13 خرداد 1392

اسکارلت جوهانسون از زندگی خصوصی اش می گوید

اسکارلت جوهانسون از زندگی خصوصی اش می گوید

اسکارلت جوهانسون هیچ وقت زیاد از زندگی خصوصی اش تعریف نکرده اما تازگی برای Cosmopolitan صحبت کرده و اکنون همه می دانند او چرا با رایانرینولدز ازدواج کرده و چرا این ازدواج موفق نبوده، چه چیزی یاد گرفته و الان که تنهاست چه حسی دارد. او در مورد جذابیتش برای پسرهای بد، در مورد سخت بودن رابطه ها و اینکه تنها بودن چه حسی دارد حرف می زند.صحبت های اسکارلت جوهانسون را با این مجله بخوانید.

Scarlett Johansson  Tells Cosmopolitan


اسکارلت جوهانسون هیچ وقت زیاد از زندگی خصوصی اش تعریف نکرده اما تازگی برای Cosmopolitan صحبت کرده و اکنون همه می دانند او چرا با رایانرینولدز ازدواج کرده و چرا این ازدواج موفق نبوده، چه چیزی یاد گرفته و الان که تنهاست چه حسی دارد. اسکارلت جوهانسون در ژانویه 2012 روی جلد Cosmopolitan ظاهری جذاب داشت. این بازیگر که امسال از رایان رینولدز جدا شد در صفحه اول با یک لباس ارغوانی زیبا دیده می شود.اسکارلت که روی جلد مجله ظاهری جذاب و برنزه دارد مصاحبه ای در مورد زندگی خصوصی اش داشته. او در مورد جذابیتش برای پسرهای بد، در مورد سخت بودن رابطه ها و اینکه تنها بودن چه حسی دارد حرف می زند.صحبت های اسکارلت جوهانسون را با این مجله بخوانید.
اسکارلت در مورد نقش های پایه و ظاهرش در این نقش ها می گوید: درحالیکه دختری 19 ساله بودم عاشق بازیگری بودم. چرا که نه؟ شما 19 ساله اید و احساس جوانی و سرزندگی می کنید. من نمی دانم که می توانم خودم را در سن 19 سالگی یک بازیگر بدانم یا نه. او در مورد جذب کردن پسرهای بد گفت: من جذب طبیعت ماجراجویانه و شاید هم کمی بدجنس می شوم و نیز در مورد توانایی و نفوذ و خودجوش بودن فرد سئوال می کنم. اگر اینها جوهره اصلی یک پسر بد را تشکیل دهد، پس حرفی که می زنند درست است. من ابدا جذب آدم های گردن کلفت یا فرومایه نمی شوم. اما فکر می کنم راسخ و محکم بودن جذابیت است. منظورم این است. درست نیست
اسکارلت جوهانسون در مورد ازداوجش با رایان رینولدز گفت: من باور عمیق دارم که وقتی احساس خوبی به چیزی دارید، باید آن کار را انجام دهید. من به غریزه شدیدا اعتقاد دارم. ازدواج کردن کار درستی بود که باید انجام می دهم زیرا ازدواج امری طبیعی است. ازدواج از خلال عشق و رابطه عاشقانه و آرزوی داشتن آینده با یک نفر شکل می گیرد و من خیلی خوش شانسم که با کسی ازدواج کردم که همان کسی شد که فکر می کنم باید باشد.اسکارلت جوهانسون در مورد اینکه چگونه یک ازدواج پیچیده می شود گفت: رابطه ها پیچیده هستند و ازدواج کردن یک زندگی است، مثل پروسه نفس کشیدن. من فکر می کنم کاملا برای فراز و فرودهای آن آگاه نبودم و آمادگی برای یک زندگی نداشتم.صحبت های اسکارلت در مورد درسی که گرفته است: شما باید اول از خودتان مطمئن باشید تا یک ازدواج موفق داشته باشید. او در مورد احساس تنهایی اش می گوید: این حس غریب است. من قبلا هرگز در طی یک دوره زمانی طولانی مدت تنها نبوده ام. آدم دلش برای داشتن شریک زندگی و محرم اسرار تنگ می شود، اما باید بگویم که من قدر زمانی که برای شناختن خودم صرف کردم را می دانم.
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.