27 اردیبهشت 1392

پنه لوپه کروز رژیم های احمقانه نمی گیرد

پنه لوپه کروز رژیم های احمقانه نمی گیرد

پنه لوپه کروز با پسر 17 ماه اش در خانه به سر می برده و عشق و علاقه تازه ای به آشپزی پیدا کرده است. این بازیگر می گوید که دوست ندارد رژیم بگیرد، اما درعوض مطمئن است که هر روز غذاهای تازه می خورند. من الان یک همسر خانه دار هستم و این خیلی زیباست، بهترین چیز در جهان است. من می دانم چگونه آشپزی کنم و برایم مهم هست روزانه از مواد غذایی تازه استفاده کنم. من رژیم های احمقانه نمی گیرم، فقط غذاهای مدیترانه ای که دوستشان دارم چون مهم است که خوب غذا بخوریم.

Penelope Cruz Doesn't Do
Crazy Diets
کروز مطمئن است که سبک زندگی سالمی دارد، اما از پیر شدن نگران و ناراحت نیست. درحقیقت با آغوش باز آن را می پذیرد. او می گوید: من وقتی خانمی را می بینم که در اوایل سی سالگی است و از پیر شدن می ترسد، فقط دلم می خواهد بهش سیلی بزنم! وقتی من هشتاد ساله بشوم، می خواهم به آینه نگاه کنم و یک زن هشتاد ساله را ببینم. مادربزرگم چروک های زیادی داشت و هر چروک بازگوکننده یک داستان بود. من می خواهم هرسال زندگی ام را همان گونه که هست تجربه کنم. البته این بدین معنی نیست که مخالف کسی باشم که کمی صورتش را دستکاری کرده یا جراحی پلاستیک انجام داده است. من در مورد کارهای دیگران قضاوت نمی کنم. فقط دوست ندارم خانم ها از بالا رفتن سنشان عصبانی و گله مند باشند.

 

< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.