22 فروردین 1392

چگونه صد سال زنده بمانیم؟

چگونه صد سال زنده بمانیم؟

مطمئنا ژن های شما در رابطه با محدوده زندگی شما کاری می کنند اما پزشکانی که ما با آنها صحبت کردیم همگی بر این نظرند که شما می توانید در مورد بیماری های مزمن 7 راهکار ساده داشته باشید. چیز دیگر اینکه این نکات تنها نسخه ای برای طولانی زیستن نیست بلکه این بلیتی است برای سالم زیستن شما!مطمئنا ژن های شما در رابطه با محدوده زندگی شما کاری می کنند اما پزشکانی که ما با آنها صحبت کردیم همگی بر این نظرند که شما می توانید در مورد بیماری های مزمن 7 راهکار ساده داشته باشید. چیز دیگر اینکه این نکات تنها نسخه ای برای طولانی زیستن نیست بلکه این بلیتی است برای سالم زیستن شما!

1-سیگار کشیدن را ترک کنید.
چهار سال پس از کشیدن سیگار شانس شما برای حملات قلبی نسبت به کسی که هیچوقت سیگار نکشیده بیشتر می شود. بعد از ده سال ، خطر ابتلا به سرطان ریه در شما بسیار بیشتر از کسی است که سیگار نکشیده است.2- به پشت بخوابید
زمانیکه شما به پهلو یا روی شکم تان می خوابید صورت تان را به بالش فشار می دهید "در واقع صورت تان را پرس می کنید"باعث ایجاد چین و چروک و منحنی هایی در صورت تان می شوید. به پشت خوابیدن همچنین به شما کمک می کند تا از تجمع مایعات در بافت صورت جلوگیری شود پس شما با به پشت خوابیدن از داشتن یک صورت پف کرده خلاص می شوید.


3-تحت نظر باشید
نیازی به انجام آزمایشات دیوانه کننده نیست. فقط در هر مرحله از زندگی تان یک چک آپ ساده بدهید. نتیجه آزمایش را با پزشک تان در میان بگذارید و اجازه دهید اطلاعات شما از بدن تان به روز باشد.


4-به اندازه کافی بخوابید
اغلب بزرگسالان ، این جمله به معنی 7 تا 8 ساعت خواب در هر شب است. اگر شما عادت دارید که شب ها بیدار بمانید ، باید بدانید که محرومیت از خواب ریسک حملات قلبی ،سرطان و بیماری های خطرناک دیگر را افزایش می دهد.5-از پزشک تان در مورد آسپرین با دوز کم سئوال کنید.
حملات قلبی ، سکته مغزی ، حتی سرطان – یک قرص 81 میلی گرمی در هر روز می تواند با همه اینها مبارزه کند. (آسپرین خطر این حملات را کاهش می دهد اما سرخود از این دارو مصرف نکنید).6-از فشار خون خود اطلاع داشته باشید.
این یک قاتل خاموش است و این نکته غم انگیز زندگی است. باید فشار خون شما کمتر از 120/80 باشد. 


7-هر روز 3 وعده غذا بخورید.


< <
آخرین های : اخبار و تازه های پزشکی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

بررسی گیاهان داروئی برای بارداری

خواه شما برای بارداری اقدام می کنید یا باردار هستید ، راه حل های گیاهی به علت قدمت شان مورد احترام و ایمن هستند. چندین گیاه دارویی به طور گسترده بوسیله ماماها توصیه می شود و برای استفاده در طول دوران بارداری ایمن و سالم تشخیص داده می شود. برخی دیگر بحث برانگیز هستند و هنوز در مورد استفاده از آنها شک و تردید وجود دارد. چهار گیاه زیر بهترین گیاهان دارویی در طول دوران بارداری به شمار می روند. بهتراست به میزان استاندارد از آنها استفاده کنید البته بستگی به وزن و قد و قامت خودتان دارد.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

5 قاعده کلی برای داشتن پوستی شفاف

بدون شک داشتن پوستی‌ سالم و شفاف از آرزوهای هر خانومیست.. این مقاله که بر اساس آخرین مقالات مجله پر طرفداره پوست و زیباییی Allure تهیه شده , ۵ قاعده اصلی‌ برای شفاف سازیِ پوست و درمان آکنه را به شما یاد میدهد....

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوستی زیبا با ماسک خیار

پوست، علاوه بر زیبایی از ورود هرگونه آسیبی به اعضای داخلی و خارجی بدن محافظت می کند. حدود ۹۰درصد از وزن خیار را آب تشکیل می دهد و به این خاطر به عنوان یک خنک کننده به کار می رود.

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

چگونه بدون ورزش کالری بسوزانیم..

اگرچه ورزش یکی‌ از راه‌های بسیار خوب برای سوزاندنِ کالری و تناسب اندام شما می‌باشد با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندنِ چربی‌ اضافه بدن شما وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند ..