13 اردیبهشت 1392

سه عادت غذایی ناسالم

سه عادت غذایی ناسالم

با وجود اینکه این چیپس ها از انواع چیپس های سرشار از چربی های اشباع شده گزینه مناسب تری به نظر می رسند اما چیپس های آماده معمولا دارای سدیم ، قند فراوان هستند.


اسنک ها و غذاهای رژیمی فرآوری شده

استفاده از غذاهای یخ زده ذخیره شده در داخل فریزر می تواند انتخاب خوبی برای کسی باشد که می خواهد وزن کم کند ، اما اغلب این غذاها سرشار از قند و سدیم هستند. برچسب روی این غذاها را قبل از اینکه آن را خریداری کنید چک کرده و سپس آن را تهیه کنید. به دنبال غذاهایی باشید که مواد موجود در آنها تهیه شده از گندم و غذاهای گیاهی باشد و از تهیه کردن غذاهایی که با مواد موجود نوشته شده روی برچسب آن آشنایی ندارید خودداری کنید.


ماست های آماده مزه دار

ماست ها سرشار از کلسیم و پروتئین هستند و ماده غذایی مناسبی برای رژیم غذایی شما می باشند اما ماست های مزه دار می تواند قند و کالری های زیادی به بدن شما وارد کند و این برای یک رژیم غذایی سالم اصلا جالب نیست. برای اینکه ماست خود را مزه دار کنید یک قاشق چایخوری عسل داخل آن بریزید و آن را شیرین کرده و نوش جان کنید.


چیپس های آماده

با وجود اینکه این چیپس ها از انواع چیپس های سرشار از چربی های اشباع شده گزینه مناسب تری به نظر می رسند اما چیپس های آماده معمولا دارای سدیم ، قند فراوان هستند و کالری های زائد به بدن شما می رسانند. اگر به دنبال غذاهایی از نوع چیپس و تنقلاتی از این قبیل می گردید بهتر است خودتان در خانه از سیب زمینی های خانگی استفاده کنید و یا آنها را همیشه در کیف به همراه خود داشته باشید.

 

< <
آخرین های : تغذیه و تناسب اندام
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان گیاهی بیماری های اعصاب و روان

درمان تحریک پذیری اعمال عصبی، افسردگی یا دپرسیون عصبی و اضطراب توسط گیاهان دارویی...

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

راههای طلایی برای داشتن شکمی صاف و زیبا

اگر نگران این هستید که چرا تمرینات ورزشی روی اندامتان اثری ندارد ؟ شاید نکته ای را جا انداختید .در ابن مقاله چند راه ساده برای اثر بخشی بهتر برای شما تهیه کردیم...

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما چگونه است؟

رژیم غذایی آدریانا لیما دیوانه کننده است. آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول دو هفته ده پوند وزن کم کنید؟آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول سه روز ده پوند وزن کم کنید/.و آیا رژیم غذایی آدریانا لیما به شما کمک می کند که در طول یک ماه 20 پوند وزن کم کنید؟

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

ده غذای پرکالری که هیچ وقت نباید قبل از خواب بخورید

همه ما می دانیم که نباید با شکم پر بخوابیم. بدن ما بعد از یک روز سخت در محل کار یا دانشگاه، نیاز به استراحت از فعالیت هایی دارد که بدن در طول روز انجام می دهد، و سیستم گوارشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین خوردن وعده های چرب قبل از خواب می تواند سبب سوزش معده شود. با این حال اگر واقعا می خواهید قبل از خواب چیزی بخورید پس بهترین کار را کرده و وعده ای سبک بخورید، و حداقل دو تا سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب غذا بخورید.