19 فروردین 1392

خط چشم های دو رنگه زیبا

خط چشم های دو رنگه زیبا

خط چشم های دو رنگی یک آرایش جالب توجه و جایگزینی تازه برای آرایش عادی روزمره است. اما برای کشیدن چنین خط چشمی باید رنگ های درست را با هم هماهنگ کنید

Beautiful Two-Toned Eyeliner Color Combos


خط چشم های دو رنگی یک آرایش جالب توجه و جایگزینی تازه برای آرایش عادی روزمره است. اما برای کشیدن چنین خط چشمی باید رنگ های درست را با هم هماهنگ کنید. چه دو خط چشم روی پلک بالا بکشید چه یکی روی پلک بالا و یکی پایین بکشید، صرف نظر از مکمل بودن یا کنتراست داشتن رنگ ها آنها باید بهم بیایند.برای کشیدن این خط چشم ها می توانید از رنگ سیاه خنثی استفاده کنید و آن ها را با هر رنگ روشن دیگری هماهنگ کنید و یا اینکه از دو رنگ سایه ای که بهم می آیند استفاده کرده و یکی روی پلک بالایی و رنگ دیگر را که بیشتر به رنگ چشمانتان می آید را پایین چشم بکشید


خط چشم های رنگی زیبا شامل رنگ های:

  • فیروزه ای و ارغوانی
  • آبی لاجورد و زرد
  • صورتی و ارغوانی
  • سبز فسفری و فیروزه ای
  • آبی مایل به ارغوانی و سب
این آرایش با یک رنگ روژلب طبیعی مثل بژ، قهوه ای، صورتی یا یک برق لب کامل می شود. اگر این نوع ترکیب برای شما بیش از اندازه نمایشی است می توانید برای پلک بالا یک خط چشم مشکی معمولی بکشید و زیر چشم خط رنگی بکشید یا یک خط رنگی دوم بالای خط چشم مشکی بکشید.
وقتی که دو خط چشم با دو رنگ متفاوت می کشید رنگ پوست و چشمتان را نیز در نظر بگیرید. سایه صورتی رنگ برای پوست های خیلی رنگ پریده زیاد مناسب نیست.SCARJO: BROWN + LEMON YELLOWJESSICA: TWO SHADES OF GREEN            KATY: PURPLE + GREEN              < <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.