2 اردیبهشت 1392

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

 Robert Pattinson Cheated On Kristen Stewart            


شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با مگان فاکس، لیندسی لوهان، نیکی رید و اشلی گرین و دختران بیشتری رابطه داشته....
یکی از افرادی که محرم راز هالیوودی ها بوده عنوان کرده که رابرت پتینسون خیانتکار بارها به کریستین خیانت کرده او با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین (همزمان)، یک نانوای مخصوص کیک های کوچک کانادایی که نامش ذکر نشده، یک رقاص اروپایی، لیندسی لوهان، نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.درحالیکه این آدم بدذات تعدادی افراد دیگر را دوباره در جزئیات آورده، شما واقعا نمی توانید دربرابر چنین اطلاعاتی مقاومت کنید. درحقیقت هیچ کدام از این شایعات جدید نیست. درحالیکه دوستان ما در بخش شایعات نظر خودشان را می گویند، درچهار سال گذشته رابرت را با هر زنی که با او کار کرده یا در اجتماع دیده شده پیوند داده اند.

 با این حال برای تمام این خیانت هایی که نام برده شده، تنها شاهد ارتباط های رابرت با این زن ها، به بخش نظرسنجی وب سایت های زرد، توییتر، و دیگر مدارک غیر معتبر محدود شده است احتمالا فراموش نکرده اید که دوباره از کریستین استوارت و روپرت ساندرز عکس انداخته بودند ولی هیچ مدرکی دال براینکه رابرت یکی از این زن ها را بوسیده باشد وجود ندارد.نزدیک ترین دلیل به شهادت این فرد عکسی است که راب جوان با همکارش نیکی رید و این خبرچین از وبلاگ نویس اهل لس آنجلس است که ادعا می کند که استخدام شده تا از رابرت پتینسون خبرچینی کند.


پس این اطلاعات محرمانه چقدر موثق هستند؟ زیاد موثق نیست. تمام این شایعات در طول سال ها دهان به دهان چرخیده. اگر راب در بین برنامه ها و کارهای زیادش انقدر وقت داشته که با 13 ستاره مشهور ارتباط داشته باشد چرا هیچکس آنجا نبوده که خبری تهیه کند؟درعوض ما حرف های یک خبرچین عصبانی را داریم که واضح است قصد اذیت کردن دارد (. ظاهرا با کریستین استوارت خیلی صمیمی بوده).این آدم تنها می تواند درمورد اعتبار خبرهایش حرف بزند، اگر این فرد یک عضو داخلی هالیوود است، ما نمی توانیم تحقیق کنیم، اما این آدم با سخنان غیرقابل باورش در ارائه جزئیات زندگی و کار بازیگران زیاد زبردست نیست. ما تنها می توانیم ده ها هزار خبری که می شنویم را کلمه به کلمه بازگو کنیم. اما هیچ کدام از اینها نمی تواند باعث افول ستاره گرگ و میش شود.ما در زیر تعدادی از این ادعاهای آبکی را آورده ایم. اگر هرکدام از این شایعاتی که دور و بر رابرت را احاطه کرده پیگیری کنید می فهمید تمام اینها حرفهای الکی و دروغ مربوط به گذشته هستند.
مگان فاکس
رابرت بعد از مراسم افتتاحیه گرگ و میش در توکیو وقتی که برای اولین بار با کریستین با هم بودند. با مگان فاکس ارتباط برقرار کرده. مگان با دست انداختن یک ستاره جوان هالیوودی که می خواسته با دعوت به پرواز با جت خصوصی Wal-mart توجه اش را جلب کند خودش را راضی کرده. او در آغاز فیلمبرداری فیلم ماه نو در آرکاناس این جت را می خرد و آنها او را دیده اند که در جت خصوصی شان از ونکوور پرواز می کرده. شایعات حاکی از آن است که این دو نفر با هم از بار خارج شده و با یکدیگردر هتل Palisades مانده اند.


رقاص اروپایی
 
بعد از اینکه پرونده فیلم Bel Ami بسته شد و قرار بود رابرت برای فیلمبرداری دوباره فیلم کسوف به ونکوور برود، او سه روز دیر رسید چونکه با یک رقاص به نام کارولین جونز در یک مهانی در لندن شرکت کرده بود. او قبلا این رقاص را با دوستانش در یک کلوب در کامدن ملاقات کرده بود. او در مورد دوستی اش با رابرت در توییرش نوشته این به کسی مربوط نیست و ما فقط رابطه جنسی موقتی با هم داشته ایم. دیگران هم که همراه او بودند در مورد اینکه چگونه دخترها دور و بر او بوده اند حرف می زنند. اما تا الان هیچکس نتوانسته جمله ای که این دختر در توییترش نوشته را پیدا کند.

Camilla Belle & Emillie de Ravin
شایعات دیگر از زبان خدمتکاران شنیده شده که گفته اند راب با این دو دختر به هتل برگشته است و شب را با هم در هتل بوده اند. همچنین در چکیده روزنامه ها آمده که در اواخر فیلمبرداری در تابستان سر صحنه با امیلی از روی هوسرانی شوخی می کرده که این اتفاق تنها یک بار نیفتاده است.


خوب البته این متن در روزنامه واقعا وجود داشته است...
شایعات همچنان ادامه دارد تا اینکه می رسیم به شایعه ارتباط رابرت پتینسون با کاتلین کروننبرگ همبازی اش در فیلم Cosmopolis. کسانی که باعث و بانی این دسیسه و شایعه بوده اند با افرادی که اعتقاد دارند رابطه آخری دروغی بیش نیست هم تراز هستند. با این حال هنوز برخی از افراد معتقدند رابرت و کریستین چهار سال اخیر را وانمود می کردند با هم دوستند، با هم زندگی می کنند، به تعطیلات می روند، سر صحنه فیلم ها همدیگر را ملاقات می کنند، با خانواده های یکدیگر وقت می گذارنند، و با یکدیگر یک سگ را تربیت می کنند فقط برای... دقیقا برای چه چیزی؟ برای تبلیغات مجانی؟ که مشهورترین حق انتخاب را در آمریکا ترویج کنند؟ فکر نمی کنم اینطور باشد.به آنچه که در مورد رابرت پتینسون و کریستین استوارت می خواهید باور داشته باشید، اما یادتان باشد هیچ چیز بر مدرکی که دال بر عکس باشد غلبه نمی کند.


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.