10 اسفند 1391

جنیفر لاورنس دلیل زمین خوردنش در مراسم اسکار را فاش کرد!

جنیفر لاورنس دلیل زمین خوردنش در مراسم اسکار را فاش کرد!

جنیفر لاورنس زمانی که می خواست برای گرفتن جایزه اسکارش به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن روی سن برود، زمین خورد. او گفت که عمدا زمین نخورده است. او از یک خبرنگار کنجکاو پرسید به نظر شما معنی این حرکت چیست؟ به لباس من نگاه کنید، من یک لباس بلند با مارک دیور پوشیده بودم و سعی داشتم با این لباس از پله ها بالا بروم. این تمام اتفاقی بود که افتاد.

برنده 22 ساله بهترین بازیگر نقش اول زن که به خاطر بازی در فیلم کتاب بارقه امید این جایزه را برد، زمان گرفتن جایزه کمی روی سن ماند و از بینندگان عذرخواهی کرد..لاورنس خاطر نشان کرد که می توانسته در مهمانی روز جوایز معده اش را با غذاهای زیادی پر کند. او ادامه داد من امروز غذا نخوردم چونکه خیلی استرس داشتم و با شکم گرسنه رانندگی کردم. او تایید کرد که دفعه قبل که به  خاطر بازی در فیلم استخوان زمستان نامزد شده بود کمتر استرس داشته و گفت سری قبل من بازیگری تازه وارد بودم و کسی را نمی شناختم. اما اکنون تمام این افراد را می شناختم که با هم روبرو می شدیم همدیگر را بغل می کردیم حرف می زدیم احوال هم را می پرسیدیم.
حالا زمین خوردن جنیفر را همه جهانیان دیده اند و او می گوید من فقط روی پله هایی قدم گذاشتم که انگار با موم پوشیده شده باشند. و وقتی زمین خوردم فکر می کنید چه به ذهنم آمد.. بله به خودم فحش بدی دادم!


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.