15 اسفند 1391

اصول اساسی در پوشیدن لباس سفید

 اصول اساسی در پوشیدن لباس سفید

در دنیای مدرن امروز ممکن است احساس کنید قوانین مد چه سریع تغییر می کنند و مدهای قدیمی دوباره به عرصه پا می گذارندو اما اگر شما هنوز طرفدار سنتی بودن هستید ، و از اینکه لباسی را اشتباه بپوشید هراس دارید می توانید این قاونین را پیروی کنید:

Basic Rules for Wearing White

با تاکید دنیای مدرن بر فردیت افراد به جای جمع کل , آنها کورکورانه و بدون اینکه از اصول اولیه مد چیزی بدانند پیرو آن هستند ، ممکن است احساس کنید که این پیروی سخت نیست و قوانین مد چه سریع تغییر می کنند و مدهای قدیمی دوباره به عرصه پا می گذارندو اما هنوز اگر شماطرفدار سنتی بودن هستید ، و از اینکه لباسی را اشتباه بپوشید هراس دارید یا دوست دارید به یک مد بچسبید و آن را رها نکنید می توانید این قاونین را پیروی کنید:برای رفتن به یک جشن عروسی لباس سفید به تن نکنید:این یکی از مسائلی است که اکثریت با آن موافق هستند. تنها زنی که باید در روز عروسی لباس سفید بپوشد عروس است. اشکالی ندارد اگر تکه ای از لباس تان سفید باشد اما اگر سرتا پا سفید بپشید ممکن است همه شما را با عروس اشتباه بگیرند و این حتما برای عروس خوشایند نخواهد بود


در هوای سرد لباس سفید به تن نکنید:اگر شما رنگ سفید را دوست دارید و اگر معکوس رنگ چهره شماست و آن را به خوبی نمایان می کند اما سعی کنید در طول فصل زمستان از پوشیدن لباس سفید دوری کنید. به جای آن کرم یا بژ را انتخاب کنید. حتی با وجود اینکه در مدهای قدیمی همیشه رنگ سفید در فصل زمستان نیز پوشیده می شده است.آب و هوای گرمتر معمولا میتواند یک راه گریز برای شما باشد. اگر شما در شرایطی زندگی می کنید که آب و هوای گرمی دارید پوشیدن لباس سفید جالب و یا حتی ضروری است حتی در زمستان مخصوصا اگر روزهای شما درجه حرارتی بالغ بر 80 می باشد می توانید لباس های تابستانی خود را با رنگ های روشن به تن کرده و حتی عینک آفتابی به چشم گذاشته و کلاه بر سر بگذارید.

       


از پوشیدن لباس های سفید در آب و هوای آلوده خودداری کنید. برای کسانی که در شهرهای شلوغ زندگی می کنند و با وسایل حمل و نقل عمومی به سر کار می روند یا رفت و آمد می کنند پوشیدن لباس های سفید یک مصیبت بزرگ است. بین خطوط مترو ، تاکسی ، صندلی های کثیف و پدال ها لباس سفید تبدیل به یک پیراهن مشکی می شود. این یکی از دلایلی است که خانم های شهری به پوشیدن لباس های مشکی رو می آورند نه فقط به خاطر شیک بودنش بلکه بخاطر اینکه دیرتر کثیف می شود.

کفش های مناسب به پا کنید. کفش های سنگین مشکی با لباس های روشن یک ترکیب و ست عجیب و ناهماهنگ است. اگر شما لباس سفیدی در تابستان یا بهار بر تن می کنید ، بهترین گزینه ها شامل صندل های سفید یا با رنگ های روشن است. اگر دوست دارید در فصل زمستان رنگ سفید بر تن کنید نیز کفش های قهوه ای بهتر از رنگ مشکی هستند
  
                      

< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...