31 فروردین 1392

تبعیض بین آدم های زشت و زیبا

تبعیض بین آدم های زشت و زیبا

رکورد جهانی گینس زشت ترین زن جهان را معرفی می کند.

1. آژانس مدلینگی که به افراد زشت اختصاص دارد
 
عکسی که در پایین می بینید یک مدل حرفه ای است. بله واقعا! او یک مدل است که زیبایی شناسی را به چالش می کشد، اما این کار فقط برای خودش منفعت دارد. مدل های زشت، نام یک آژانس مدلینگ در لندن از افراد زشت چهره با ظاهر فیزیکی غیرطبیعی عکاسی می کند. شما در وب سایتشان چهار طبقه بندی خواهید دید: مردان، زنان، ویژه ها و رکوردهای جهانی گینس.
2. مردی که به خاطر داشتن یک بچه زشت از همسرش شکایت کرد... و برنده شد!
 
من اعتقاد دارم هیچ بچه ای زشت نیست، اما مردی به نام جیان فنگ اهل چین ظاهرا چنین اعتقادی نداشته و به نظرش بچه خودش زشت است. چونکه همسر او زنی زیبا است، او فورا گمان کرد که همسرش به او خیانت کرده اما حقیقت خیلی خیلی تاریک تر بود.
او متوجه می شود همسرش بهش خیانت نکرده، اما حقیقتی را از او پنهان ساخته او قبل از آشنایی با شوهرش 100.000 دلار خرج جراحی پلاستیک کرده تا چهره خود را کاملا عوض کند. فنگ اولین چیزی که به ذهنش رسید طلاق بود و از همسرش شکایت کرد درحالیکه ادعا می کرد همسرش خود واقعی اش را نشان نداده و با کلک و دروغ با او ازدواج کرده است. از نظر او حقه زنش این بوده که وانمود کرده چهره زیبایی دارد.
فنگ شکایت کرد و در دادگاه از همسر سابقش 120.000 دلار خسارت گرفت.
3. کلیسایی که درنظر دارد ازدواج افراد زشت را ممنوع کند
 
این کلیسای انگلیسی اعلام کرده که در برنامه هایش دارد نظام نامه ازدواج را با تعیین یک سطح حداقلی از زیبایی تقویت کند. نمایندگان کلیسا ادعا می کنند دادن اجازه ازدواج به طبقه نادرستی از آدم ها اساسا کار غلطی است و اجاره کلیسا برای 500 پوند برای یک ساعت خبر از عملی ترسناک می دهد. تیم هورتون رئیس ساختمان بازاریابی مذهبی می گوید: وقتی که ما در مراسم عروسی مقدس به یک زوج ملحق می شویم باید این اطمینان را حاصل کنیم که آنها تبلیغ خوبی برای خدمات ما هستند. چونکه عکس های عروسی خیلی زود در یک اجتماع کوچک دیده می شوند و ما دلمان می خواهد با آدم های درست و حسابی همکاری کنیم.
تا امروز این کلیسا با استفاده از قوانین نامفهوم و با کمک لوازم آرایش از برخوردهای خصمانه واضح اجتناب کرده تا آنها را از این فرضیه مبرا سازد. هورتون می گوید: کشیش های ما آموزش دیده اند که از بالای سقف مشتری ها را با هم مقایسه کنند و اگر نتایج عیب و ایرادهای فراوان داشته باشند از انواع رنگ و لعاب و آرایش استفاده می کنیم. او توضیح می دهد که کلیسا برای گوشزد کردن این ایرادها از کلمات خوبی استفاده می کند. 
4. سایت دوست یابی «زیبا» 30000 نفر از افراد زشت را بیرون انداخت
 

در سایت beautifulpeople.com به شما می گوید که وصل شدن به افراد زیبا زحمات خودش را دارد. تا موقعی که یک کاربر سابق عصبانی ناخوانده با 30000 نفر از دوستان زشتش وارد این مهمانی افراد زیبا می شود. این سایت دوستیابی انحصاری در حالیکه اجازه می داده هزاران نفر از افرادی که آنها را آدم های زشت می خواند بدون مجوز پروفایل خود را در سایت بگذارند،  گزارش می دهد که سایت مورد حمله یک ویروس ماهر به نام «شرک» قرار گرفته است.
معمولا اعضای سایت به متقضیانی رای می دهند که ارزش گذاشتن پروفایل در این سایت را داشته باشند.
مدیر سایت گرگ هودج از روی یک متن آماده شده گفت: وقتی ده ها هزار نفر عضو جدید در یک دوره شش هفته ای مورد قبول واقع می شوند مشکوک می شویم، تعداد زیادی از نقاشی رنگ روغن نیستند. گزارش شده حدود 30.000 نفر از کاربران ایمیل عدم پذیرش نه چندان مودبانه ای گرفته اند که بهشان اطلاع می داد پروفایلاشان باید بسته شود. طبق گفته یکی از کاربران این ایمیل چنین مضمونی داشته: متاسفانه باید به اطلاعتان برسانیم شما به اندازه کافی زیبا نیستید.
5. یک سایت دوست یابی بانک اسپرم و تخمک آنلاین برای افراد زیبا راه اندازی کرده
 
افراد زیبا همان طور که از اسمش پیداست یک سایت دوست یابی است که به افراد خوش چهره اختصاص یافته است. آخرین ریسک این شرکت ایجاد « بانک مجازی اسپرم و تخمک» (در واقعیت خدمات معرفی و آشناسازی برای باروری) که هدیه هایی از سوی داوطلبان با ژن زیبا است. بهتر از همه این سایت به افراد زشتی که می خواهند نسل بهتری داشته باشند نیز خدمات می دهد.
درمورد نوع خاصی از زیبایی چه؟ اگر شما زیبایی شمال اروپایی با چشمان آبی و موهای بلوند بخواهید، بانک اسپرم برایتان موجود است. بانک اسپرم بین المللی Cryos در دانمارک به 60 کشور جهان اسپرم صادر می کند.6. آدم های زشت سایت دوست یابی خودشان را دارند.
 
در سال 2012 اولین سایت دوست یابی برای افراد زشت در انگلیس راه اندازی شد. سایت TheUglyBugBall.co.uk مخصوصا کسانی را که زیبا یا جذابیت آشکاری داشته باشد را در خود راه نمی دهد. درعوض تنها کسانی را قبول می کند که ظاهری زیبا نداشته یا بی نزاکت هستند. طبق گفته های رک و بی پرده خالق سایت هوارد جیمز این سایت قرار است حس زیبایی شناسی را به چالش بکشاند یک خدمتی که بیشتر مورد نیاز است. آقای جیمز یک کارآفرین مولتی میلیونر اهل مایفایر لندن می گوید: این حقیقت ناراحت کننده است که از بالای انگلیس به سمت مرکز از افراد زشت تشکیل شده و جالب است که هنوز هیچکس به فکر تهیه خدمات دوستیابی برای آنان نیفتاده است.
زوجی که در بالا می بینید اولین کسانی هستند که از طریق این وبسایت با همدیگر آشنا شده و نامزد کردند اگرچه آنها بعدها از هم جدا شدند.
7. تابلوی یک رستوران که می گوید: افراد زشت مجانی غذا بخورند

باربکیوی سام تیلور در جنوب خیابان چری در دنور تابلویی خارج از رستورانش با این مضمون دارد: امروز افراد زشت مجانی غذا بخورند. به نظر سام او کار جالبی کرده و این فقط روش هوشمندانه ای است برای اینکه مردم را داخل رستوران بکشاند. او می گوید این روش موثر بوده است. سام می گوید هیچ وقت در رستوران آدم های زشت نبوده اند و او تصادفی برنده غذای مجانی را انتخاب می کند. او بیان می کند که هیچ کس هم تابحال دلخور نشده است.
8. رکورد جهانی گینس زشت ترین زن جهان را معرفی می کند.
 
در سال 2012 این زن بالاخره بعد از 27 بار برنده شدن اسمش برای ثبت در کتاب رکوردهای گینس قبول شد . آن  وودز آخرین عناوینش را در سپتامبر 2012 در Crab Fair سالانه در شهر زادگاهش اگرمونت در کامبریا برنده شد. علی رغم موفقیت هایی که داشته تا امروز نامش هنوز در این کتاب مشهور ثبت نشده است. بااین حال بعد از پیروزی دیگر دخترش برندا هوای او به عنوان زنی که زشت ترین چهره را دارد شناخته شد.
این زن 26 ساله به تامی متینسون که در رقابت مردان 11 بار برنده شده ملحق شد. طبق گفته خانم وودز قبول شدن خیلی شگفت انگیز است. اما من بار اولم نیست قبلا 27 بار این رقابت را برده ام.

< <
آخرین های : طنز
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
5 چیز عجیبی که بعد از مرگ اتفاق می افتد

5 چیز عجیبی که بعد از مرگ اتفاق می افتد

قبر، حقایق ناخوشایندی درمورد چگونگی تجزیه شدن بدنتان بعد از مرگ: طبیعت بعد از مرگ با بدن انسان مهربان نیست. باید خوشحال باشیم که این روزها آیین های تدفین مدرن جای تجزیه طبیعی بدن را گرفته اند. ما می توانیم انتخاب کنیم که پروسه تجزیه شدن بدنمان را با مومیایی شدن به تاخیر بیندازیم، عمل مومیایی که درآن به جای مایعات بدن مواد نگهدارنده می گذارند. یا می توانیم تبدیل به خاکستر شویم، بدین شکل که جسدمان را در درجه حرارت 2000 فارنهایت می سوزانند تا موقعی که به خاکستر تبدیل شویم.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

قبرستان های جن زده

قبرستان های جن زده

در این متن لیست 11 قبرستان جن زده جهان را آورده ایم. از مقبره ای که به خاطر مشاهده و گزارش تعداد زیادی از ارواح درش بسته شد تا قبرستانی که به عنوان یک شهر کوچک شناخته می شود، این مکان ها برای گردش عالی اند- اگر جراتش را داشته باشید.

جالب ترین مومیایی های کشف شده

جالب ترین مومیایی های کشف شده

برداشتن مغز یکی از مراحل مومیایی کردن مصری بود که حدود 3500 سال قبل معروف بود و تا دوره های بعدی هم مورد استفاده قرار می گرفت. تشخیص ابزارهای باستانی که مومیایی کنندگان برای برداشتن مغز از آنها استفاده می کردند سخت است و محققان ذکر کردند که این دومین باری است که وجود یک ابزار درون جمجمه مومیایی گزارش شده است. این ابزار که ما بین استخوان دیواره چپ و پشت جمجمه واقع شده است که با رزین پر شده است، سال 2008 بعد از یک سری اسکن پیدا شد.

نقاشی روی تخم شترمرغ

نگاه کنجکاوانه یک شتر مرغ به نقاشی کشیده شده روی تخم شتر مرغ ...