27 اردیبهشت 1392

چگونه زیبایی درونی خود را کشف کنیم؟

چگونه زیبایی درونی خود را کشف کنیم؟

زیبایی درونی به همان اهمیت زیبایی ظاهری است ، شاید حتی در زندگی انسان مهم تر از جنبه بیرونی آن باشد.اکثر ما زن ها اغلب در جستجوی زیبایی فیزیکی هستیم ، به دنبال مدهای جدید، هزینه کردن مقدار زیادی پول در راه لوازم آرایش و جراحی های پلاستیک اگر نیاز بود ، و این قابل قبول است.اما هیچوقت نباید مراقبت از زیبایی درونی خود را از یاد ببریم.

How To Discover Your Inner Beauty 

زیبایی درونی به همان اهمیت زیبایی ظاهری است ، شاید حتی در زندگی انسان مهم تر از جنبه بیرونی آن باشد.اکثر ما زن ها اغلب در جستجوی زیبایی فیزیکی هستیم ، به دنبال مدهای جدید، هزینه کردن مقدار زیادی پول در راه لوازم آرایش و جراحی های پلاستیک اگر نیاز بود ، و این قابل قبول است.اما هیچوقت نباید مراقبت از زیبایی درونی خود را از یاد ببریم. این زیبایی قلب های ماست ، زیبایی روح و روان مان. به دنبال این باشید که زیبایی درونی تان جذابیت بیشتری به شما دهد نه فقط از لحاظ روحی بلکه از لحاظ فیزیکی.

مردم براحتی م توانند آن را روی صورت شما ببینند، روی لبخند دوست داشتنی تان؛ اگر چشمان با صداقتی داشته باشید می توانند آن را از راه چشمان تان هم ببینند،که دریچه ای است به قلب شما.اگر می خواهید زیباتر باشید ، جذاب تر باشید و سرمایه ای قابل قبول در زیبایی درونی خود داشته باشید ، آن را انکار نکنید به آن توجه کنید. زیبایی بیرونی نیز خوب است اما حرف مرا باور کنید آن ،همه چیز نمی شود.زیبایی درونی شما از خودتان آغاز می شود...خودتان باشید ، خودتان را دوست بدارید.همانطور که هستید خودتان را قبول داشته باشید و سعی نکنید که حقیقت راستین خود را برای خوشایند کسی تغییر دهید ، حرف مرا باور کنید اگر شما از خودتان راضی نباشید ، قادر نیستید که مردمی که در اطراف شما هستند را راضی و خشنود کنید. سعی نکنید ماسک بر چهره داشته باشید ، مهم نیست که ماسک شما چقدر زیبا به نظر برسد بلکه دیگران آن را به حساب سردی و خشکی شما خواهند گذاشت.استعدادهای  زیبای خود را پیدا کنید و روی آن کا رکنید تا گسترده شود. نگوئید  استعدادی در من وجود ندارد بخاطر اینکه خودتان هستید!خدا به هر کدام از ما هدیه ای منحصر به فرد داده و شما را در انواع هدیه های الهی خود شریک کرده است.

 .خودتان را کشف کنید ، به دنبال نقاط قوت و مثبت خود بگردید و زمانیکه آنها را پیدا کردید آن ها را توسعه دهید. به یاد داشته باشید ، زندگی بنا بر میزان شجاعت شما کوچک و بزرگ می شود.

زمانی را برای دعا کردن ، مدیتیشن و تمرین یوگا بگذارید، این کار می تواند به شما کمک کند تا با صدای درون خود در تماس باشید و به ذهن شما آرامش و صلح هدیه می کند.


ببخشید و فراموش کنید. خودتان را بخاطر هر اشتباهی که تاکنون کرده اید ببخشید و از خودتان قول بگیرید که در مقابل دیگران نیز همینگونه باشید. دیگران را به خاطر رنجاندن تان بخاطر هردلیلی ببخشید. بخشید یک نقطه قوت است ، انسان ضعیف هیچوقت نمی تواند فراموش کند. این یک رفتار سالم است که شما باید از احساسات مسموم کننده خود جدا کرده و یک روز آن را در قلب تان بکشید. به یاد داشته باشید ، بخشیدن سم درون شما را آزاد می کند و آن را از بین می برد.


یک عشق بدون قید و شرط در خودتان ایجاد کنید. خودتان را بدون هیچ قید و شرطی دوست داشته باشید ، نه این خودخواهی نیست. مردمی که اطراف تان هستند را نیز بدون قیدو شرط دوست بدارید این ساده لوحی و حماقت نیست و این به معنی اعتماد با چشمان بسته هم نیست. عشق یک چیز است و اعتماد چیز دیگری؛درس نهایی برای همه این است که عشق ورزیدن بدون قید و شرط را یاد بگیریم که تنها شامل دیگران نمی شود بلکه در برگیرنده خودمان نیز هست.


بدون قید و شرط  بخشش کنید...دادن و بخشش یک نیروی شفا است. بخشش مرزو حدود نمی شناسد ، قانونی ندارد و سقف یک عشق واقعی است. از اعماق قلب تان بخشش کنید و به این ترتیب به قلب دیگران نیز برسید. از وقت خودتان ببخشید ، از پول تان ، از عقل و دانایی تان ، از معلومات تان.این بخشش می تواند شکل ها و قالب های مختلفی داشته باشد.شما نیاز دارید که بدانید که عشق و بخشش از مواد جهت و مسیر شما نیستند!

< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....