16 خرداد 1392

نقاشی های رنگ روغن انگشتی آیریش اسکات

نقاشی های رنگ روغن انگشتی آیریش اسکات

آیریش اسکات هنرمند یک روز که در حال تکمیل کردن یکی از نقاشی های رنگ روغنش بود نیاز داشت خیلی سریع رنگ هایش را اصلاح کند، اما تمام قلم موهایی که در دسترس داشت به رنگ غلیظ آغشته بود. او تصمیم گرفت با انگشتانش و با ضربه های سریع این کار را انجام دهد.

Oil Finger Paintings By IRIS SCOTT

آیریش اسکات هنرمند یک روز که در حال تکمیل کردن یکی از نقاشی های رنگ روغنش بود نیاز داشت خیلی سریع رنگ های زرد تعدادی از گل های نقاشی اش را اصلاح کند، اما تمام قلم موهایی که در دسترس داشت به رنگ آبی غلیظ آغشته بود. او که نمی خواست کارش را متوقف کرده و قلم موها را بشوید تصمیم گرفت با انگشتانش و با ضربه های سریع این کار را انجام دهد. یک تغییر کوچک در روند کارش که خیلی زود شیوه کاری او را تغییر داد. او اکنون یک جفت دستکش جراحی به دست کرده و منحصرا با انگشتانش نقاشی می کند. این شیوه حال و هوای رنگ و بافت امپرسیونیست به نقاشی هایش می دهد.

< <
آخرین های : هنر و ادبیات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

زمان به سرعت می گذرد و کسانی که بچه تازه به دنیا آمده دارند همیشه به گذشته برگشته و آرزو می کنند که ای کاش عکس های بیشتری از بچه خود می انداختند. اما خبر خوب این است که زیاد سخت نیست شات های خلاقانه با تنوع زیاد از فرزندمان بگیریم. این 17 شات را هر پدر و مادری باید از فرزندش بگیرد.

دماوند

دماوند

بلندترین قله رشته کوه های البرز، دماوند است که 5636 متر از سطح دریای مازندران و 5671 متر از سطج دریاهای آزاد ارتفاع دارد.

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

این نقاشی های خلاقانه کار مارتا آلتز نویسنده و تصویرگر کتاب کودک می باشد. او نقاشی هایش را خیلی خلاقانه با تراشه های مداد تکمیل کرده است.تراشیدن مدادهای چوبی یک چیز خاص به هر نقاشی اضافه کرده است.

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

«گایکو» هنرمند چینی خودش را داخل نقاشی های سوپر قهرمان های کتاب های کمیک مورد علاقه اش و شخصیت های علمی تخیلی مشهور می کند. این هنرمند بااستعداد با بتمن، ژوکر، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت های مشهور رودررو می شود.

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

حالا زمان این رسیده که عکس ها و تصویرسازی هایی که با هم ادغام شده را ببینیم. این مجموعه الهام بخش هنرمندانه را تصویرگری هندی به نام «نیتین رائو کومبلکر» با ترکیب عکاسی و تصویرسازی هنری خلق کرده است.