7 فروردین 1392

اتفاق شگفت انگیز برای استیو مارتین

اتفاق شگفت انگیز برای استیو مارتین

استیو مارتین کمدین مشهور سینمای هالیوود در سن 67 سالگی و برای اولین بار پدر شد..مارتین 67 ساله و همسرش آنی استرینگ فیلد 41 ساله که در ماه دسامبر بچه دار شدند و برای مدت 2 ماه این راز شیرین و دوست داشتنی شان را به هیچ کس نگفتند.

Steve Martin first-time dad 

کمدین مشهور استیو مارتین بلاخره هدف خاص خود را پیدا کرد. استیو مارتین که روی صحنه پوشک عوض کرده است اما به گزارش نیویورک پست برای اولین بار این بازیگر دنیای هالیوود که بخاطر نقش های کمدی اش شناخته می شود بانجو بازی می کند و نثرنوشته هایش در زندگی واقعی مشهور است .مارتین 67 ساله و همسرش آنی استرینگ فیلد 41 ساله که در ماه دسامبر بچه دار شدند و برای مدت 2 ماه این راز شیرین و دوست داشتنی شان را به هیچ کس نگفتند.مارتین در توئیتر فعال است اما هنوز عکسی از فرزند خود منتشر ننموده است. همچنین جنسیت و نام فرزند شان برای همگان نامعلوم است.
یک منبع مطلع به نیویورک پست گفت"آنها بچه دار شده اند. اما این راز را از همه مخفی کرده اند. استیو به زندگی شخصی اش خیلی بها میدهد. آنها بسیار هیجان زده هستند. آنها برای داشتن این بچه زحمات زیادی متحمل شدند".استرینگ فیلد روزنامه نگار و سردبیر سابق نیویورکر همسر دوم مارتین است. این دو در مراسمی شگفت آور در سال 2007 ازدواج کردند. مارتین برای اولین بار با ویکتوریا تننت بازیگر در سال 1986 ازدواج کرده بود و این ازدواج تا سال 1996 ادامه داشت. آنها هیچ فرزندی از هم نداشتند.البته ، این فرض که با این خبر سن استیو مارتین لو می رود . در حالیکه ممکن است 60 سالگی 50 سالگی جدید باشد اما در دوران پدری اش پیرتر نشان میدهد؟آیا 67 سالگی برای داشتن فرزند دیر نیست؟
استیور مارتین برای اولین بار پدر شده است اما برای سالها در هالیوود و در صحنه های آن نقش پدر خانواده را بازی می کرده است. می توانید برای اینکه بدانید او چگونه پدری می شود به فیلم های او که نقش پدر را دارد نگاهی بندازید.< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.