26 اردیبهشت 1392

داروهایی که باعث چاقی شما می شوند و شما نمی دانید!

داروهایی که باعث چاقی شما می شوند و شما نمی دانید!

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که با اینکه سالم می خورید و ورزش می کنید باز هم اضافه وزن دارند؟مسائل زیادی وجود دارد که شما با وجود ورزش کردن و رژیم گرفتن خسته کننده باز هم به آن نتایج دلخواه خود نمی رسید.اما امید خود را از دست ندهید. دشمنان بسیاری در سر راه شما وجود دارند که نمی گذارند شما به هدف وزن کم کردن خود دست یابید.در اینجا چند عامل که باعث می شود شما وزن زیاد کنید را به شما معرفی می کنیم.

Surprising Causes of Weight Gain

عواملی که تا بحال حتی فکرش را هم نمی کردید:

1-    قرص های ضدبارداری:
اگر تازه شروع به مصرف قرص های ضدبارداری کرده اید و متوجه شده اید که چند پوند وزن اضافه کرده اید ، مصرف این قر صها می تواند دلیل اصلی آن باشد. به هر حال ، ازدیاد وزن در رابطه با مصرف قرص های ضدبارداری به ندرت وزن زیادی را به شما متحمل میکند و اغلب این اضافه وزن جزئی است.


 

2-    قرص های از بین برنده میگرن:
میگرن می تواند تمام روز شما را خراب کند اما آنها حتی می توانند برایتان دربردارنده ضررهای بیشتری باشند.برخی داروها می توانند باعث ازدیاد وزن در شما شوند پس از یک پرستار یا پزشک بپرسید که آیا می توانید قرص میگرن خود را عوض کنید که تاثیر کمتری روی وزن شما داشته باشد یا نه!


 

3-    جلوگیری از تشنج:
داروهای بسیاری هستند که باعث می شوند از تشنج در بیمار جلوگیری شود اما انها می توانند وزن شما را اضافه کنند در حالیکه دیگر داروها مانند زونگران وزن شما را در حالت طبیعی نگاه میدارند یا حتی وزن شما را کم می کنند.


 

< <
آخرین های : اخبار و تازه های پزشکی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

بدون شک داشتن پوستی‌ سالم و شفاف از آرزوهای هر خانومیست.. این مقاله که بر اساس آخرین مقالات مجله پر طرفداره پوست و زیباییی Allure تهیه شده , ۵ قاعده اصلی‌ برای شفاف سازیِ پوست و درمان آکنه را به شما یاد میدهد....

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت می کند. حدود ۹۰درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

اگرچه ورزش یکی‌ از راه‌های بسیار خوب برای سوزاندنِ کالری و تناسب اندام شما می‌باشد با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندنِ چربی‌ اضافه بدن شما وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند ..