16 اردیبهشت 1392

منظره های شنی اثر دست آندرس آمادور هنرمند

منظره های شنی اثر دست آندرس آمادور هنرمند

هر هنرمندی بوم نقاشی را در یک اندازه خاص دوست دارد، آنها با اندازه های متفاوت بزرگ، کوچک، متوسط و شاید هم بوم های بسسیار بزرگ در سایز ساختمان ها مخصوص هنرمندان خیابانی راحت هستند. اما وقتی یک هنرمند واقعا هنرش را در جهان عرضه کند چه اتفاقی می افتد؟ آندرس آمادور هنرمند مناظر از بومی استفاده می کند که در اندازه زمین فوتبال است. او از سواحل یا بهتر بگوییم از شن های روی ساحل به عنوان ابزار کارش استفاده می کند. نقاشی های بیش از حد وسیع و شکل های او یک مقدار کوچک تر از باغ ذن هستند. بافت ها و تصاویر او هم هندسی و هم ارگانیک هستند، گاهی اوقات هم از مناظر محلی برای کمک به حجاری کردن هنرش استفاده می کند. درعین حال که مناظر او تاثیرگذار و زیبا هستند، زودگذر و فانی نیز هستند. به ندرت اثر هنری او بیش از چند ساعت پابرجا می ماند، چونکه باد کاملا اثرش را پاک کرده و یک زمین خالی برای کار هنری بعدی اش تحویل می دهد. ما ده تا از بهترین کارهایش را انتخاب کرده ایم اما اگر بخواهید می توانید تصاویر بیشتر را در وب سایتش ببینید.

Landscape Sand By the Sea

 

شنی پیشنهاد ازدواج

 
یک اثر هنری فانتزی شنی

 

 گل ها در هنر شنی

 
دانه های برف و گل ها
 
طرح سلتیک
 
دایره های منقطع
 
موج ها
 
تافی (نوعی آب نبات)
 
 
تم هنری گلدار

< <
آخرین های : هنر و ادبیات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

زمان به سرعت می گذرد و کسانی که بچه تازه به دنیا آمده دارند همیشه به گذشته برگشته و آرزو می کنند که ای کاش عکس های بیشتری از بچه خود می انداختند. اما خبر خوب این است که زیاد سخت نیست شات های خلاقانه با تنوع زیاد از فرزندمان بگیریم. این 17 شات را هر پدر و مادری باید از فرزندش بگیرد.

دماوند

دماوند

بلندترین قله رشته کوه های البرز، دماوند است که 5636 متر از سطح دریای مازندران و 5671 متر از سطج دریاهای آزاد ارتفاع دارد.

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

این نقاشی های خلاقانه کار مارتا آلتز نویسنده و تصویرگر کتاب کودک می باشد. او نقاشی هایش را خیلی خلاقانه با تراشه های مداد تکمیل کرده است.تراشیدن مدادهای چوبی یک چیز خاص به هر نقاشی اضافه کرده است.

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

«گایکو» هنرمند چینی خودش را داخل نقاشی های سوپر قهرمان های کتاب های کمیک مورد علاقه اش و شخصیت های علمی تخیلی مشهور می کند. این هنرمند بااستعداد با بتمن، ژوکر، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت های مشهور رودررو می شود.

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

حالا زمان این رسیده که عکس ها و تصویرسازی هایی که با هم ادغام شده را ببینیم. این مجموعه الهام بخش هنرمندانه را تصویرگری هندی به نام «نیتین رائو کومبلکر» با ترکیب عکاسی و تصویرسازی هنری خلق کرده است.