تیتر های مرتبط ...
4 اردیبهشت 1392

جمله های الهام بخش پوسترها

جمله های الهام بخش پوسترها

«تانگ یو هونگ» تصویرگر اهل مالزی مجموعه ای از پوسترهای هوشمندانه خلق کرده که رویشان جمله های الهام بخش و تاثیرگذاری نوشته شده است. جمله های الهام بخش با تصویرسازی های زیبا و خلاقانه جفت و هماهنگ شده اند.

Inspirational Quotes Posters

تانگ یو هونگ تصویرگر اهل مالزی مجموعه ای از پوسترهای هوشمندانه خلق کرده که رویشان جمله های الهام بخش و تاثیرگذاری نوشته شده است. جمله های الهام بخش با تصویرسازی های زیبا و خلاقانه جفت و هماهنگ شده اند.

صبر همراه دانایی است

خلاقیت دانش شاد بودن است

خیال پردازی آغاز خلاقیت است

خورشید خودت را بیرون بیاور

سفر با اولین قدم شروع می شود

تو ویژه هستی، دقیقا مثل هر آدم دیگری

گرسنه بمان، احمق بمان


به شادی کردن ادامه بده

به خاطر اینکه پیر شدی از شادی دست نکش، چونکه روزی که دیگر شاد نباشی آنوقت پیر شدی

خودت را کشف کن

تخیل خود را تیز کن

همه چیز خوب خواهد شد

عشق همه جا هست

مغز در برابر مشت

تو دنیایم را روشن می کنی

< <
آخرین های : دانش
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10  چیزی که آرزو داریم روزی اختراع شود

10 چیزی که آرزو داریم روزی اختراع شود

چیزهایی زیادی در این دنیا هست که ما دوست داریم صاحبش باشیم. داشتن تعدادی از آنها امکان پذیر است و برخی هم از آنها هم اختراع شده اند. اختراعات همیشه نیازمند ایده هستند. ایده هایی که فراتر از درک و تفکر همه انسان هاست. هیچکس داشتن WiFi را بر روی موبایلش پیش بینی نکرده بود درسته؟ اما اختراعاتی هستند که می توانند به طور کل زندگی تمام جهانیان را عوض کنند. در لیست ده تایی زیر مثال هایی زده ایم از چیزهایی که آرزو داریم اختراع شوند. اختراع بعضی از آنها امکان پذیر و برخی از آنها فقط یک رویا است.

10 حیوانی که ناخواسته به ما یاری می رسانند

10 حیوانی که ناخواسته به ما یاری می رسانند

خداوند هیچ چیز را بدون استفاده خلق نکرد. ما چیزهای زیادی در زندگی مان می بینیم که فکر می کنیم بی فایده هستند اما در واقع اینگونه نیست. در این مقاله می خواهم در مورد حیواناتی صحبت کنم که ناخواست به انسان کمک می کنند. ده حیوانی که وجودشان برای ما حیاتی است. طبیعتا ما فکر می کنیم این حیوانات بی فایده و مضر هستند. اما در حقیقت اینها برای بشر خیلی خیلی حیاتی اند.

تفاوت مغز حیوانات با انسان ها در چیست؟

تفاوت مغز حیوانات با انسان ها در چیست؟

دانشمندان بر این عقیده اتفاق نظر دارند که انسان ها با هوش ترین موجودات خلق شده روی کره خاکی هستند. در جامعه ما "هرچه بزرگتر بهتر است" ، انسان ها دارای مغزهای بزرگتری نسبت به دیگرا حیوانات هستند شاید به همین خاطر است که ما باهوش ترین موجودات هستیم.اما در حالیکه دقیقا اینطور نیست...!

آیا می دانید مغز انسان چه رنگی است؟

آیا می دانید مغز انسان چه رنگی است؟

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که مغز چه رنگی دارد؟شاید هم این فکر را نکرده اید ، مگر اینکه در زمینه پزشکی کار یا تحصیل می کنید. ما همه رنگ های رنگین کمان را در بدن مان داریم در شکل های مختلف و رنگ های مختلف خون ،بافت های بدن ، استخوان ها و دیگر اجزاء بدن. اما ممکن است مغزا را دیده باشید که در ظرفی شیشه ای در ازمایشگاه در مقابل صفحه نمایش قرار داده اند؛در واقع، مغز زنده که درون جمجمه شما قرار دارد راکد و بی حرکت و به رنگ خاکستری نیست ، مغز به رنگ سفید ، سیاه و قرمز است.

12 عکس باورنکردنی از حیوانات

12 عکس باورنکردنی از حیوانات

این عکس ها فوتوشاپی نیستند!