آلرژی برای درمان چنین علائمی بکار برده می شود و همچنین برای درمان بسیاری از آلرژی های بهاره هم مفید است.

ضداحتقان ها: ضداحتقان ها معمولا برای درمان علایم گرفتگی بکار برده می شود و برای کسانی که درگیر سرماخوردگی و آلرژی هستند بسیار مفید است.< <
آخرین های : اخبار و تازه های پزشکی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

بدون شک داشتن پوستی‌ سالم و شفاف از آرزوهای هر خانومیست.. این مقاله که بر اساس آخرین مقالات مجله پر طرفداره پوست و زیباییی Allure تهیه شده , ۵ قاعده اصلی‌ برای شفاف سازیِ پوست و درمان آکنه را به شما یاد میدهد....

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت می کند. حدود ۹۰درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

اگرچه ورزش یکی‌ از راه‌های بسیار خوب برای سوزاندنِ کالری و تناسب اندام شما می‌باشد با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندنِ چربی‌ اضافه بدن شما وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند ..