11 اردیبهشت 1392

ظاهرا مشکلی نیست (نامزدی مایلی)

ظاهرا مشکلی نیست (نامزدی مایلی)

علی رغم شایعات اخیر در مورد مایلی سایروس و نامزد 23 ساله اش مبنی بر اینکه لیام همورث یک وصله ناجوردر رابطه چهار ساله شان دارند و ازدواجشان را به آینده موکول کرده اند. ستاره پیشین هانا مونتانا به مجله ELLE گفت که نامزدی شان مراحل طبیعی خود را می گذارند. مایلی سایرس گفت: ما با هم دیگر یک خانه و تعدادی سگ داریم. درست این است که حلقه نامزدی را دستمان کنیم اما ما روابطمان را در خفا نگه داشته ایم و درموردش با کسی صحبت نمی کنیم.

مایلی سایرس و لیام همورث همدیگر را سر صحنه آخرین ترانه در سال 2012 ملاقات کرده و ماه می 2012 نامزد کردند. بعد از خبرهای اخیر مبنی بر جدایی این زوج مایلی در صفحه توییترش نوشت: من بیمار لس آنجلس هستم، من بیمار دروغ هایی هستم که با آن می آید. من از ازدواجم صرف نظر نمی کنم.
این خواننده در توییرش اضافه کرد: که اخیرا تلاش های آگاهانه ای کرده تا زندگی خصوصی اش را خصوصی نگه دارد.
ما با جهان بیش از اندازه مهربان بوده ایم و بصیرت زیادی داده ایم- زندگی ام، سگ هایم و خانه ام- و تنها من احساس نمی کنم که آنها امتیازهای بیشتری بتوانند بگیرند. همان طور که در توییترم من محافظه کار نیستم اما شما نمی توانید عکسی از سگ های من را ببینید یا از هرکدام از مایملک شخصی من.


 

او به مجله ELLE گفت: هیچ ستاره ای برای جذابیت بیشتر مجبور نیست لباس هایش را درآورد، چراکه او به طور طبیعی قدرت یک ستاره را داراست. من دلم نمی خواهم یک مدل مجلل باشم انها روی سن راه می روند و همه چیز در مورد لباس هایشان مهم است  یا لباس هایی که نپوشیده اند..
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.