21 فروردین 1392

10 چیزی که ای کاش به پدرم می گفتم!

 10 چیزی که ای کاش به پدرم می گفتم!

من همیشه می دانستم که تو سخت سخت کار می کنی اما نمی فهمیدم تا زمانیکه به تنهایی بزرگ شدم و در کار سختم تحت استرس و فشار قرار گرفتم. آیا می توانستم زودتر از این بفهمم؟ فکر می کنم که باید صبورتر می بودم و با تو همدردی می کردم و در مورد تو بخشنده بودم و زحماتت را جبران می کردم..

 Things I Wish I'd Told My Father

1-متشکرم از اینکه کتاب را به زندگی ام وارد کردی و برایم خواندی-بسیار متشکر- زمانی که خیلی خیلی کوچک بودم .من خواندن را در حالی یاد گرفتم که روی پاهایت نشسته بودم و تو کتاب ها را درست مقابل چشمانم باز نگاه می داشتی. برای این من بسیار از تو قدردانی می کنم.


2- هیچ وقت در رستوانی بسیار دور از اقیانوس فیله ماهی سفارش نده(تو شاید در خواندن کتاب ها بسیار عالی باشی ، و در خواندن ذهن مردم اما زمانی که نوبت به انتخاب غذا از روی منوها می رسد بسیار ناامید کننده ای).
 3- شاید بخاطر این باشد که زمانی که من 7 ساله بودم تو و مادرم از هم جدا شدید. من همیشه مانند دختربچه ای خشمگیم در آستانه ورود به دنیای بزرگسالان رفتار می کردم: عصبی و هیجان زده ،مضطرب و متلاطم ،که براحتی مجروح و خسته می شد(به زمانی فکر می کنم که از سالن تئاتر بیرون می آمدیم و برای هفته ها با تو حرف نمی زدم. فکر نمی کنم هیچ وقت روی قدردان و آرام مرا دیده باشی. من واقعا از این بابت متاسفم.4- هیچ کس بهتر از تو نمی توانست جوک تعریف کند. قدم زدن تو حین تعریف لطیفه بی نظیر بود. و هیچ وقت فراموش نمی کردی نقاط حساس آن را چگونه تعریف کنی.
5- یادم می آید زمانیکه شخصی در مورد ما شروع به صحبت کرد چشمانم از حیرت گشاد شد"شما دو تا دقیقا مانند هم هستید"بین خودمان باشد بسیار تحت تاثیر قرار گرفته بودم.

6-من عاشق رفتن به نمایش با تو بودم. هیچ کس مانند تو مرا با اجرای حرکات دوباره آن ها به خنده و شگفتی در نمی آورد.


7- تو هیچ وقت این را باور نمی کنی اما موی جلوی سرم دوباره برگشته اند!
8- شاید این حرف مرا هیچوقت باور نکنی اما علیرغم همهتظاهر کردن های من به عنوان یک نوجوان ، من فدایی بودم(کسی که ممکن است به آن بگویند متعصب)واقع عاشق ورزش بودم.باشد ، شاید فوتبال ورزش مورد علاقه تو نباشد اما هنوز .... چیزی برایت حساب می شود نه؟


9- من همیشه می دانستم که تو سخت سخت کار می کنی اما نمی فهمیدم تا زمانیکه به تنهایی بزرگ شدم و در کار سختم تحت استرس و فشار قرار گرفتم. آیا می توانستم زودتر از این بفهمم؟فکر می کنم که باید صبورتر می بودم و با تو همدردی می کردم و در مورد تو بخشنده بودم و زحماتت را جبران می کردم..


10-نکته مورد علاقه من در مورد تو این بود که چگونه با مردم مودبانه و محترمانه حتی با وجود عکس العمل های متفاوتشان برخورد می کردی- همکاران ، گارسون های زن و مرد ، فروشنده ها ، هواداران ،پیرمرد ویلچرنشین توی خیابان ، مسئول تحویل کالا ، نگهبان پارکینگ و همه و همه.تو با همه تماس چشمی برقرار می کردی. به آنها گوش می دادی. به آنها می گفتی "لطفا" و "متشکرم".تو مردم را جدی می گرفتی. بعد از اینکه از این دنیا رفتی ، یکی از بهترین داستان هایی که شنیدم از فروشنده ای در استادیوم شی بود. مطمئنا مردم زیادی که از او هات داگ می خریدند این سئوال را از او نمی پرسیدند:از پسش برآمدی" و فروشنده هیچوقت این جمله تو را فراموش نکرد.

< <
آخرین های : دوستی و رابطه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

50 نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند

آیا می دانستید بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است و بزرگ ترین چیزی که مردان را برمی انگیزاند و هیجان زده می کند ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی زنان است...؟!

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

10 نشانه ای که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

بسیاری از زنان در واژه ها و کلماتی که مردان به کار می برند به دنبال آن هستند که ببینند مرد مورد نظرشان به طرف آنها جذب شده است یا نه. در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود:

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

10 چیزی که مردها از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

باورتان نمی شود مردها از این خصوصیات زنان خوششان بیاید!

ممکن است موهای خیس برای شما کلافه کننده باشد چون به هرجایی می چسبد. اما برای مردان نشان دهنده یک چهره جذاب و تحریک کننده است.

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

10 نشانه ای که بهتان می گوید شوهرتان به شما خیانت می کند!

ما در دورانی زندگی می کنیم خبرها و داستان های زیادی در مور خیانت زن و شوهرها می شنویم. چیزی که اکثر زوج ها از آن هراس دارند. همه زوج ها چه زن و شوهر باشند چه نامزد باشند دوست دارند....