26 آذر 1391

فیلم جدید جوزف کوسینسکی با بازی تام کروز

فیلم جدید جوزف کوسینسکی با بازی تام کروز

اولین پوستر فیلم علمی تخیلی «فراموشی» به کارگردانی "جوزف کوسینسکی" و بازی "تام کروز" منتشر شد. در این پوستر ساختمان ایمپایر را می بینیم که به آبشاری تبدیل شده و در پایین آن "تام کروز" را ایستاده بروی صخره ای مشاهده می کنیم.اولین پوستر فیلم علمی تخیلی «فراموشی» به کارگردانی "جوزف کوسینسکی" و بازی "تام کروز" منتشر شد.


در این پوستر ساختمان ایمپایر را می بینیم که به آبشاری تبدیل شده و در پایین آن "تام کروز" را ایستاده بروی صخره ای مشاهده می کنیم.
 
جمله ای در بالای پوستر به این مضمون نوشته شده است: "زمین حافظه ای است که ارزش جنگیدن دارد".

فیلم براساس رمان گرافیکی می باشد که فیلمنامه آن توسط "کوسینسکی" نوشته شده است و به تازگی توسط "مایکل آرندت" فیلمنامه نویس فیلم «جنگ ستارگان: اپیزود هفتم» بازنویسی شده است.«فراموشی» داستان کهنه سربازی است که از سیاره ای دور به زمین باز می گردد تا باقیمانده نژاد بیگانگان را نابود کند.

«فراموشی» در کمپانی یونیورسال تولید شده و بیش از 140 میلیون دلار برای ساختش هزینه شده است.

از جمله دیگر بازیگران این فیلم می توان به "مورگان فریمن"، "اولگا کوری لنکو" و "ملیسا لئو" اشاره کرد.

«فراموشی» در ماه آپریل بر پرده سینماها خواهد رفت. آخرین ساخته "جوزف کوسینسکی" تا پیش از این، فیلم «ترون: میراث» در سال 2010 بوده است.
 
< <
آخرین های : سینما و تلویزیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

برخی از افراد واقعا نمی توانند از دیدن فیلم های ترسناک اشباع بشوند. آنها فیلم های ترسناک زیادی می بینند و با کمال تعجب اینکه یک فیلم را بارها و بارها می بینند. و درحالیکه اکثر بیننده ها معمولا از دیدن فیلم های ترسناک لذت نمی برند، چرا برخی از افراد جذف فیلم های ترسناک می شوند؟ متخصصان می گویند این افراد به یک دلیل ساده فیلم ترسناک می بینند و دلیلش جدید بودن آن است. اینها از تماشای ژانرهای معمولی سینما خسته شده ند و برای تغییر ذهن های ماجراجوی خود به ژانر وحشت روی آورده اند.

آیا سلطان وجود داشته است؟

آیا سلطان وجود داشته است؟

مجموعه «حریم سلطان»، یکی از مجموعه های ماهواره ای است که طی مدت نمایش توانسته مخاطبان بسیاری را در ایران جذب کند. این سریال که با دوبله فارسی در شبکه های ماهواره ای نمایش داده می شود، داستان حکومت سلطان سلیمان یکی از پادشاهان عثمانی را روایت می کند. «دوبلورهای حریم سلطان دستگیر شدند»؛ این خبر را ابتدا خبرگزاری سینمای ایران مخابره کرد. در این خبر آمده بود: «بینندگان سریال تلویزیونی «حریم سلطان» از این پس باید این سریال را با زیرنویس فارسی یا به زبان اصلی ببینند چون دوبلورهای این سریال که در ایران اقدام به دوبله این سریال می کردنددستگیر و برای انجام مراحل قضایی راهی بازداشتگاه شده اند.

10 ستاره زن سینمای اکشن

10 ستاره زن سینمای اکشن

فیلمی مثل «به دردنخورها» را در نظر بگیرید که تمام ستاره های اکشن برای خلق شگفت انگیزترین فیلم اکشن کنار هم جمع شده اند البته با فرض اینکه تمام این ستاره ها زن باشند. در این متن به جای اینکه جذاب ترین زنان هالیوود را معرفی کنیم می خواهیم به بررسی بهترین بازیگران زن سینمای اکشن بپردازیم.

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

در عکسی که در مراسم گرمی 2013 روز یکشنبه دهم فوریه گرفته شده بود نشان میداد که این خواننده 24 ساله نگاهی با عصبانتیت به سوی کریس براون 23 ساله می اندازد.

5 عکس که تصورتان در مورد لوکیشن فیلم های ترسناک را نابود خواهد کرد

5 عکس که تصورتان در مورد لوکیشن فیلم های ترسناک را نابود خواهد کرد

تا حدودی ما می دانیم که فیلم اره به جای یک حمام خراب شده در یک استدیوی با دکور کثیف ساخته شده، ما برای اینکه فیلم ترسناک همیشه ترسناک بماند به جای تعمق و درگیر شدن وانمود می کنیم. اما گاهی اوقات دیدن لوکیشن هایی که فیلم های ترسناک آنجا فیلمبرداری شده آنچنان با فیلم مغایرت دارد که به فکرمان نمی رسد آن فیلم در چنین مکانی ساخته شده باشد.