18 اسفند 1391

نکات مسافرت برای خانم ها

نکات مسافرت برای خانم ها

این یک واقعیت است که خانم ها باید با کمی دقت و مراقبت بیشتر مسافرت کنند. داستانهای ترسناکی وجود دارد و زن ها مجبورند که در زنگی مراقب باشند به هر حال اجازه ندهید که نگرانی ها شما را از سفرتان متوقف کند فقط با به یاد داشتن چند قانون اولیه مانند یک ماسفر با تجربه میتوانید سفر کنید...


Basic Rules for Women who travel alone

این یک واقعیت است که خانم ها باید با کمی دقت و مراقبت بیشتر مسافرت کنند. داستانهای ترسناکی وجود دارد و زن ها مجبورند که در زنگی مراقب باشند به هر حال اجازه ندهید که نگرانی ها شما را از سفرتان متوقف کند فقط با به یاد داشتن چند قانون اولیه مانند یک مسافر با تجربه میتوانید سفر کنید...

جلوگیری از دزدی 
دزد ها اغلب خانم ها را به عنوان یک هدف ساده تر از مردان ترجیح می دهند. از همه این ها گذشته آنها زن ها را جنس ضعیف میدانند! به نظر می آید بهترین راه حل این است که در قسمت های شلوغ تر شهر بمانید، اما در این صورت مطمئنا قسمت های جالب و هیجان انگیز سفر را از دست خواهید داد.

یک چراغ قوه به همراه داشته باشید

           

بعد از تاریکی در خیابان های خالی و خلوت نروید، حتی اگر کسی همراه شماست.

مانند محلی های همان منطقه لباس بپوشید
به محض رسیدن نحوه لباس پوشیدن آنجا را فرا بگیرید (Dress Code) ، مثلا در امریکا دختر ها معمولا یک تی شرت می پوشند و در برخی کشور های اسلامی می توانید یک روسری بر سر کنید.

 از جلب توجه مرد ها خود داری کنید
اگر جوان هستید و کمی ماجرا جو، ممکن است با پسر ها آشنا شوید، اما تا وقتی از آنها مطمئن نشدید به هیچ عنوان کسی را به هتل خود دعوت نکنید. و مطمئین باشید چیزی که شما فکر می کنید ممکن است با واقعیت کاملا متفاوت باشد!


یک حقه قدیمی !
می توانید یک حلقه ازدواج ارزان قیمت خریداری کنید و این طوری کمی خیالتان راحت تر باشد که با نگاه اول همه تصور می کنند که شما متاهل هستید. بعدا برای کسی که به او اطمینان دارید میتوانید توضیح دهید.

 


از درخشیدن جلوگیری کنید!
جواهراتی که جلب توجه میکنند همراه نداشته باشید، اگر یک دزد دستبند یا گردنبند شما را هدف بگیرد ممکن است در حین دزدی آسیب ببینید.

مراقب جمعیت باشید
برخی از دزد ها جاهای شلوغ را بیشتر ترجیح می دهند. در مکان هایی شبیه اتوبوس یا مترو هشیار باشید، یا در جشن های خیابانی ، دزد ها از این شرایط برای قاپیدن اشیاء شما استفاده می کنند. کمی پول در قسمتی از لباستان که قابل دزدی نیست نگه دارید، در این حالت اگر کیف پولتان را هم از دست بدهید بدون کمک نخواهید ماند.


اجازه دهید کیف برود!
اکثر افراد با تجربه می گویند که مقاومت نکنید! در صورتی که قربانی کیف قاپی شدید اجازه دهید کیفتان را ببرند و بلا فاصلا داد و فریاد کنید و کمک بخواهید. با این حرکت ممکن است که حتی دزد تصور کند که شما مسلح هستید و خیالتان راحت است که دزد نمی تواند فرار کند.

اگر مورد تجاوز قرار گرفتید.
این تقصیر شما نیست! یک جرم است که در همه دنیا اتفاق می افتد. فورا به هتل یا بیمارستان بروید، رفتن پیش پلیس در اولین قدم ممکن است بهترین گزینه نباشد البته بسته به مکان جغرافیایی شما دارد.

اجازه ندهید این ترس ها و نگرانی ها شما را از سفر های بین المللی باز دارند...< <
آخرین های : مسافرت
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
مختصری در مورد ماسوله

مختصری در مورد ماسوله

روستای تاریخی و زیبای ماسوله در جنوب غربی شهرستان فومن و در 63 کیلومتری شهر رشت واقع شده است. این روستا که به سبب نوع معماری خانه هایش شهرتی جهانی یافته است.

ایده های مسافرت در ایران - شیراز

ایده های مسافرت در ایران - شیراز

شیراز، مرکز استان فارس و گنجینه ای از فرهنگ ایرانی است. همچنین پایتخت سابق ایران، در دوران سلسله زند (1747-1779)، و همچنین مشهور به زادگاه شاعران بزرگ فارسی حافظ و سعدی. همچنین گفته می شود که منشاء یکی از بهترین شراب ها در جهان به نام Syrah است. این شهرستان در نیمه جنوبی ایران واقع شده و دارای جمعیتی حدود دو میلیون نفر است..

زیباترین بناهای باستانی جهان

زیباترین بناهای باستانی جهان

ساختمان و البته ساختمان های بزرگ همیشه مورد توجه توریست های سراسر جهان بوده اند! مردم زیادی در جهان برای تورهای دور جهان برنامه ریزی می کنند اما اولیتشان دیدن شهرها نیست بلکه بناها و سازه هایی که آرزوی دیدنش را دارند. این مقاله قرار است نگاهی داشته باشد به یک تور جهانی از زیباترین بناهای باستانی در سراسر جهان. بعضی از آنها بیش از 500 سال از زمان ساختشان می گذرد.

بهترین مکان ها با زیبایی طبیعی

بهترین مکان ها با زیبایی طبیعی

هرتعداد هنرمند با استعداد هم که جمع بشوند نمی توانند با خلاقیت و زیبایی های طبیعت رقابت کنند. جهانی که ما در آن زندگی می کنیم به طرز حیرت انگیزی زیباست، اما ما چنان درگیر مشغله هایمان هستیم که زمان کافی برای استراحت و تحسین زیبایی های اطرافمان نداریم. در این متن لیست ده صحنه زیبای طبیعت را آورده ایم که شما هم بتوانید از آنها لذت ببرید.

رنگارنگ ترین مناطق روی کره زمین

رنگارنگ ترین مناطق روی کره زمین

ساخته دست بشر یا خلق شده توسط طبیعت، بعضی از مناطق واقعا با رنگ تقدیس شده اند. خواه نورهای شمالی تابیده شده در آسمان باشد، پرندگان خوش رنگ، یا علائم نورانی پر زرق و برق، جهان ما آمیزه ای ناب از سایه ها و رنگ هایی است که قدرت دوباره احیا کردن احساسات شما و بیدار کردن تخیلتان را دارند.