16 اردیبهشت 1392

همکار بهتری باشیم!

همکار بهتری باشیم!

دیگران نیز سخت تلاش می کنند و بهترین کار خود را ارائه می دهد حتی اگر ندانید که کار آنها چه می باشد. شما باید هم به کاری که می کنید اعتقاد داشته باشید و هم برای هدفی که کار می کنید. اگر نمی توانید شاید وقت آن است که پیشرفت کنید.

Be a Better Co-Worker
1-    زمانیکه با یکی از همکاران تان که مشکل دارد برخورد می کنید وانمود کنید که بچه ها در حال تماشای شما هستند.
این تکنیم ساده تخیلی می تواند به شما کمک کند که با خونسردی بیشتری با مسئله مورد نظر برخورد کنید. در کنار این مسئله ، شما می توانید به فرزندان تان آموزش دهید که اخلاق خوبی داشته باشند. با مورد تماشا قرار دادن آنها برای تان بسیار سخت خواهد بود که با همکار عصبانی و ناراحت تان بد برخورد کنید.

2- دست از تعارف بردارید و به خوبی های اطرافیان تان بپردازید.آیا تام باز هم این دستگاه فتوکپی عکس را تعمیر کرد؟آیا آنا سیگار کشیدن را ترک کرده؟این ها به این معنی است که شما به همکاران تان در راه رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای شان کمک می کنید. اعلب اوقات مردم فقط نقاط ضعف یکدیگر را می بینند و منتظر این هستند که بقیه کار اشتباهی کنند.

 

3- تشویق های خوب خود را گسترش دهید.

لازم نیست که یک فرشته باشید ، اما سعی کنید که هر هفته با مهربانی با همکاران تان صحبت کنید وهر بار یک رفتار متفاوت را با همکاران تان در پیش بگیرید.برای مثال ، یک هفته ممکن است که بدون هیچ دلیلی کمی کیک مافین به سرکارتان بیاورید.هفته بعد ، یک کارت برای همکارتان بیاورید ممکن است یک کارت تبریک باشد از او تشکر کنید که هفته قبل در کاری به شما کمک کرده است . یک کارت زیبا ، یا فکاهی برای همکارتان بیاورید که کمی از مشغله های کاری دور شود.

4- پاسخ تماس های تلفنی و ایمیل هایتان را بی درنگ بدهید.
برای پیروز شدن به همکاران در محل کار ، بهترین راه این است که بهترین رفتار کاری را با آنها در پیش بگیرید.هیچ چیزی بدتر از این نیست که جواب تماس ها و ایمیل های اطرافیان تان را بی پاسخ بگذارید.سکوت شما باعث می شود آنها اوقات کاری بدتری را داشته باشند. دادن یک پیام ناخوشایند نیز همین تاثیر را روی دیگران دارد. به این معنی است که تو برای من مهم نیستی.

 

5- وقتی اعتباری در میان نیست به آنها اعتبار بدهید.اعتبارتان را از همکاران تان دریغ نکنید. از آنها غافل نشوید ،شادی زمانی بشود که شما به آنها نیاز پیدا کنید و آنها نیز پشت شما را خالی کنند.با رفتارتان می توانید بر دیگران پیروز شوید و به دیگران بفهمانید که می توانند روی شما در مواقع سختی و مشغله های فراوان حساب کنند. همجنین ،اگر کسی به شما اعتبار و قدردانی نادرستی کرد ، او را از اشتباهی که انجام داده است آگاه کنید. این می تواند به یاد آنها بماند.

6-یک مسئله برای رئیس ها ؛حداقل به اندازه کارمندان زیر دستتان سخت کار کنید.مراقب باشید به دیگران این را نشان ندهید که کاری را مایل نیستید انجام دهید و از دیگران به خاطر این مسئله کمک بخواهید.
7-همیشه خوش قول باشید تا به دیگران بفهمانید چه احترامی برایشان قائل هستید.

8-ایده های خوب  و منحصر به فرد خود را به دیگران نشان دهید تا بفهمند فقط آنها نیستند که دارای ایده های خوب هستند ، و این مسئله می تواند بینش خوبی به آنها دهد.
9-در باره مسئله ای که آگاهی ای در موردش ندارید مثبت فکر کنید.
آیا خنده دار نیست که کارگرانی که در یک ساختمان کار می کنند فکر می کنند خودشان سخت تر از دیگران و همکاران شان تلاش می کنند؟یا روسا معمولا باهوش تر هستند؟این افکار مسموم کننده را با کسی در میان نگذارید حتی اگر شایع باشد. این یک رفتار منفی است که باعث می شود کارها سخت تر پیش برود. در عوض ،اینگونه فکر کنید که دیگران نیز سخت تلاش می کنند و بهترین کار خود را ارائه می دهد حتی اگر ندانید که کار آنها چه می باشد. شما باید هم به کاری که می کنید اعتقاد داشته باشید و هم برای هدفی که کار می کنید. اگر نمی توانید شاید وقت آن است که پیشرفت کنید.
< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....