6 اسفند 1391

رابرت پتینسون و کریستین استوارت با هم خوب هستند

رابرت پتینسون و کریستین استوارت با هم خوب هستند

یک روز دیگر یک شایعه دیگر در مورد جدایی راب و کریستین استوارت. با اینکه کریستین استورات زیبای خود را در فیلم “Twilight” هنوز ملاقات نکرده است رابرت در حال فیلمبرداری برای فیلم “The Rover” در استرالیا بسر می برد منابع به ما گفتند که رابطه این دو در خطر است. یک منبع موثق دیگر در این زمینه گفت:"پتینسون در حال تلاش زیادی است که این فیلم خوب از کار دربیاد ، او برای مهمانی بیرون نمی رد . این یک جدایی رسمی نیست . آنها با هم خوب هستند".

استوارت 22 ساله در لس آنجلس است از زمانیکه پتینسون 26 ساله لس آنجلس را به مقصد استرالیا ترک کرد. این بازیگر با جلسه های کاری و پروژه های جدید سرش بسیار شلوغ است و با دوستانش به گردش نیز می رود. تنها هفته پیش استوارت به کارگردان فیلم "Twilight" کمک کرد تا برای همبازی اش تیلور لانتر به مناسبت جشن 21 سالگی اش یک هدیه خریداری کند. استوارت همچنین با دوستانش به تماشای شوی Ellie Goulding’s رفت.منابع به یاهو گفتند که استوارت ممکن است بعضی اوقات اگر زمان داشته باشد زیبای خود را ملاقات کند. پتینسون در سال 2013 بسیار گرفتار است چرا که فیلمی در دست پیش تولید دارد. همچنین استوارت نیز درگیر کمدی است که به نام “Focus” مشهور است. این پروژه در بهار آغاز می شود.


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.