4 خرداد 1392

نمونه کفش های تابستانه/ بهاره مارک Manolo Blahnik سال 2013

نمونه کفش های تابستانه/ بهاره مارک Manolo Blahnik سال 2013

مجموعه کفش های بهاره 2013 مارک Manolo Blahnik پر از رنگ های روشن و مدل های تابستانی است. تعداد زیادی کفش برای سلیقه های متعدد با کفش های گلدار زنانه با رنگ های پاستلی تا کفش های دو رنگ سبک مردانه که این طراح برای شوی بهاره ویکتوریا بکهام طراحی شان کرده است. همچنین سایه های روشن تری از صورتی و سبز وجود دارد و نیز سیاه خالص که با فلزهای ریز تزئین شده اند.

 Manolo Blahnik

Spring Summer 2013 Shoes 

صندل های Strappy یک بخش بزرگ از این مجموعه هستند. اما تنها مدل های پاشنه دار ندارد بلکه مدل پاشنه تخت هم در این مجموعه می بینیم. کفش های راحتی نوک دار  با کفش های زبان دار مربعی می آیند که تعدادی از مدل ها با فلزهای مربعی/ بادامی تزئین شده اند.

کفش های پاشنه باز در مدل های متنوعی هستند. یکی از مدل ها یک کفش پاشنه دار مدل آکسفورد در رنگ بژ و قرمز است. مدل دیگر جذاب یک کفش پاشنه باز مشکی بندی با رنگ صورتی تند با شکل جذاب زبان است.

مدل بهاره 2013 Manolo Blahnik
 
صحبت از مدل های بدنی مشکی شد تعداد کمی کفش پاشنه تخم مرغی با اندازه پاشنه متوسط وجود دارد. یکی از آنها بند چرمی با ظاهری جذاب دارد.
همچنین این مجموعه شامل چند بوت روشن بهاره است. یکی از مدل ها از گل های چرمی درست شده درصورتیکه مدل های دیگر  پاشنه و پنجه  باز دارند. این مدل آخری هم در شوی مد ویکتوریا بکهام نشان داده می شود.
مواد تشکیل دهنده کفش ها بیشتر چرم، جیر، ساتن، پی وی سی، و پارچه است. یک صندل با رنگ آبی روشن با بندهای مشخص وجود دارد که برای این فصل خیلی مد است. مد دیگر- یعنی بندهای قوزک پا- را نیز می توان در این مجموعه دید.
 

شوی بهار 2013 گوردون وس
این طراح برای کفش هایش در شوی مد بهار 2013 با تعدادی از طراحان همکاری کرده است. علاوه بر آنکه طیفی از کفش ها را برای ویکتوریا بکهام طراحی کرده با برندها و طراحانی نظیر عثمان، ریم آکرا، آنتونیو براردی، جی.مندل و طراحان زیاد دیگری همکاری می کند.

< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...