16 اردیبهشت 1392

آثار ون گوک با روزنامه و کاغذ باطله

آثار ون گوک با روزنامه و کاغذ باطله

«لی کیو هاک» تابلوهای ون کوگ را بر روی پایه Styrofoam (نوعی فوم فنری از جنس پلی استر) به شکل کارهای موزائیکی بازسازی می کند. این هنرمند آثار ون گوک نقاش هلندی را با پیچیدن تکه های روزنامه و مجله دور ماده ای به نام Styrofoam دوباره خلق می کند.

Korean Artist Lee Kyu Hak

recreates Van Gogh

 

او با پاره های رنگارنگ روزنامه و مجله آثار مشهور ون گوک مثل شب های پرستاره را خلق کرده است. او قلم موی نقاشی را به کناری گذاشته و با ابزار غیرعادی خودش کار می کند. او آثارش را «مجموعه های تاریخی» می نامد.

لی می گوید: درابتدا آثار من رنگ های گرافیکی تک رنگ و اغلب مفهومی و طرح های افقی و عمودی بود.
 
نام اثر: شاخه های شکوفه های بادام
 
تابلوی گلدان زنبق ها. هرکدام از کارهای او حدودا از 30.000 قطعه تشکیل شده است.
 
او گفته است که بعد از تمام کردن مجموعه ون گوک می خواهد «پروژه کوچ» را شروع کند. او توضیح داد: برای این پروژه در کشورهای مختلف شهر به شهر سفر خواهم کرد، در هر شهر شش ماه می مانم و داستان های خودم را کشف می کنم.
 
تابلوی کافه شب
اما لی کیو هاک اضافه کرد من حتی وقتی کارهای متفاوت را امتحان کنم از این تکنیک دست نمی کشم. او اضافه کرد تا موقعی این تکنیک را ادامه می دهم که با موضوعات من هماهنگی داشته باشد.
< <
آخرین های : هنر و ادبیات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

زمان به سرعت می گذرد و کسانی که بچه تازه به دنیا آمده دارند همیشه به گذشته برگشته و آرزو می کنند که ای کاش عکس های بیشتری از بچه خود می انداختند. اما خبر خوب این است که زیاد سخت نیست شات های خلاقانه با تنوع زیاد از فرزندمان بگیریم. این 17 شات را هر پدر و مادری باید از فرزندش بگیرد.

دماوند

دماوند

بلندترین قله رشته کوه های البرز، دماوند است که 5636 متر از سطح دریای مازندران و 5671 متر از سطج دریاهای آزاد ارتفاع دارد.

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

این نقاشی های خلاقانه کار مارتا آلتز نویسنده و تصویرگر کتاب کودک می باشد. او نقاشی هایش را خیلی خلاقانه با تراشه های مداد تکمیل کرده است.تراشیدن مدادهای چوبی یک چیز خاص به هر نقاشی اضافه کرده است.

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

«گایکو» هنرمند چینی خودش را داخل نقاشی های سوپر قهرمان های کتاب های کمیک مورد علاقه اش و شخصیت های علمی تخیلی مشهور می کند. این هنرمند بااستعداد با بتمن، ژوکر، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت های مشهور رودررو می شود.

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

حالا زمان این رسیده که عکس ها و تصویرسازی هایی که با هم ادغام شده را ببینیم. این مجموعه الهام بخش هنرمندانه را تصویرگری هندی به نام «نیتین رائو کومبلکر» با ترکیب عکاسی و تصویرسازی هنری خلق کرده است.