13 اردیبهشت 1392

وسایل ضروری برای اصلاح ابرو درخانه

وسایل ضروری برای اصلاح ابرو درخانه

برای اینکه بتوانید خودتان در خانه ابروهایتان را هرچه زیباتر اصلاح کنید نیاز به وسایل زیر دارید:

1-    یک آینه بزرگنما ، بهتر است با یک نور مناسب روشن شود

 

2-    یک سری موچین مناسب و با کیفیت (ترجیحا شیب دار)

 

3-    یک قیچی برای اصلاح و مرتب کردن ابرو

 

4-    یک برس ابرو و شانه برای مرتب کردن ابروهای بلند

 


5-    یک مداد مناسب برای ابرو

 

با این راه حل های اصولی برای واکس ابرو احتمالا قبل از اینکه ابروهایتان را واکس کنید مانند یک پاندول به این طرف و آن طرف می روید.از خوردن نوشیدنی های کافئین دار قبل از اینکه برای واکس ابروهایتان به آرایشگاه بروید خودداری کنید. اگر در خانه می خواهید ابروهایتان را اصلاح کنید این کار را بعد از یک حمام و یا دوش معمولی انجام دهید که منافذ پوست تان باز شده و موهای ابرو براحتی قابل حالت دادن باشند.

 

 

< <
آخرین های : کاشانه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

پرورش دادن گل و گیاه در داخل خانه می توانند ابعاد تازه ای به آشپزی شما داده و فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های خانگی شما داشته باشد. برخی افراد فکر می کنند که پرورش گیاه در داخل خانه تنها برای افرادی میسر است که دارای فضای زیاد در خانه باشند اما این درست نیست. حتی اگر شما در آپارتمانی زندگی می کنید که هیچ فضای بیرونی ندارد هم می توانید گل و گیاه خود را پرورش دهید.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

طریقه  رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

طریقه رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

می خواهیم یک روش رنگ کردن تخم مرغ با پوست پیاز را برای شب عید آموزش دهیم که برای تزئین هم از برگ های سبزیجات مثل ریحان استفاده خواهیم کرد...

5 مدل طراحی جالب برای گل و  گیاه منزلتان

5 مدل طراحی جالب برای گل و گیاه منزلتان

طرح هایی که می بینید چیزی بیش از گلدان های معمولی است که در منزلتان می گذارید. آنها هوشمندانه، با اهداف چندگانه و واقعا غیرعادی هستند. این وسایل به منظور رشد گیاهان و حفاظت از آنها طراحی شده اند یا یک طرح غیر معمول و جذاب دارند که فورا توجه ما را به خود جلب می کند.