18 فروردین 1392

آیا جاستین بیبر با مانکن ویکتوریا سکرت رابطه دارد؟!

  آیا جاستین بیبر با مانکن ویکتوریا سکرت رابطه دارد؟!

بعد از ارسال این عکس دونفره در پشت پرده نمایش سالن مد ویکتوریا سکرت که جاستین در آنجا اجرا داشت، باربارا واکنش تندی از سوی حامیان سلنا دریافت کرد ..!آیا یک مثلث عشقی به وجود آمده؟ آیا سلنا و جاستین دوباره پیش هم برمی گردند؟


!?...Victoria’s Secret Model Barbara Palvin  and Justin باربارا پالوین مدل ویکتوریا سکرت می خواهد مردم باور کنند او و جاستین بیبر فقط دوست هستند. 
 گروه Belieber (طرفداران جاستین بیبر) دور هم جمع شده اند و در مورد رابطه جاستین با مانکن ویکتوریا سکرت بارابارا پالوین سئوال می کنند. البته باربارا می گوید بین آنها هیچ چیز نیست یا حداقل او می خواهد که بقیه اینگونه فکر کنند.شایعه شده که بعد از تمام شدن رابطه دو ساله جاستین بیبر و سلنا گومز این خواننده پاپ با ویکتوریا دوست شده است.


بعد از ارسال این عکس دونفره در پشت پرده نمایش سالن مد ویکتوریا سکرت که جاستین در آنجا اجرا داشت، باربارا واکنش تندی از سوی حامیان سلنا دریافت کرد بنابراین باربارا در صفحه توییترش به آنها واکنش نشان داد: هی همگی آرام باشید. او متعلق به همه شماست!!بااین حال طرفداران این را باور نکردند و در آخر هفته او را خجالت زده کردند چون او را مجبور می کنند بعدا از خودش دفاع کند.در روز 10 نوامبر او در صفحه توییترش نوشت که هیچ رابطه ای بین او و جاستین نیست ..!


آیا یک مثلث عشقی به وجود آمده؟ یا جاستین تنها از باب استفاده می کند تا حسادت سلنا را برانگیزد؟ آیا سلنا و جاستین دوباره پیش هم برمی گردند؟ اینها همه حدسیات است. پس باید منتظر باشیم تا خبرهای بیشتری بشنویم


تگ ها :
< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.