12 اسفند 1391

اندوه آورترین عکس های تمام دورانها

اندوه آورترین عکس های تمام دورانها

ما باور داریم که عکس ها هم با انسان حرف می زنند. یک عکس وقتی که هوشمندانه گرفته شود حرف های زیادی در مورد آن تصویر به ما می گوید. اینجا عکس های خاصی را می بینید که از لحظه های فراموش نشدنی تنها با یک کلیک خلق شده اند و این لحظه ها را جاودانه ساختند. تمام این عکس ها واقعی بوده و دروغی نیستند پس نگاهی به این عکس های برتر بیندازید.

10. یک مادر با فرزندانش تلاش می کنند تا از بمباران جنوب ویتنام توسط امریکا با گذشتن از رودخانه فرار کنند. سال 1965 

9. در دوازده ژانویه 1960 رهبر حزب سوسیالیست های ژاپنی یعنی آسانوما توسط یک دانشجوی مخالف به قتل رسید. این عکس فقط یک دقیقه قبل از قتل گرفته شده است.
 
8. یک زندانی عراقی تلاش می کند فرزندش را آرام سازد. این عکس سال 2003 زمانیکه جنگ عراق در دوران اوج خود بود گرفته شد.
 7. این عکس مربوط به سال 1975 است. یک زن و یک دختر بعد از فروپاشی ساختمان که درنتیجه آتش سوزی اتفاق افتاد از ساختمان پرت شده اند.
 


6. Thich Quang Dug یک راهب بودایی ویتنام جنوبی  در اعتراض به آزار و اذیت راهب ها توسط دولت در سال 1963 خودش را آتش زد. این  راهب وقتی در حال سوختن بود نه حرکتی می کرد نه حتی صدایی از خود در می آورد.
 


5. یک مرد جوان درخلال اعتراضات برای اصلاحات دموکراتیک در چین جلوی راه تانک ها ایستاده است. سال 1989

 

4.اولین روز دوروتی کانتس در مدرسه دبیرستان هاری هاردینگ در آمریکا. کانتس اولین دانش آموز سیاهپوستی بود که تا آن زمان در مدرسه ای در آمریکا راه پیدا کرده بود. او بعد از چهار روز دیگر قادر نبود در برابر آزار و اذیت ها ایستادگی کند.


 
3. مرد جوانی که توسط سربازان شکنجه شده است فقط به این دلیل که انها باور داشتند او با شورشیان توتسی صحبت کرده است.


 
2. رئیس پلیس ویتنام نگویان نگوک  لون در تاریخ اول فوریه 1968 به یک مرد جوان تیراندازی می کند زیراکه فکر می کردند این مرد یک سرباز ویت کنگی است.
 


1. این عکس دست بچه ای از اوگاندا است که در اثر گرسنگی در حال مرگ می باشد. سال 1980. یک مبلغ مذهبی دست او را در دست گرفته است.


< <
آخرین های : هنر و ادبیات
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

عکس هایی که هر پدر و مادری باید از نوزاد خود بگیرد

زمان به سرعت می گذرد و کسانی که بچه تازه به دنیا آمده دارند همیشه به گذشته برگشته و آرزو می کنند که ای کاش عکس های بیشتری از بچه خود می انداختند. اما خبر خوب این است که زیاد سخت نیست شات های خلاقانه با تنوع زیاد از فرزندمان بگیریم. این 17 شات را هر پدر و مادری باید از فرزندش بگیرد.

دماوند

دماوند

بلندترین قله رشته کوه های البرز، دماوند است که 5636 متر از سطح دریای مازندران و 5671 متر از سطج دریاهای آزاد ارتفاع دارد.

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

نقاشی های خلاقانه با تراشه های مداد

این نقاشی های خلاقانه کار مارتا آلتز نویسنده و تصویرگر کتاب کودک می باشد. او نقاشی هایش را خیلی خلاقانه با تراشه های مداد تکمیل کرده است.تراشیدن مدادهای چوبی یک چیز خاص به هر نقاشی اضافه کرده است.

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

نقاشی هایی که به جهان واقعی هجوم می آورند

«گایکو» هنرمند چینی خودش را داخل نقاشی های سوپر قهرمان های کتاب های کمیک مورد علاقه اش و شخصیت های علمی تخیلی مشهور می کند. این هنرمند بااستعداد با بتمن، ژوکر، کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی و دیگر شخصیت های مشهور رودررو می شود.

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

12 نمونه تصویرسازی خلاقانه

حالا زمان این رسیده که عکس ها و تصویرسازی هایی که با هم ادغام شده را ببینیم. این مجموعه الهام بخش هنرمندانه را تصویرگری هندی به نام «نیتین رائو کومبلکر» با ترکیب عکاسی و تصویرسازی هنری خلق کرده است.