تیتر های مرتبط ...
5 اسفند 1391

افزایش پهنای باند Wi-Fi در امریکا

افزایش پهنای باند Wi-Fi در امریکا

سازمان رگولاتور تلفونی امریکا اعلام کرده که قصد دارد تا ظرفیتهای در دسترس سیستم اینترنتی Wi-Fi را افزایش دهد، بدین منظور این رگولاتور قصد دارد تا قوانین استفاده از پهنای باند تخصیص نیافته را آسان تر نموده و همچنین پهنای باند اختصاص داده نشده را نیز افزایش دهد.

سازمان تنظیم مقررات امریکا FCC روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد تا اقداماتی در جهت افزایش ظرفیت کارکرد و کاهش ترافیک ایجاد شده در انتقال داده ها در سیستم های مبتنی بر تکنولوژی Wi-Fi انجام دهد، بدین منظور این سازمان قصد دارد تا پهنای باند در دسترس و تخصیص نیافته ای که در سیستم Wi-Fi وجود دارد را افزایش دهد.


بدین منظور سازمان اشاره شده قصد دارد ا پهنای باند تخصیص نیافته سیستم Wi-Fi را که در رنج فرکانسی 5 گیگاهرتز قرار دارد را به میزان 35 درصد افزایش دهد.
قوانین پیشنهاد شده پس از بررسی در کمیته تخصصی و رأی گیری تصویب خواهد شد و در قوانین ارائه شده امکان استفاده موثرتر از پهنای باند اختصاص یافته برای کاربردهای خاص نیز مطرح شده که به نوبه خود میتواند موجب افزایش پهنای باند اختصاص نیافته شود.

 ترافیک ایجاد شده توسط وسایلی همچون گوشی های هوشمند و تبلت ها برای ارسال داده تقاضا برای استفاده از سیستم Wi-Fi را افزایش داده، در نتیجه سازمان تنظیم مقررات رادیویی امریکا به دنبال استفاده موثرتر از سیستم Wi-Fi است که امکان برقراری ارتباط برای مشترکان رو به افزایش را داشته باشد.

گری شاپیرو رئیس سازمان مصرف کنندگان الکترونیکی با استقبال از طرح ارائه شده،  بیان کرده است: توسعه سیستم Wi-Fi که دارای قابلیت سرعت و ظرفیت بالاست برای اقتصاد رقابتی امریکا که در آن خلاقیت ها جایگاه ویژه ای دارند بسیار مناسب است.
سازمان اختراعات اینترنتی گفته است که کاربران منتظر ارائه طرح و تصویب آن هستند تا از امکانات آن ،که پهنای باند تخصیص نیافته را افزایش میدهد و باعث افزایش سرعت و کاهش ترافیک اینترنتی میشود، در اماکن مختلفی مانند فرودگاه ها، کافی نتها و سایر اماکنی که اینترنت وایرلس در آنها در دسترس است استفاده کنند.

با این وجود صنف خودروسازی با ابراز نگرانی خود از طرح ارائه شده، نگران افزایش استفاده مصرف کنندگان پهنای باند اختصاص نیافته است که در حال حاضر در کاربردهای دیگری همچون سیستم اعلام خطر تصادف در خودروها مورد استفاده قرار میگیرد.
به همین منظور قرار است تا نشستی بین سازمان تنظیم مقررات رادیویی امریکا و صنف خودروسازان امریکا تشکیل شود تا تأثیر افزایش پهنای باند اختصاص نیافته و احتمال تأثیر آن بر سیستم های مورد استفاده در صنعت خودروسازی که به منظور اعلام خطر برای جلوگیری از تصادف بر روی خودروها نصب و استفاده میشود، صورت گیرد. 

         
< <
آخرین های : اقتصاد
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

هر پول سیاهی که پس‌انداز شود، سودی است که کسب شده است- بنجامین فرانکلین از پدران بنیانگذار ایالت متحده بیشتر بچه ها به محض اینکه پولی می گیرند تمام آن را خرج می کنند. تنها 20 درصد از بچه ها پس انداز می کنند و این کار را با جدیت هر ماه تکرار می کنند. به بچه ها کمک کنید پس انداز کنند- و بهشان یاد بدهید درست پس انداز کنند. اینجا بهتان می گوییم چگونه:

تاریخچه پول

تاریخچه پول

پول چیست؟ پول در معنی یعنی یک شی ارزشمند. اما در 10.000 سال پیش، شکل و مواد پول تغییرات زیادی داشته است- از گاو و گوسفند و صدف گرفته تا پول های الکترونیکی امروزی. دراینجا ما نگاهی به تاریخچه پول می اندازیم.

ثروتمندان چگونه می اندیشند؟

ثروتمندان چگونه می اندیشند؟

یک جمله معروف است که می گوید: آدم پولدار، پولدارتر می شود و این افراد جزو اقلیت مردم بوده و همیشه افراد خیلی خوش شانسی به نظر می آیند.

دنبال یه کار جدید هستید؟

دنبال یه کار جدید هستید؟

تعداد زیادی از مردم هنگام کار کردن در بعضی از لحظه ها احساس اشتیاق به کار ندارند. علامت های خطر که باید مراقبشان باشید- نشانه های عمده از اینکه زمان ترک کردن شغلتان رسیده است. یک بار که یک علامت خطر دیدید باید یک ارزیابی جدی از محلی که آنجا کار می کنید و جایی که می خواهید باشید داشته باشید. اینجا ده علامتی را می بینید که بهتان نشان می دهد باید دنبال کار دیگری باشید.

5 چیزی که زوج شما در مورد مسائل مالی بهتان نمی گوید!

5 چیزی که زوج شما در مورد مسائل مالی بهتان نمی گوید!

پدر و مادرها رازهای فراوانی خصوصا در مورد پول را از همدیگر مخفی می کنند.