19 اسفند 1391

5 اشتباه مد که باید آن را زیر پا بگذارید

5 اشتباه  مد که باید آن را زیر پا بگذارید

انگار این روزها قانون مشخصی برای مد وجود ندارد. با رنگ ها و طرح هایی که هر روز عجیب تر می شود و در فشن شوها به نمایش در می آید، همه جور لباسی با ها طرح و رنگی در فصلهای مختلف دیده ایم... با انتخاب کردن طرح های زیرکانه در رنگ های مکمل ، شما براحتی می توانید دو نوع طرح را از کمد لباس هایتان انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

Fashion Rules You Should Break

 یک روز هم اتاقی من یک شلوار جین سفید به تن کرد و از من پرسی"آیا خوب است که این را الان پوشیده ام؟حتی قبل از روز یادبود؟"من خندیدم و فهمیدم که او جدی است. آیا هنوز هم کسی وجود دارد که فکر کند رنگ سفید فقط مختص به روزهای تابستان است؟ برای من انگار این روزها قانون مشخصی برای مد وجود ندارد. با رنگ ها و طرح هایی که هر روز عجیب تر می شود و در فشن شوها به نمایش در می آید، من همه جور لباسی با ها طرح و رنگی در فصلهای مختلف دیده ام.برای من جای شگفتی ندارد که مد روزهای قدیمی دبیرستان را اکنون دیگر رعایت نکنیم. من با این 5 قانون آمده ام اما به من بگویید؟آیا چیزی وجود دارد که من آن را نادیده گرفته باشم؟اشتباه شماره1 :درمحیط کاررنگ سفید نباید بپوشید.
بعد از چند تحقیق در گوگل من منبع و سرچشمه این فکر را پیدا کردم. بعضی گفته بودند که این فکر از اوایل دهه 1920 سرچشمه گرفته است ، در حالیکه دیگران دهه 60 را بابت گسترده شدن این عقیده مقصر می دانستند. مهم نیست این ایده از کجا آمده است ، اما این ایده کاملا غلط است. این روزها سفید را در هر کاری و در هر فصلی و در همه مدل لباسی می توانید استفاده کنید.

اشتباه شماره 2: ست کردن جین با جین درست نیست

این روزها کاملا قابل قبول است که یک تاپ راه راه یا شطرنجی جین را با یک شلوار لی ست کنید. حتی ممکن است بخواهید از کفش جین یا کیف پولی شبیه به آن استفاده کنید این مدل ست کردن بسیار شیک است و برای یک روز داغ تابستانی بسیار مناسب است

     

 

اشتباه شماره 3 : لباسهای روشن و رنگی مختص جشن ها و مهمانی اند.
 
تا این اواخر ، لباسهای روشن و رنگی مختص جشن ها و مهمانی بودند حتی لباس های کودکان نیز رنگ های ملایم و روشن بود. اما حالا شما می توانید لباس های شیکی را در همه جا پیدا کنید از رنگ نعناعی گرفته تا صورتی شکلاتی. این تابستان ، به جای استفاده از رنگ های خسته کننده یک رنگ شاد به رنگ زرد یا آبی پیدا کنید. من به شما قول می دهم ، شما شبیه دیگر شبیه یک تخم مرغ رنگی نخواهید بود


اشتباه شماره 4 :شما باید کفش و کیف دستی تان را با یکدیگر ست کنید.

ست کردن کیف دستی یا کیف پول تان با کفش تان یکی از قدیمی ترین ایده هایی است که دیگر از مد افتاده است.اما بسیاری از ما از این عقیده هنوز خبر نداریم. یا شاید اینطور راحت تر هستیم.همیشه سعی بر آن داریم که بر حسب طرح و رنگ کیف دستی یا کفش مان یکی دیگر را ست و هماهنگ کنیم. و اغلب اوقات زمانیکه این اتفاق می افتد شبیه مچی مچی می شویم. اگر خواستید زینت آلات تان را انتخاب کنید رنگی را انتخاب کنید که در خانواده همان رنگ لباس تان باشد
اشتباه  شماره 5 : شما نمی توانید دو نوع طرح را با هم تلفیق و هماهنگ کنید.
این قانونی است که تا اخیرا حتی من هم از به هم زدن آن می ترسیدم. طرح ها اغلب برجسته هستند ، بنابراین به نظر می رسد که کمی عجیب است که دو نوع طرح مختلف را با هم در لباس مان استفاده کنیم. با انتخاب کردن طرح های زیرکانه در رنگ های مکمل ، شما براحتی می توانید دو نوع طرح را از کمد لباس هایتان انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. تنها از این راهنمایی استفاده کنید و طرح هایتان را با هم ست کنید. در غیر این صورت ممکن است لباس تان را در هاله ای از ابهام غرق کنید.


< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...