8 خرداد 1392

علامت هایی که نشان می دهد نامزدتان شما را دوست ندارد

علامت هایی که نشان می دهد نامزدتان شما را دوست ندارد

در اینجا نشانه هایی را می بینید که تقریبا در بیشتر مردها نشانه این است که علاقه به شریک زندگی شان را از دست داده اند.

 Signs He Does Not Like You1.  شمار ا نادیده می گیرد، بهتان بی احترامی می کند (ارزش ها، افکار و ایده هایتان را کم ارزش می شمارد)
.
بعضی از مردها در محل کار و بیرون از منزل مشکلاتی دارند.. و متاسفانه برخی از خانم ها می خواهند از همه چیز در محل کار اقایان خبر داشته و با کسانی که کار می کند ارتباط داشته باشند. اما صادقانه بگویم بزرگ ترین اشتباه مرد این است که مشکلات کاری خود را به خانه آورده و به جای اینکه مشکلش را با فرد مورد نظر حل کند آن را با نامزدش در میان بگذارد. چون این مشکل متعلق به مرد است.اما اگر مردی مرتبا شما را نادیده می گیرد، شما را تحقیر می کند، لازم است که یک حرکت جدی بکنید.در چنین مواقعی جدا شدن سخت است و شما مقاومت می کنید اما در این گونه مواقع حس خوبی نداشته اید.. اما برعکس اگر روابط خوب پیش برود او همیشه بهتان توجه می کند.. شما را به شکل متفاوتی دوست دارد.. و از نظرش شما باارزش هستید.


2. او در نزدیکی شما نیست !! بزرگ ترین علامتی که بهتان نشان می دهد آیا یک مرد با شما هست یا نه. اگر او دیگر زیاد دور و بر شما نیست یعنی بهتان علاقه ندارد.جالب است- مردها به 100 روش متفاوت برای نزدیک شدن به دختری که دوستش دارند عمل می کنند... حتی ممکن است کاملا به او بی اعتنایی کنند! یا سر به سرش بگذارند. یا عصبانی اش کنند.اما اگر او دلش با شما باشد مهم نیست چگونه این کار را می کند. حقیقت این است که این روش یا یک روش دیگر انها همیشه در ظاهر طوری رفتار می کنند که بهتان نزدیک شوند.او بهانه هایی پیدا خواهد کرد تا بهتان نزدیک شود. همیشه دنبال چیزی می گردد تا به اتاقی بیاید که شما در آن هستید. ممکن است قبلا به این موضوع توجه نکرده باشید. اما یکبار که بهش توجه کنید کاملا متوجه می شوید که حواسش به شماست. و موقعی که ببینید او به شما تمایل ندارد یعنی دوستتان ندارد.


3. به راحتی با شما راجع به دخترهای دیگر صحبت می کندشاید شما درمورد موضوعی عادی و روزمره با هم بحث کنید. اما اگر در مورد دخترهای دیگر یا رابطه اش با یک دختر خیلی راحت و به طور غیرعمدی حرف می زند مطمئن باشید شما را دوست ندارد (یا حداقل حس رمانتیکی بهتان ندارد).


4. علاقه به صحبت کردن با شما ندارد: این مورد به اندازه کافی واضح است. اگر علاقه ای به صحبت کردن با شما ندارد، تقریبا بهتان گفته است که علاقه ای بهتان ندارد
5. زبان بدن/ رفتارهای عمومی: خودداری از تماس چشمی، فاصله اش را با شما حفظ می کند. داوطلبانه هیچ صحبتی را در مورد خودش شروع نمی کند.اگر به یکی از موارد بالا برخوردید تقریبا مطمئن باشید که او به فکر شما نیست. 


6. همیشه سرش شلوغ است :شما می خواهید با نامزدتان قرار بگذارید و او بهانه می آورد. او مدام در حال آوردن عذر و بهانه برای شماست. او شما را دوست ندارد (درحالیکه شاید خودش این حرف را نزند). از دست دادن یک یا دو قرار یک چیز است، اما یک مرد برای دختری که بهش علاقه دارد زمان پیدا خواهد کرد


7. هیچ تفاوتی بین نحوه صحبت کردنش با شما و سایر دوستانش وجود ندارد. تن صدای بی تفاوتوقتی مردی زنی را دوست دارد همیشه تفاوت های اندکی در نحوه تعامل و ارتباط برقرار کردن با او وجود دارد. این تفاوت ممکن است ماهرانه و دقیق باشد، اما شما خواهید فهمید. یک مرد روش های خاصی برای صحبت کردن با یک دختر داشته و نوع خاصی از رفتار را برای جلب توجه کردن او به کار برده که این رفتار را با دیگران ندارد. بهترین کار این است که اگر مردی بهتان گفت دوستتان دارد دقت زیادی داشته باشید که ببینید با مردم عادی چگونه ارتباط برقرار می کند و با شما چگونه.8. در مورد احساساتش با شما صحبت نمی کند، بهتان نمی گوید دوستتان دارد، او می گوید در مورد احساسش مطمئن نیست (یا اینکه می گوید من می دانم چه حسی به تو دارم و اگر بهت بگویم تو واکنش خوبی نخواهی داشت).این مورد بزرگ تر از این است که در حوزه نصیحت های مشکلات روابط بیاوریم، اما ارزش ذکر کردن در این لیست را دارد.اگر با مردی آشنا شده یا نامزد کرده اید و چندین ماه از او بی خبرید، نشانه های اخطار برای شماست که بفهمید بهتان علاقه ندارد همچنین او زیاد در مورد احساسش صحبت نمی کند. حالا دقیقا وقت نصیحت است، که همه آن در این متن جا نمی شود. مردها با روش های مختلفی احساسشان را بیان می کنند. شما هم باید همیشه گوش به زنگ بوده و حواس خود را جمع کنید. و نیز زمان کافی به او داده تا در موقعیت مناسب احساسش را به بهتری شکل بگوید.تنها چراغ خطر زمانی است که ماه های زیادی (مثلا 6 ماه یا بیشتر) از اشنایی تان گذشته و او هنوز می گوید نمی دانم یا مطئمن نیستم.
9. او با شما خوش و بش کرده و خوش می گذارند.. اما فقط با شما نیست بلکه با بقیه دختران هم خوش می گذارند دختران خیلی زیادی در این مورد گیج و مضطرب هستند. آنها دلشکسته می شوند چون پسرها با سرعت زندگی شان را زیر رو می کنند. آنها به دخترها شماره تلفن می دهند با هم حرف های جالب می زنند، دختر برایش اس ام اس می زند و.....مشکل اینجاست- این مرد خاص با هر دختری همین رابطه را دارد. این فقط یک روش برقراری ارتباط برای اوست.دراصل بعضی مردها دخترها را با اسم های زیبا و دوست داشتنی صدا می زنند. من فکر می کنم این کار زیبا و نشانه مهربانی باشد، اما ممکن است راه ارتباط برقرار کردن با همه باشد. ممکن است شما این را متوجه نشوید اما باید دقیق باشید آیا او با شما صادق است؟... و مدتی به او توجه کنید ببینید در مکان های عمومی با بقیه دخترها چگونه رفتار می کند
10. او به طور کلی یک مرد خوش مشرب و اجتماعی محسوب می شود.مثل مورد بالا باید به طرز رفتارش با دیگران دقت کنید
< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....