5 خرداد 1392

یک دختر ده ساله بچه دار شد

یک دختر ده ساله بچه دار شد

دختر کلمبیایی جهان را متعجب کرد.یک دختر ده ساله کلمبیایی در حالیکه گزارشگران ادعا می کنند که بچه ای به وزن 5 پوند و نیم به دنیا آورده مردم کشورش و بقیه جهان را شوکه کرد.

   Gives Birth ToTen Year Old Girl To Baby

طبق گفته گزارشگران او به بیمارستان رفته درحالیکه درد و خونریزی داشته و بدون مراقبت های پزشکی پیشرفته فرزندش را به دنیا آورده است.Primer Impacto  گزارش می کند که او برای اولین بار در طول بارداری اش به بیمارستان می آمده، بااینحال جزئیات مخدوش اند و نام این دختر ذکر نشده است. اما درحالیکه این خبرها که در سراسر جهان پخش شده تعجب و ترس به دنبال داشته، هنوز اطلاعات زیادی در مورد این دختر، بچه اش، پدر فرزندش و اینکه چگونه این دختر کوچک توانسته بارداری را پشت سر بگذارد وجود ندارد. 


قبیله وایو

در این گزارش ذکر شده دختر به قبیله وایو تعلق داشته که در برخی موارد از قوانین کلمبیا مستثنی هستند. کارشناسان استدلال می کنند که این چیز جدیدی برای یک عضو قبیله وایو نیست و این مشکل در حال رشد است. ما پیش از این هم مواردی مشابه در میان دختران وایو دیده بودیم. Efraín Pacheco Casadiego مدیر بیمارستانی که این دختر در آنجا زایمان کرده به رادیو RCN گفته: در زمانی که آنها باید با عروسک ها بازی کنند مجبور می شوند از یک بچه مراقبت کنند. این تکان دهنده است.
< <
آخرین های : بارداری و زناشویی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

علائم زودهنگام و اولیه باداری چیست؟

بسیاری از زوج هایی که امیدوارند بچه دار شوند با دیدن کوچکترین ناخوشی ای واکنش نشان داده امیدوارند که اینها از علائم اولیه بارداری همسرشان باشد. البته ، تعیین بارداری سریع به طور تخصصی مشکل است در حالیکه برخی از ناخوشی هایی که خانم احساس می کند ممکن است چیزی غیر از علائم اولیه بارداری باشد. علائم زیر وجود دارد اما ممکن است به طور خاص با بارداری رابطه خاصی نداشته باشد:

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

16 روش آماده سازی برای زایمان طبیعی موفق

برای داشتن زایمان طبیعی موفق حتما باید برنامه ریزی داشته باشید. در اینجا 16 روش آماده سازی برای یک زایمان طبیعی موفق را معرفی می کنیم.

مراقبت های پس از عمل سزارین

مراقبت های پس از عمل سزارین

ممکن است از اینکه زایمان به پایان رسیده و خود و کودکتان سلامت هستید ، خوشحال و سپاسگزار باشید است. ممکن است از اینکه همه چیز مطابق برنامه پیش رفته به وجد آمده باشید. یا ممکن است از اینکه بر خلاف تصوراتتان ، زایمان را به شکل طبیعی انجام نداده اید ، ناراحت و نا امید باشید. اگر همه چیز به سرعت در طول وضع حملتان تغییر کرده و یک سزارین غیرمنتظره و اورژانسی داشتید ، ممکن است از آنچه بر شما گذشته یا حس کرده اید عمیقاً ناراحت باشید. دوباره فکر کردن به دلایلی که باعث شدند زایمان به شکل فوری انجام شود می تواند به بهتر شدن احساساتتان کمک کند.

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

10 چیزی که باید در مورد بچه های تازه به دنیا آمده بدانید

در اینجا چند اصل را بهتان معرفی می کنیم که لازم است در مورد فرزند نورسیده تان بدانید.

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

دلایلی که برخی از بچه ها دیر راه می افتند!

زمانیکه بچه برای اولین بار قدم های خود را بر می دارد و شروع به راه رفتن می کند مادر سرشار از شادی می شود... اگر هر گونه تاخیری در این زمینه رخ دهد ، به جای آن احساس ترس و پریشانی می کند مخصوصا اگر بچه دیگری در همان سن در اطراف شما وجود داشته باشد که شروع به راه رفتن کرده است و اینجاست که شما شگفت زده می مانید ....