27 آذر 1391

درخت زيتون نماد صلح

درخت زيتون نماد صلح

درخت زيتون نماد صلح، فخر و وفور نعمت است؛ از هزاران سال پيش در جوامع و فرهنگ هاي مختلف به اين درخت توجه ويژه اي شده است. به نقل از سايت «هلث نيوز»، نوعي آنتي اکسيدان موجود در اين درخت از بدن در برابر حمله قلبي و سکته محافظت مي کند.
درخت زيتون نماد صلح، فخر و وفور نعمت است؛ از هزاران سال پيش در جوامع و فرهنگ هاي مختلف به اين درخت توجه ويژه اي شده است.


به نقل از سايت «هلث نيوز»، نوعي آنتي اکسيدان موجود در اين درخت از بدن در برابر حمله قلبي و سکته محافظت مي کند.


حاوي ويتامين هاي E، A، مواد معدني و آنتي اکسيدان و ميزان بالاي کلاژن است. روغن زيتون مرطوب کننده مناسب و بدون عارضه است.
نيم ساعت قبل از حمام، کمي روغن زيتون به موها بماليد و کلاه حمام روي سر خود بکشيد. سپس به طور معمول موهاي خود را بشوييد تا موها براق شود.


قرار دادن سر انگشتان در روغن زيتون ولرم حاوي چند قطره آب ليمو، باعث تقويت ناخن مي شود.


زيتون از بدن در برابر التهاب و ناراحتي قلبي محافظت مي کند.


روغن زيتون در مقايسه با روغن هاي ديگر حاوي چربي اشباع شده کمتري است که در کاهش وزن موثر است.


دفعات و شدت گرگرفتگي در زنان يائسه را کاهش مي دهد.


احتمال ابتلا به ديابت در افرادي که روغن زيتون يا زيتون مصرف مي کنند، کمتر است.


روغن زيتون طبيعي مانند مسکن عمل مي کند.


مصرف اين روغن، ناراحتي معده، سوءهاضمه يا يبوست را کاهش مي دهد
< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.