1 اردیبهشت 1392

دکور نشیمن های کوچک

دکور نشیمن های کوچک

ایا شما هم به دنبال ایده هایی برای دکور داخلی اتاق نشیمن های کوچک هستید؟اتاق نشیمن های کوچک می تواند به همان زیبایی اتاق نشیمن های بزرگ شود. اتاق نشیمن های کوچک می تواند ...

از این 4 راز طراحان معروف برای دکور اتاق نشیمن کوچک خود استفاده کنید که می تواند در فضای شما احساس دنج و راحتی به جای احساس تنگی جا دهد.
زمانیکه شما تنها یک اتاق برای استراحت ، تماشای تلویزیون ، کتاب خواندن و سرگرمی دارید این مسئله می تواند برای دکور آن مشکل ساز باشد چرا که استفاده از فضای آن و دستیابی به تمام اهدافی که دارید کار سخت و مشکلی است.
 
 

خبرهای بسیار فوق العاده ای برای شما دارم/ زمانیکه شما برای حل مشکل تنگی جای اتاق نشیمن خود از این راه حل ها استفاده می کنید نیازی نیست که حتما اتاقی بزرگ و مدرن برای داشتن یک دکور فوق العاده داشته باشید. این ترفند به شما کمک می کند که از کوچکترین فضای موجود بیشترین استفاده را ببریدو چرا که این ایده ها چشم نوازند.


سازماندهی مبلمان ها
مبلمان های چند منظوره برای راحتی و استفاده مناسب از فضا به شما کمک می کند که از کوچکترین فضای موجود استفاده بهینه ای داشته باشید.
کاناپه های تختخواب شود می تواند به جای کاناپه و تخت استفاده شود اگر آپارتمانی استودیو مانند دارید می توانید از این ترفند استفاده کنید. با داشتن اتاق نشیمنی زیبا و مدرن در روز و اتاق خوابی راحت در شب که همه اینها در یک اتاق قرار گرفته اند بهترین استفاده را از فضای خود ببرید.
مبلمان های مرتفع روی پایه های بلند و باریک و دسته های آن و صندلی ها به شما کمک می کند که فضایی بازتر و راحت تر داشته باشید.


ایده های موثر
دکور کردن اتاق نشیمن با مبلمان ها تاثیری مستقیم به احساسی که شما از فضا دارید و احساس بزرگی آن ایجاد می کند.لوازم تزئینی ظریف و طرح دار می تواند احساس چشم نواز بودن را به بیننده القا کند.
می توانید از اتاق مجاور کمی فضا قرض بگیرید و اتاق ها را با پارچه های وابسته به هم وصل کنید. از یک طرح مناسب کف اتاق یا دیوار استفاده کنید که تاثیری مستقیم بر اتاق ها دارد و به فضای تنگ و دنج اتاق نشیمن کوچک شما احساس بازتری می دهد.دکور کردن
آزاد کردن فضای کف اطاق و استفاده از فضای عمودی نیز می تواند یک گزینه موثر دیگر در دکور اتاق نشیمن شما باشد. دیوارها را با استفاده از قفسه ها و کتابخانه تقسیم بندی کنید جایی که براحتی می توانید وسایل تزئینی و کتاب های خود را در آن قرار دهید.
از مبلمان های قابل حمل در کمدها کمک بگیرید تا فضای محدود شما خفه و کوچک به نظر نرسد.از این ترفندهای طراحان مشهور برای دکور کردن با مبلمان ، روشنایی ، تاثیر وسایل تزئینی در خانه برای احساس بزرگی در اتاق های نشیمن کوچک بهره بگیرید. با استفاده از این ایده های کوچک تاثیری شگرف را در خود و خانواده تان ایجاد کنید و راحت تر زندگی کنید.

< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

12 مدل پریز خلاقانه

12 مدل پریز خلاقانه

در اینجا یک پروژه جالب از مردی ژاپنی را می بینید که خیلی باسلیقه پریزهای برق را در خانه اش مخفی کرده است. اینها درهای کشویی هستند که از چوب ساخته شده اند. این کار ایده خوبی برای کسانی است که به ندرت از پریزها استفاده می کنند. او کارهای دکوری دیگری نیز انجام داده مثل یک صفحه Shoji که از وسط باز می شود و یک درب کشویی تکی شبیه درهای کوچک بالایی.