7 اسفند 1391

درمان چشم های پف کرده چیست؟

درمان چشم های پف کرده چیست؟

یک راه حل قدیمی و کارآمد استفاده از خیار است. چند برش خیار پوست کنده که برای دقایقی داخل فریزر گذاشته اید به مدت ده دقیقه روی چشمام بسته خود بگذارید.

How To: Treat Puffy Eyesیک کیسه آب سرد روی چشم هایتان بگذارید

یک بسته سبزیجات یخ زده از فریزر درآورده و داخل یک حوله بپیچید.(باید از ورای آن حوله احساس سرما کنید).آن را به مدت ده دقیقه روی چشمان بسته خود بگذارید. سرتان را به سمت بالا نگه دارید تا سنگینی آن شانس آن را داشته باشد که جریان گردش زیر چشم را برقرار کند). یک راه حل قدیمی و کارآمد استفاده از خیار است. چند برش خیار پوست کنده که برای دقایقی داخل فریزر گذاشته اید به مدت ده دقیقه روی چشمام بسته خود بگذارید.

راه حل : برای اینکه چشمان تان در آینده پف دار نشود ، به اندازه کافی آب بنوشیدو و زمانیکه به تختخواب می روید ، زیر سرتان دو بالش بگذارید. نیروی سنگینی به مایع وارد می آید و از حرکت آن به سمت چشمان شما جلوگیری میکند.
 از کرم چشم استفاده کنید

با انگشت حلقه خود با ملایمت کمی کرم به زیر چشمان تان بزنید ، از گوشه داخلی چشم به سمت بیرون بروید. به دنبال کرمی بدون کافئین باشید که خاصیت تنگ کنندگی عروق آن به جریان گردش خون زیر چشم شما کمک کند و به سرعت پف زیر چشم شما را می خواباند.


یک راه دیگر برای کم کردن پف زیر چشم این است که :یک حوله را داخل یک فنجان چای بابونه خیس کنید و آن را به مدت ده دقیقه روی چشمان بسته خود بگذارید.و  (یا اینکه  ازخود Tea bag استفاده کنید) خاصیت  ضدالتهابی بابونه به کاهش پف چشم کمک می کند.
 < <
آخرین های : پوست و زیبایی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

هشت ماده غذایی که باعث براق شدن پوست شما می شوند

کرم های گران قیمت خود را برای مدتی کنار گذاشته و بطور طبیعی از پوستتان محافظت کنید. خانم وانا جیمز متخصص تغذیه بهترین خوراکی ها را که برای پوست مفید است به شما معرفی می کند.

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

4 ترفند برای کشیدن خط چشم که هر خانمی باید آن را بداند!

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

 فواید گوجه فرنگی برای پوست

فواید گوجه فرنگی برای پوست

مصرف گوجه فرنگی بدلیل منبع غنی لیکوپین که اثری آنتی اکسیدان دارد و همانند کرم ضد آفتاب در پوست عمل می کند ، به همه توصیه می شود. لیکوپین با سلول های آسیب دیده مبارزه کرده و اثرات قرمزی پوست را از بین می برد و خاصیت ضد پیری دارد.توصیه می شود که هر نفر روزانه حدود 16 میلی گرم لیکوپین مصرف کند زیرا اینکار باعث می شود رادیکالهای آزاد درون بدن کاهش یافته و در نتیجه باعث حفظ رطوبت بدن شود. و نیازی نیست تا پولی که به سختی بدست می آورید را صرف هزینه های گزاف پاکسازی پوست انجام دهید.

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

روش صحیح آرایش برای انواع مختلف چشم

وقتی که قرار است آرایش کنیم همه ما یک هدف داریم؛ اینکه چشمانمان را درشت تر و درخشان تر درست کنیم. پس Mia Silverio هنرمند آرایشگر بهمان یاد می دهد با توجه به فرم چشم چگونه سایه بزنیم و خط چشم بکشیم.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.