26 اردیبهشت 1392

پاکسازی عمیق پوست چگونه انجام می شود؟

پاکسازی عمیق پوست چگونه انجام می شود؟

اغلب ماسک های پاکسازی پوست اغلب به صورت یک خمیر نازک و نرم هستند ، از خمیر های سفت وسخت استفاده نمی شود چرا که زدن هر چیزی روی سطح صورت آن نتیجه دلخواه را به ما نمی دهدو پوست را به خوبی تمیز نمیکند.

Deep Cleansing Masks

ماسک های تمیز کننده پوست می تواند از ژل یا خاک رس تشکیل شده باشد که سختی آن باعث ساییده شدن سطح شده یا گل تشکیل شده از مکان های عجیبی مانند مونته ساتینی در ایتالیا! ماسک خاک رس برای جذب روغن های اضافی از پوست بسیار موثر و مفید است. ماسک هایی وجود دارند که از خمیر با آهن درست می شوند که با قرار دادن و مالیدن روی پوست می توان نتیجه شگفت آور آن را مشاهده کرد که البته این ماسک با آهن ربایی پیچیده در دستمال کاغذی پاک می شود.

 

 

از دیگر ماسک های پاک کننده دارویی می تواند به آنهایی اشاره کرد که حاوی اسید سالیسیلیک هستند که خاصیت نفوذپذیری عمیقی در منافذ پوست دارند که پوست را از بروز هرگونه آکنه محافظت می کنند. لایه برداری ملایم ماسک بعد از قسمت سخت آن اثر تمیز کنندگی را در بعضی از آنها ایجاد می کند.آنها برای هر نوع از پوست خوب هستند. دیگر ماسک ها روی محصولاتی تکیه دارند که خود شکسته شده و ناخالصی را حل می کنند که با شسته شدن از بین می روند.

 

از دیگر مواد پاکسازی پوست می توان به  نوع سایش خرد آن اشاره کرد. آنها کرم های لایه برداری هستند که برای صورت و به صورت سایشی مورد استفاده قرار می گیرند که با کریستال های کوچک پوست را پاکسازی می کنند. برخی از ماسک ها این نوع سایش را انجام داده و به کمک مسواک های برقی قدیمی یک اصطکاک عالی فراهم می آورند.
< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.