تیتر های مرتبط ...
6 اسفند 1391

12 عکس باورنکردنی از حیوانات

12 عکس باورنکردنی از حیوانات

این عکس ها فوتوشاپی نیستند!


 


خرگوش آنگورا به خاطر موهای بلند و پشم نرمش نوع متفاوتی از خرگوش خانگی محسوب می شود. آنگورا یکی از قدیمی ترین خرگوش های خانگی است که منشا آن مثل بز و گربه آنگورا  به آنکارای ترکیه می رسد. این حیوان بین خانواده سلطنتی فرانسه در قرن هجدهم یک نوع حیوان خانگی مشهور بود و تا آخر این قرن در بخش های دیگر اروپا نیز گسترده شد.
 
این axolotl یک نوع سمندر خال دار neotenic است. Neotenic  به معنی بزرگسال یا بالغی است که هنوز ویژگی های یک کودک یا بچه را با خود  دارد.
 
یک لاک پشت سفید نادر در ساحل رود زرد در Zhengzhou ایالت پروانس چین کشف شد. این لاک پشت حدود 6.5 کیلووزن و 40 سانت طول دارد.
 
بلندترین سگ زنده سگی به نام رئوس در آمریکا با ارتفاع 1.118 متر (44 اینچ) می باشد.
 
Helicoprion  کوسه ای است که از حدود 290 میلیون سال پیش در دریاهای پرمیان شنا می کرده است. یک نوع کوسه غیرعادی که دندان هایی مارپیچی دارد. این نوع دندان ها تنها چیزی است که از زمان های خیلی دور در این کوسه ها تغییر نکرده است. این مدل دندان بین هیچ نوع کوسه زنده دیگر یا بین هیچ حیوان مهره دار دیگری دیده نشده است.
 
این عکس فوتوشاپی نیست فقط سگی در حال پیاده روی را تماشا می کنید.
 
بز کوهستان توانایی خود در کوهنوردی را به نمایش می گذارد و حیوانات دیگر و همین طور انسان ها را در پایین کوه جا می گذارد. این چهارپایان در بیشتر مناطق کوهستانی آمریکای شمالی سکنی گزیده اند و در ارتفاعاتی بیش از 4000 متر زندگی می کنند.
 
یک عکس ماکرو که توسط عکاس اهل اندونزی Shikhei Goh گرفته شده است. 
تعداد زیادی از صاحبان حیوانات خانگی دوست دارند به حیواناتشان لباس بپوشانند. این چیزی غیرعادی نیست. درست کردن گربه تان شبیه یک ملکه گربه سان آرام و خونسرد کاری دور از ذهن است. بااین حال این دقیقا چیزی است که برخی از مردم می خواهند انجام دهند. آنها حتی کلاه گیس برای گربه ها می فروشند! عجیبه نه؟!
 
یک عکس زیبای ترسناک از عنکبوت طاووسی استرالیایی
 
قبل از اینکه از دیدن این عکس وحشت زده بشویم باید توضیحی بهتان بدهم: این جانور کندور شگفت انگیزترین حیوان در تمام جهان است. اگر نمی توانید در مورد گذشته این حیوان چیزی بفهمید، باید بدانید آن را خرس آب ها نیز می نامند. چه چیز این حیوان شگفت انگیز است؟ کندور یک extremophile است. این extremophile یک نام پیشنهادی است برای حیواناتی که در محیط هایی زندگی می کنند که از نظر دما، فشار، مسمومیت و تشعشعات در بالاترین حد قرار دارند.
  
Ankole-Watusi  نژادی از یک گاو بومی آفریقا است. شاخ های بزرگ و متمایز این گاو به 8 فوت (2.4 متر) هم می رسد. شاخ ها وسیله دفاعی حیوان است. وزنش هم از 900 تا 1.600 پوند (410 تا 730 کیلوگرم) است.

< <
آخرین های : دانش
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10  چیزی که آرزو داریم روزی اختراع شود

10 چیزی که آرزو داریم روزی اختراع شود

چیزهایی زیادی در این دنیا هست که ما دوست داریم صاحبش باشیم. داشتن تعدادی از آنها امکان پذیر است و برخی هم از آنها هم اختراع شده اند. اختراعات همیشه نیازمند ایده هستند. ایده هایی که فراتر از درک و تفکر همه انسان هاست. هیچکس داشتن WiFi را بر روی موبایلش پیش بینی نکرده بود درسته؟ اما اختراعاتی هستند که می توانند به طور کل زندگی تمام جهانیان را عوض کنند. در لیست ده تایی زیر مثال هایی زده ایم از چیزهایی که آرزو داریم اختراع شوند. اختراع بعضی از آنها امکان پذیر و برخی از آنها فقط یک رویا است.

10 حیوانی که ناخواسته به ما یاری می رسانند

10 حیوانی که ناخواسته به ما یاری می رسانند

خداوند هیچ چیز را بدون استفاده خلق نکرد. ما چیزهای زیادی در زندگی مان می بینیم که فکر می کنیم بی فایده هستند اما در واقع اینگونه نیست. در این مقاله می خواهم در مورد حیواناتی صحبت کنم که ناخواست به انسان کمک می کنند. ده حیوانی که وجودشان برای ما حیاتی است. طبیعتا ما فکر می کنیم این حیوانات بی فایده و مضر هستند. اما در حقیقت اینها برای بشر خیلی خیلی حیاتی اند.

تفاوت مغز حیوانات با انسان ها در چیست؟

تفاوت مغز حیوانات با انسان ها در چیست؟

دانشمندان بر این عقیده اتفاق نظر دارند که انسان ها با هوش ترین موجودات خلق شده روی کره خاکی هستند. در جامعه ما "هرچه بزرگتر بهتر است" ، انسان ها دارای مغزهای بزرگتری نسبت به دیگرا حیوانات هستند شاید به همین خاطر است که ما باهوش ترین موجودات هستیم.اما در حالیکه دقیقا اینطور نیست...!

آیا می دانید مغز انسان چه رنگی است؟

آیا می دانید مغز انسان چه رنگی است؟

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که مغز چه رنگی دارد؟شاید هم این فکر را نکرده اید ، مگر اینکه در زمینه پزشکی کار یا تحصیل می کنید. ما همه رنگ های رنگین کمان را در بدن مان داریم در شکل های مختلف و رنگ های مختلف خون ،بافت های بدن ، استخوان ها و دیگر اجزاء بدن. اما ممکن است مغزا را دیده باشید که در ظرفی شیشه ای در ازمایشگاه در مقابل صفحه نمایش قرار داده اند؛در واقع، مغز زنده که درون جمجمه شما قرار دارد راکد و بی حرکت و به رنگ خاکستری نیست ، مغز به رنگ سفید ، سیاه و قرمز است.

12 عکس باورنکردنی از حیوانات

12 عکس باورنکردنی از حیوانات

این عکس ها فوتوشاپی نیستند!