28 اردیبهشت 1392

10 راه برای جوان تر شدن در سال 2013

10 راه برای جوان تر شدن در سال 2013

خلق و خوی مثبت و رفتار خوب به بدن شما کمک می کند تا سیستم های حیاتی آن در تعادل باقی بمانند و شما 5-6 سال بیشتر احساس جوانی کنید

 Ways to Grow Younger 

1-مراقب سایز خود باشید: مراقب سایز کمرتان باشید همچنین این مراقبت را در مورد فشار خون ، قندخون و کلسترول تان نیز در رابطه با سلامتی خود رعایت کنید تا ریسک ابتلا به بسیاری از بیماری ها در شما کاهش یابد از جمله این بیماری ها ، مشکل قلبی و عروقی می باشد.اثرات ترکیب یافته آن می تواند بدن شما را تا 20 سال جوانتر کند.

2- مراقب استرس موجود در زندگی خود باشید: استرس در شکل ها ، اندازه ها و شدت مختلفی وارد زندگی شما می شود. برخی از استرس ها خوب هستند اما نوع بد آن از درون و بیرون شما را اذیت می کند. کم کردن استرس بد با دارو یا تکنیک های مدیتیشن می تواند به شما کمک کند تا 2 سال جوانتر بمانید.

3- با خانواده و دوستان تماس باشید: در دسترس بودن با خانواده و دوستان و در تماس بودن با آنها از طریق ایمیل ، تماس های تلفنی ، و هر زمان توانستید دیدار از نزدیک می تواند روی زندگی شما تاثیر مثبتی بگذارد. در دسترس بودن می تواند شما را تا 9 سال جوانتر کند.4- مانند آهن قوی باشید: تمرین کردن و وزن کردن باعث می شود عضله ها و استخوان های شما خوب و سالم باقی بمانند. تمرین های کششی برای ده دقیقه سه بار در هفته می تواند به بدن شما کمک کند تا تقریبا 3 سال جوانتر شود.


5- خوشحال باشید :
فیلم های خنده دار نگاه کنید و زمانتان را با کسی بگذرانید که خنده بر لبتان می آورد. خندیدن باعث می شود بدن شما حس کند 8 سال جوانتر شده است. 

6- میوه بخورید و عادت میوه خوری را از سر بیرون نکنید:
میوه و مغزها هم خوشمزه اند هم سیر کننده و موادی هستند که ضامن سلامتی قلب و مغز شمایند و نیز سایز دور کمرتان را نیز حفظ می کنند. خوردن 4 تا 5 وعده میوه و مشتی آجیل به صورت روزانه م یتواند به شما کمک کند که تا حدود 6-7 سال جوانتر به نظر برسید. 


7- غلات سبوس دار بخورید :
غلات فرآوری نشده سرشار از مواد مغذی و فیبر هستند که به ریشه کن کردن بیماری ها و سالم نگاه داشتن شما وهمچنین کنترل وزن تان کمک شایانی می کند. خوردن 5 وعده غلات سبوس دار در هر روز باعث می شود شما حس کنید 3 سال جوانتر هستید. 

8- افکار مثبت و شادی آفرین کنید : خلق و خوی مثبت و رفتار خوب به بدن شما کمک می کند تا سیستم های حیاتی آن در تعادل باقی بمانند و شما 5-6 سال بیشتر احساس جوانی کنید.


9-به طور مداوم ورزش کنید :
نیازی نیست در ماراتن شرکت کنید اما تمرینات ورزشی مداوم می تواند به بدن شما کمک کند تا فکر کند 9 سال جوانتر است. سعی کنید هر روز 30 دقیقه فعالیت داشته باشید.


10- خواب کافی داشته باشید :
 خواب کافی به بالا بردن انرژی شما کمک می کند و باعث می شود اگر از اضافه وزن رنج می برید وزن خود را کم کنید. حداقل 6 ساعت هر شب بخوابید- اما نه بیشتر از 9 ساعت- تا بدن شما حس کند 3 تا 4 سال جوانتر از سن واقعی خود است.< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.