27 اردیبهشت 1392

علت بی خوابی شما چیست؟

علت بی خوابی شما چیست؟

فیلسوف معروف فیلادلفیایی سوزانا زوگلیو ، تستی منتشر کرد که شکل خواب شما را آشکار می سازد. وقتی شما بدانید نوع و شکل خواب شما چیست ، بهتر می توانید تصمیم بگیرید که قدم بعدی چیست.در مورد اشکال خواب زیر آنهایی که بیشتر به شما نزدیک هستند را انتخاب کنید.

The Psychology of Falling Asleepفیلسوف معروف فیلادلفیایی سوزانا زوگلیو ، تستی منتشر کرد که شکل خواب شما را آشکار می سازد. وقتی شما بدانید نوع و شکل خواب شما چیست ، بهتر می توانید تصمیم بگیرید که قدم بعدی چیست.در مورد اشکال خواب زیر آنهایی که بیشتر به شما نزدیک هستند را انتخاب کنید.

1-"من زمان ندارم" می تواند سرود و دغدغه ذهنی شما باشد.شما میخواهید چیزی را تغییر دهید اما به نظر نمی رسد این اتفاق رخ بدهد.آرزو می کنید که ای کاش کسی بود تا شما را نصیحت میکرد و تشویق تان می نمود.

2-اگر سردرد بگیرید از خوردن مسکن یا آسپرین دریغ نمی کنید.بعد از یک روز سخت کاری یک فنجان قهوه یا چای می تواند به شما آرامش لازم را برگرداند.اگر شما کنترل خود را از دست بدهید ، سعی می کنید به گوشه امن خود پناه ببرید.

3- اگر بتوانید دمپایی های خود را برای سرکار بپوشید این کار را خواهید کرد.اتاقی در هتل با تختخوابی از پر می تواند محل آرامش شما باشد.یک شمع معطر با رایحه اسطوخودوس می تواند هدیه غیر منتظره و خوبی برای شما باشد.

4- زمانکیه دیگران در حال صحبت کردن هستند ذهن شما خاموش و سرگردان است.شما براحتی می توانید بمدت یک ساعت یا حتی بیشتر روی صندلی ای در ساحل بنشینید.اگر در ترافیک گیر کردید ، دوست دارید که شروع به خیال بافی کرده یا موسیقی گوش دهید.

5-شما قهرمان انجام دادن کارهای همزمان هستید.مردم اغلب از شما برای کاری درخواست کمک می کنند.


شما یک برنامه ریز قوی هستید.
"من زمان ندارم" می تواند سرود و دغدغه ذهنی شما باشد.
شما میخواهید چیزی را تغییر دهید اما به نظر نمی رسد این اتفاق رخ بدهد.

آرزو می کنید که ای کاش کسی بود تا شما را نصیحت میکرد و تشویق تان می نمود.
شما می خواهید که رشد داشته باشید ، به طور مرتب و منظم به دنبال تغییر هستید ، اما قبل از اینکه به اهداف تان برسید اراده خود را از دست می دهید. زیاد مطمئن نیستید که چرا می خواهید برنامه ریزی کنید و به آن پایبند باشید ، احتمالا به برخی صداهای نصیحت گونه خوشامد می گویید و از برخی تشویق ها استقبال می کنید.استراتژی های خوب خود را ببرسی کنید شاید لازم باشد که به دکتر مراجعه کنید یا ابتدا از یک مشاور حرفه ای کمک بگیرید.
شما یک اصلاح کننده سریع هستید.
اگر سردرد بگیریداز خوردن مسکن یا آسپرین دریغ نمی کنید.
بعد از یک روز سخت کاری یک فنجان قهوه یا چای می تواند به شما آرامش لازم را برگرداند.اگر شما کنترل خود را از دست بدهید ، سعی می کنید به گوشه امن خود پناه ببرید.

عملگرا و عجول با تحمل کم برای رنج کشیدن ف شما دوست دارید که هر چیزی که سریع ، ساده و متکی بر رسیدن به نتایج ناگهانی است را در کوتاه ترین زمان ممکن تجربه کنید.استرانژی های خواب شما باید ابتدا داروهای خواب را استفاده کنید ، هر روز زمان مشخصی از خواب بیدار شوید و قبل از رفتن به رختخواب غذاهای کم چربی بخورید.
شما یک ملکه آرام هستید.
اگر بتوانید دمپایی های خود را برای سرکار بپوشید این کار را خواهید کرد.
اتاقی در هتل با تختخوابی از پر می تواند محل آرامش شما باشد.

یک شمع معطر با رایحه اسطوخودوس می تواند هدیه غیر منتظره و خوبی برای شما باشد.این واقعا احساس خوبی به شما میدهد ، بوهای خوبی به مشام شما می رساند و مزه خوبی می دهد! به آن تکیه کنید. شما می توانید یک ساعت تمام در وانی با حباب های گرم دراز بکشید اما طاقت قرار گرفتن در آب سرد را ندارید. استراتژی خواب شما می گوید شما باید محیط اطراف خود را تغییر دهید- روبالشی های ابریشمی ، با صابون های گرم و جوراب های سرد را امتحان کنید.

شما یک خیال باف هستید.
-زمانکیه دیگران در حال صحبت کردن هستند ذهن شما خاموش و سرگردان است.
شما براحتی می توانید بمدت یک ساعت یا حتی بیشتر روی صندلی ای در ساحل بنشینید.
اگر در ترافیک گیر کردید ، دوست دارید که شروع به خیال بافی کرده یا موسیقی گوش دهید.

در حالیکه دیگران نیاز دارند که به طور فیزیکی حرکت کنند ، با فعالیت درگیر باشند و یا خودشان را سرگرم کنند به نظر می رسد شما کاملا با افکار خود در تنهایی مشغول هستید.صبر ، آرامش ، و درونگرایی شما بیشتر دوست دارید که استراتژی های خواب بی سر و صدایی داشته باشید- نظیر شبیه سازی ذهنی ، دعا خواندن ، نماز خواندن و مدیتیشن- یا تنها با نوشیدن چای خودرا آرام کنید.شما یک طرفدار صحبت های تلفنی هستید
من زمان ندارم" این یک دغدغه فکری است.
شما قهرمان انجام دادن کارهای همزمان هستید.
مردم اغلب از شما برای کاری درخواست کمک می کنند.

با اسم فامیلی خود چه چیزی می توانید انتظار داشته باشید/این شگفت آور است و هر کسی این را می داند. شما هیچوقت خودتان را از ارتباط با دیگران جدا نمی کنید ، نه می گویید اما به طور مداوم از این نه گفتن خود رنج می کشید. برای راه حل خواب شما باید با ایجاد یک سری حد و مرز ، مدیریت کردن الکترونیک ، مشاوره آنلاین و تعریف کردن مالکیت خود شروع کنید.

 
< <
آخرین های : اخبار و تازه های پزشکی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

بدون شک داشتن پوستی‌ سالم و شفاف از آرزوهای هر خانومیست.. این مقاله که بر اساس آخرین مقالات مجله پر طرفداره پوست و زیباییی Allure تهیه شده , ۵ قاعده اصلی‌ برای شفاف سازیِ پوست و درمان آکنه را به شما یاد میدهد....

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت می کند. حدود ۹۰درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

اگرچه ورزش یکی‌ از راه‌های بسیار خوب برای سوزاندنِ کالری و تناسب اندام شما می‌باشد با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندنِ چربی‌ اضافه بدن شما وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند ..