24 اسفند 1391

8 ستاره خیلی باهوش

8 ستاره خیلی باهوش

ستاره باهوش در واژه ها شاید متناقض باشد، اما غیرممکن نیست. زیبایی و هوش متقابلا انحصاری نیست، و قطعا ستاره های باهوش زیبا هم وجود دارند. بعضی از آنها در سطوح بالا تحصیل کرده اند و برخی آی کیوی بالایی دارند. مثلا ناتالی پورتمن در لیست باهوش ترین ستاره های معروف است. . او مدرک روان شناسی دانشگاه هاروارد را دارد.


Super Smart Celebrities  

ستاره باهوش در واژه ها شاید متناقض باشد، اما غیرممکن نیست. زیبایی و هوش متقابلا انحصاری نیست، و قطعا ستاره های باهوش زیبا هم وجود دارند. بعضی از آنها در سطوح بالا تحصیل کرده اند و برخی آی کیوی بالایی دارند. لیلی کول
لیلی کول که یک مدل بوده به وضوح برنامه هایی برای آینده اش داشته او هوش و زیبایی را با هم دارد. او نه تنها بازیگری می کند ( بله مدل ها در سنین بالاتر بازیگر می شوند)، اما رتبه یک دانشگاه کمبریج بوده.جنیفر کانلی 
من فکر می کنم کسی که بتواند دو زبان را خیلی سلیس صحبت کند فرد باهوشی است. جنیفر کانلی هم به زبان فرانسه و هم ایتالیایی مسلط است و در دانشگاه های ییل و استانفورد آموزش دیده است.

جودی فاستر
جودی فاستر یکی از اولین ستاره های باهوش است. بعد از نقش های قابل توجهی که در سنین پایین بازی کرد او وقتش را روی درس خواندن متمرکز کرد و مدرک ادبیات دانشگاه ییل را کسب کرد. او زبان فرانسوی را نیز روان صحبت می کند و گفته شده آی کیوی بالایی دارد.
بنابراین ما فهمیدیم ستاره های باهوشی خارج از اینجا داریم. شهرت همه چیز نیست و این خیلی خوب است که تعداد زیادی از ستاره ها اهمیت آموزش را فهمیده اند.

ناتالی پورتمن
ناتالی پورتمن در لیست باهوش ترین ستاره ها جزو معروف هاست. اگر طرفدار بازیگری اش نباشید باید هوشش را تحسین کنید. او مدرک روان شناسی دانشگاه هاروارد را دارد.

جیمز فرانکو
چند ستاره مدرک پی اچ دی دارند؟ براستی چند نفر از مردم عادی غیر ستاره مدرک دکترا دارند؟ خوب جیمز فرانکوی بازیگر مدرک پی اچ دی دانشگاه ییل را دارد. من فکر می کنم اگر در یک فیلم نقش دکتر جیمز فرانکو را داشته باشد خیلی بانمک می شود;
جین منسفیلد 
بازیگر به «بمب بلوندها» شهرت دارد. اما به خاطر هوشش اسطوره نشده است. بااین حال او ثابت کرد که هوش و زیبایی می توانند در کنار هم باشند.. جین به 5 زبان صحبت می کند و آی کیوی بالایی دارد.

دولف لاندگرن
ستاره اکشن احتمالا آخرین نفری خواهد بود که شما در لیست چهره های باهوش می گذارید. اما اشتباه می کنید! او درجه استادی در رشته مهندسی شیمی دارد، و کمک هزینه دانشگاه معتبر MIT را برده است.چند نفر از ما می تواند به چنین موفقیت هایی دست یابد؟
کوئنتین تارنتینو
در سن 16 سالگی دبیرستان را رها کرد و بعد از آن شغل موفقی داشت که شما فکر نمی کنید در آن سن توانایی های لازم را نداشته. اما گفته شده او آی کیوی بسیار بالای 160 دارد اگر واقعیت داشته باشد باید او باهوش ترین ستاره بنامیم

< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.