17 فروردین 1392

اشتباهاتی که در مراقبت از ناخن هایتان انجام می دهید

اشتباهاتی که در مراقبت از ناخن هایتان انجام می دهید

اشتباهاتی که اکثر ما در مراقبت از ناخن هایمان انجام می دهیم به اشکال نازیبایی از ناخن ها منجر می شود و حتی می تواند باعث ایجاد التهاب و عفونت در آنها شود. بسیار مهم است که بدانیم چگونه و به طور مناسب از ناخن ها و دستهایمان مراقبت کنیم تا آنها همیشه خوب به نظر برسند.

Nail Care Mistakesاشتباهاتی که اکثر ما در مراقبت از ناخن هایمان انجام می دهیم به اشکال نازیبایی از ناخن ها منجر می شود و حتی می تواند باعث ایجاد التهاب و عفونت در آنها شود. بسیار مهم است که بدانیم چگونه و به طور مناسب از ناخن ها و دستهایمان مراقبت کنیم تا آنها همیشه خوب به نظر برسند.مانند هر مراقبت زیبایی دیگر مراقبت از ناخن ها نیز دارای اشتباهات معمولی است که بهتر است برای سلامت و زیبایی ناخن ها از انجام آنها اجتناب کنیم. بزرگترین اشتباه پیروز از یک رژیم غذایی نادرست است. ما آنچه که می خوریم هستیم. پس اگر رژیم غذایی شما در وهله اول نامتعادل باشد پس شما دارای ناخن ها ، مو ها ، و پوست و بدن ناسالم هستید پس بهتر است که رژیم غذایی خود را اصلاح کنیدبرش لایه شاخی
اشتباهی که ما در مراقبت از ناخن هایمان انجام میدهیم زمانیست که بستر ناخن را بدون محافظ رها می کنیم که این کار می تواند منجر به التهاب و سرانجام عفونت شود. برای داشتن ناخن های سالم و زیبا از مرطوب کننده ها به طور منظم استفاده کنید. 


اشتباهات سوهان زدن
زمانیکه ناخن هایتان را سوهان می زنید دقت کنید که سوهان را در راستای ناخنتان حرکت دهبد ..حرکت عمودی سوهان باعث می شود ناخنها نازک شده و صدمه بیشتری به آنها وارد آید. پس از سوهان زدن ناخن ها به عقب و جلو خودداری کنید.
       


زدن لاک به ناخن ها به مدت طولانی
زدن لاک به مدت طولانی باعث می شود که شما به ناخن هایتان این اجازه را ندهید که آنها تنفس کنند. در هر ماه یک هفته حداقل به ناخن هایتان مهلت بدهید تا نفس بکشند.همچنین قبل از زدن لام فراموش نکنید که آنها را با لاک پایه بپوشانید و هرگز خود ناخن تان را رنگ نکنیدو از لاکی استفاده کنید که براحتی پاک می شود و با آستون می تواند همه جای ناخن تان را پاک کند . همچنین بعد از پاک کردن لاک ، لاک پایه را نیز با آستون پاک کنید.
                      

< <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.