5 فروردین 1392

رابطه عشقی جانت جکسون با شوهر قطری اش

رابطه عشقی جانت جکسون با شوهر قطری اش

جانت جکسون با دوست پسر بیلیونر قطری اش وسام المانع ازدواج کرد. نگاهی داریم به رابطه عشقی بین این دو.

1. جانت جکسون در اواخر سال 2012 در مراسمی بی سر و صدا با دوست پسر بیلیونر قطری اش وسام المانع ازدواج کرد.
2. در وب سایت رسمی این خواننده نوشته شده: شایعه پردازان خبر از مراسم عروسی پر زرق و برق داده اند اما این واقعا حقیقت ندارد. سال گذشته ما در مراسمی خصوصی و بی سر و صدا و زیبا ازدواج کردیم.


3. در ادامه این متن آمده: هدیه ازدواج ما به یکدیگر کمک هایی بود به انجمن های خیریه مربوط به کودکان خاص کردیم و ما از اینکه زندگی خصوصی مان مورد احترام واقع شده قدردانی می کنیم و از اینکه اجازه داریم این زمان را به  جشن و شادی اختصاص دهیم.
4. جانت با این منطقه غریبه نیست او اکتبر سال 2011 در ابوظبی اجرا داشته است و آنها در فرصت های مناسب یکدیگر را ملاقات می کردند. در اینجا او را با دوست پسر سابقش جرمی دوپری و سر ریچارد برانسون در مراسم افتتاحیه سال2008 هتل آتلانتیس در دوبی 2008 می بینیم.
5. طبق شایعات زرد مجله هفتگی آمریکا این دو از همان زمان افتتاحیه هتل در سال 2010 با هم دوست شده بودند.


6. جانت تنها عضو خانواده جکسون نیست که با یک فرد عرب ارتباط برقرار کرده، برادرش جرمی جکسون نیز ازدواج خوبی با حلیمه رشید بحرینی داشته. عکس متعلق به دسامبر 2011
7. مایکل جکسون برادر بزرگ تر جانت سال 2005 زمانی که با اتهام کودک آزاری مواجه شد به عنوان مهمان سلطنتی شیخ عبدالله بن حمد بن عیسی آل خلیفه در بحرین پناهنده شد. با این حال رابطه این دو خیلی زود شکرآب شد و دربار سلطنتی در سال 2008 با شکایت 7.7 میلیون دلاری مایکل را به دادگاهی در انگیس فراخواند. درحالیکه که ادعا می کردند او یک قرارداد موسیقی را بهم زده است. اما این مجادله خیلی زود در خارج از دادگاه فیصله  یافت.

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.