3 اسفند 1391

مدل جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ رونمایی شد

مدل جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ رونمایی شد

شرکت الکترونیکی سامسونگ کره جنوبی در اقدامی برای محکم کردن جایگاه و پیشتازی خود در بازار تلویزیون های هوشمند و وسایل الکترونیکی، سه شنبه اقدام به رونمایی از طیف وسیعی از مدلهای جدید و پیشرفته تلویزیون های مجهز به اینترنت نمود تا در شرایط رکود اقتصاد جهانی همچنان پیشتاز در این عرصه باشد.

16 مدل جدید سامسونگ در ابعاد 46 تا 75 اینچ ارائه شده اند و به کاربر این امکان را میدهند که علاوه بر مشاهده برنامه های تلویزیونی با اینترنت وصل شود و یا اپلیکیشن هایی مانند بازی های ویدئویی را سفارش دهد. همچنین این تلویزیون های هوشمند مجهز به سامانه ای برای تشخیص حرکات دست وبدن و درک برخی سوالات است. به عنوان مثال سوالهایی همانند اینکه امروز چه مسابقه فوتبالی در برنامه های پخش تلویزیونی است و یا آخر هفته چه فیلم اکشنی از تلویزیون پخش خواهد شد، در طیف سوالاتی قرار میگیرند که به دنبال آن تلویزیون جدول پخش برنامه ها را نمایش خواهد داد.در این مدلهای جدید امکان زوم کردن تصاویر و یا چرخش آنها وجود دارد. از دیگر ویژگی های مدلهای جدید به قابلیت تعویض شبکه تلویزیونی با حرکات دست بیننده میتوان اشاره کرد. شرکت سامسونگ اعلام کرده که مدلهای جدید از شنبه آینده به بازار کره جنوبی عرضه میشود اما هنوز مشخص نیست که از چه تاریخی به بازار جهانی عرضه خواهد شد. یک تلویزیون 55 اینچ هوشمند سامسونگ قیمتی در حدود 5550 دلار خواهد داشت.شرکت سامسونگ که به همراه ال جی، رقیب سامسونگ، بزرگترین تولید کننده های تلویزیون های صفحه تخت هستند، در سالهای اخیر به شدت به دنبال عرضه تلویزیونهای گران قیمت با ابعاد بزرگ در بازار هستند تا کاهش فروش و متعاقب آن سودی که ناشی از رکود جهانی و در نتیجه کاهش تقاضا بوده را جبران کنند.
مدیر تجاری شرکت سامسونگ در زمینه تلویزیون در حاشیه رونمایی از مدلهای جدید شرکتش اعلام کرد که انتظار دارد تا فروش تلویزیون در جهان رشد 5 درصدی در حجم فروش داشته باشد اما سود ناشی از آن ثابت و یا مقداری کاهش داشته باشد. وی همچنین در ادامه بیان میکند که استراتژی سامسونگ تمرکز بر تلویزیونهای نسل جدید خواهد بود تا پیش بودن آنها از سایر رقبا را حفظ کند. پیش بینی ها حاکی از رشد 30 درصدی بازار تلویزیونهای مدرن و با ابعاد بالای 60 اینچ در سال جاری است. مدیرتجاری بخش تلویزیون سامسونگ در این باره میگوید که این همان نکته ای است که آنها بر آن تمرکز کرده اند و به شدت در این زمینه مشغول بازاریابی هستند. ال جی، دیگر تولید کننده تلویزیونهای نسل جدید اعلام کرده امسال فروش تلویزیونهای خود را با تمرکز بر فروش تلویزیونهای پیشرفته که مجهز به امکانات دسترسی اینترنتی و تکنولوژی جدید صفحه نمایش که بر اساس دیودهای نوری ارگانیک است، به میزان 15 درصد افزایش خواهد داد.
< <
آخرین های : تازه های تکنولوژی
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10  چیزی که آرزو داریم روزی اختراع شود

10 چیزی که آرزو داریم روزی اختراع شود

چیزهایی زیادی در این دنیا هست که ما دوست داریم صاحبش باشیم. داشتن تعدادی از آنها امکان پذیر است و برخی هم از آنها هم اختراع شده اند. اختراعات همیشه نیازمند ایده هستند. ایده هایی که فراتر از درک و تفکر همه انسان هاست. هیچکس داشتن WiFi را بر روی موبایلش پیش بینی نکرده بود درسته؟ اما اختراعاتی هستند که می توانند به طور کل زندگی تمام جهانیان را عوض کنند. در لیست ده تایی زیر مثال هایی زده ایم از چیزهایی که آرزو داریم اختراع شوند. اختراع بعضی از آنها امکان پذیر و برخی از آنها فقط یک رویا است.

9 اختراع برتر چینی ها

9 اختراع برتر چینی ها

امروزه ، در حالیکه به نظر می رسد هر چیزی در چین ساخته شده ، بسیار ساده است باور کنیم این کشور تنها محصولات ارزان و بی کیفیت را تولید می کند. به هر حال ، شاید بسیاری بر این باورند اما واقعیت اینجاست که چینی ها مسئول بسیاری از اختراعاتی هستند که به تاریخ کمک کرده است که قابلیت اجراء و راحتی کاربرد آنها را به نمایش بگذارد. بدون پیشرفت ایجاد شده توسط چینی های باستان ،تکنولوژی و فرهنگ در طول قرن های زیادی برای رسیدن به جایگاه کنونی اش بی نتیجه بوده است. بنابراین ، بیایید بیشتر در مورد اکتشافات تاثیر گذار"ساخته شده در چین" بدانیم.

مدل جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ رونمایی شد

مدل جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ رونمایی شد

شرکت الکترونیکی سامسونگ کره جنوبی در اقدامی برای محکم کردن جایگاه و پیشتازی خود در بازار تلویزیون های هوشمند و وسایل الکترونیکی، سه شنبه اقدام به رونمایی از طیف وسیعی از مدلهای جدید و پیشرفته تلویزیون های مجهز به اینترنت نمود تا در شرایط رکود اقتصاد جهانی همچنان پیشتاز در این عرصه باشد.

مرسدس بنز 2014

مرسدس بنز 2014

جدیدترین مدل مرسدس بنز SLS AMG سری Black در اتوشوی LA رونمایی خواهد شد. این مدل که اخیرا به سری Black پیوسته است، تاثیرگذارترین و خوش ساخت ترین عضو مجموعه است و در راستای ارتقای عملکرد و کاهش وزن اتومبیل های آن طراحی شده است. در زیر کاپوت آن یک موتور ارتقا یافته 6/2 لیتری 8 سیلندرv شکل نهفته است. نیروی تولیدی آن 39 اسب بخار افزایش یافته و به 622 اسب بخار رسیده است. محدوده دور موتور از 7200 دور در دقیقه به 8000 دور در دقیقه افزایش یافته است.

فیبر نوری

فیبر نوری

مخابرات نوری روشی است که در آن اطلاعات توسط پالس های نوری توسط فیبر نوری از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال می یابند. در این روش امواج نوری که در واقع امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا هستند توسط اطلاعاتی که می خواهیم منتقل شوند، تغییر کرده و یا به عبارت دقیق تر مدوله می شود. برای آشنایی بیشتر با مخابرات نوری و شکل گیری فیبر نوری آشنایی با تاریخچه این تکنولوژی جالب توجه خواهد بود.