9 خرداد 1392

بهترین غذاها برای بعد از تمرینات ورزشی(سری اول)

بهترین غذاها برای بعد از تمرینات ورزشی(سری اول)

بسیاری از راهنمایی های غذاها به ما می گویند که جایگزین هایی برای گوشت پیدا کنیم. هوموس یکی از آن جایگزین های عالی برای گوشت است. تشکیل شده از جوجه و نخود فرنگی هوموس یک منبع بسیار عالی از پروتئین و کربوهیدرات است. هوموس با غلات ترکیب شده و برای یک وعده غذای عالی بعد از تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

 Best Foods To Eat Post-Workout

1-مرغ سرخ کرده
 مرغ و جوجه منبع بسیار خوبی برای پروتئین و دیگر مواد مغذی حیاتی نظیر نیاسین ، ویتامین B که برای سوخت و ساز کربوهیدرات های بدن حیاتی هستند می باشد.و اگرچه برنج قهوه ای هم عموما یک گزینه سالم دیگر نسبت به نوع سفید آن می باشد ، آن هم می تواند بعد از تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار گیرد ، شما در واقع می خواهید که بعد از تمرینات ورزشی غذاهایی استفاده کنید که قندخون شما را بالا ببرد. این غذاها عضله های شما را دوباره پر کرده و قند خون مورد نیاز شما را بسرعت تامین می کنند پس برای این منظور برنج سفید را به جای قهوه ای استفاده کنید. کمی سبزیجات بخارپز شده برای مواد معدنی مورد نیاز بدن تان هم به غذایتان اضافه کنید.2-هوموس به اضافه غلات
بسیاری از راهنمایی های غذاها به ما می گویند که جایگزین هایی برای گوشت پیدا کنیم. هوموس یکی از آن جایگزین های عالی برای گوشت است. تشکیل شده از جوجه و نخود فرنگی هوموس یک منبع بسیار عالی از پروتئین و کربوهیدرات است. هوموس با غلات ترکیب شده و برای یک وعده غذای عالی بعد از تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.شیرینی درست شده از گندم کالری های متراکم و کربوهیدرات های پیچیده دارد در حالیکه کره بادام سرشار از مواد معدنی مورد نیاز نظیر پتاسیم دارد که مسئول الکترولیت برای برقراری انقباضات عضله ای می باشد. این دو با هم ترکیب شده و شما خودتان یک بمب انرژی از چربی موجود در کره بادام خواهید داشت. اگرچه شما باید از خوردن چربیها در طول تمرینات ورزشی خودداری کنید. چرا که باید دیگر مواد حیاتی و مورد نیاز بدن جذب بدن شوند. چربی های اشباع نشده مانند آنهایی که در کره بادام یافت می شوند در ساختن تستسترون نقش مهمی دارند، هورمونی حیاتی برای ترکیب پروتئین بدن شما!
3-تست سبوس دار، نان شیرینی حلقوی با کره بادام زمینی
شیرینی درست شده از گندم کالری های متراکم و کربوهیدرات های پیچیده دارد در حالیکه کره بادام سرشار از مواد معدنی مورد نیاز نظیر پتاسیم دارد که مسئول الکترولیت برای برقراری انقباضات عضله ای می باشد. این دو با هم ترکیب شده و شما خودتان یک بمب انرژی از چربی موجود در کره بادام خواهید داشت. اگرچه شما باید از خوردن چربیها در طول تمرینات ورزشی خودداری کنید. چرا که باید دیگر مواد حیاتی و مورد نیاز بدن جذب بدن شوند. چربی های اشباع نشده مانند آنهایی که در کره بادام یافت می شوند در ساختن تستسترون نقش مهمی دارند، هورمونی حیاتی برای ترکیب پروتئین بدن شما!
 4-میوه های خشک و مغزها
هرکسی فرصت این را ندارد که با یک وعده میوه های تازه از خودش پذیرایی کند. برای مردان میوه های خشک و مغزها می تواند یک راه حل ساده باشد. یک کیسه پلاستیکی از میوه های خشک و مغزها در کیف ورزشی خود داشته باشید که بعد از تمرین براحتی بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. شما می توانید مقدار قابل توجهی از پروتئین را در مغزها پیدا کنید ، به علاوه اینکه مقداری کربوهیدرات های ساده از میوه های خشک دریافت می کنید. کربوهیدرات های ساده براحتی هضم شده و عضله های شما را با قندی که دریافت می دارند بازسازی می کنند و این به نسبت کربوهیدرات های ساده بهتر هم است ، بدین ترتیب این غذای ساده می تواند برای بعد از تمرینات ورزشی بسیار مغذی باشد.


5-کراکت گندم و ماهی تن
ماهی تن و کراکر تمام گندم از دیگر غذاهای عالی برای بعد از تمرینات ورزشی برای آقایان می باشد.ماهی تن چربی کمی دارد و سرشار از پروتئین و امگا 3 مفید برای قلب و اسیدهای چرب مفید است. از طرف دیگر ، کراکرها نیز منبع خوبی از کربوهیدرات های انرژی زا هستند . اگر می توانید کمی آب لیمو تازه ، روغن زیتون و کمی خردل روی کراکرها بمالید و بخورید.

< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.