11 فروردین 1392

بچه های ستاره ها با کلاه های زمستانی دوست داشتنی

بچه های ستاره ها با کلاه های زمستانی دوست داشتنی

بچه های مشهور از سوری کروز گرفته تا ویلوت افلک در فصل زمستان سر خود را با سبک مخصوص به خود گرم نگه می دارند


Celebrity Kids in Adorable Winter Hats

1. سوری کروز دختر بچه ای است که همیشه مد روز می گردد حتی وقتی هوا در حد انجماد باشد! این دختر شش ساله در خارج از شهر نیویورک با مادرش کتی هولمز در روز یکشنبه مد جسورانه ای را انتخاب کرد و این کلاه زیبایی پاندا را بر سر گذاشت. در لباس های این دختر قطعا این کلاه در مرکز توجه قرار داشت و بقیه لباس هایش شامل یک کت خاکستری، پیراهن آبی و بوت های چرم بلند مشکی بود. این مادر و دختر که بعد از جدایی کتی هولمز از تام کروز برای اولین بار زمستان را به طور کامل با هم گذراندند در Big Apple مهمان بودند و حسابی خودشان را پوشانده بودند. در برنامه هایشان یک تولد بچه گانه از دوستان سوری نیز بود که در مراسم ناهار در هتل گرینوویچ برگزار شد. کتی در حالیکه بعد از این مهمانی به سوی خانه می رفتند اسباب بازی های پولیشی سوری را در بغل گرفته بود و این دختر خوش تیپ درحالیکه جست و خیز می کرد کلاه خرسی بانمکش را با دست نگه داشته بود.



2. بچه مشهور دیگر که با تیپ اودر زمستان آشنا می شویم جیمز ویکی پسر متیو برودریک و سارا جسیکا پارکر است. درحالیکه خواهر های دوقلوی بانمک او به خاطر نوع لباس پوشیدنشان خیلی مورد توجه هستند، این پسر زیبای ده ساله کلاه خز دار دوست داشتنی ای به سر گذاشته، او در روزهای سردی که پیاده به سمت مدرسه اش NYC می رود این کلاه را بر سر می گذارد



3. ویولت افلک نیز کلاه و شال گردن سرهمی دارد که دو دستش در قسمت پنجه آن جای می گیرد. دختر 7 ساله جنیفر گارنز و بن افلک این کلاه و شال را بر سر می گذارد که شال بلندش به جای دستکش هم استفاده می شود. ولی انگار این بچه خیلی به این کلاه نیاز ندارد چون سندل و لباس تابستانی پوشیده است.



4. برایان دختر دو ساله بتانی فرانکل و جیسون هوپی در خیابان های نیویوک با کلاه بامزه میمونی اش حسابی گرم شده است. گوش های خنده دار میمون و دماغ صورتی اش که با لباس صورتی برایان خیلی خوب ست شده دوست داشتنی هستند.



5. کلاه های جالب زمستانی تنها به کلاه هایی که به شکل حیوان هستند محدود نمی شود. کینگستون روزدال وقتی که نوزاد بود یک کلاه Rasta از مجموعه لباس مادرش L.A.M.B گویین استفانی به سر گذاشته بود و حالا این پسر 6 ساله هنوز هم به همین سبک لباس می پوشد. او درحالیکه با مادرش استفانی و پدرش گاوین روزدال در کالاباساس کالیفرنیا بیرون رفته بودند این کلاه بافتنی سه رنگ قرمز، سبز و زرد را بر سر گذاشته بود و با آویزهای بلندش بازی می کرد.


6. کلاه جالب دیگر مخصوص یوهان ساموئل پسر هایدی کلوم و سل است. این پسر 6 ساله یک لباس با طرح اسکلتی را با یک کلاه با منگوله بزرگ پوشیده بود.



< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...