تیتر های مرتبط ...
3 اسفند 1391

کاهش درآمد Dell

کاهش درآمد Dell

با ادامه روند کاهش تقاضا در بازار کامپیوترهای خانگی، درآمد خالص کمپانی دل در آخرین فصل سال 31 درصد کاهش داشته است. سرمایه گذاران و مجموع مالکان Dell این کمپانی را به قیمت 24.4 میلیارد دلار خریده بودند و قصد داشتند با برنامه های خود آن را در سر تا سر جهان گسترش دهند.

در گزارش مالی اخیر کمپانی دل، بر خلاف پیش بینی ها که حاکی از سود 764 میلیون دلاری در فصل مالی اخیر که اول فوریه به پایان رسید بوده، این کمپانی اعلام کرده که در فصل اخیر درآمدهایش به 530 میلیون دلار کاهش یافته است؛ یعنی 30 سنت سود به ازای هر سهم در حالی که پیش بینیها حاکی از تعلق سود 43 سنتی به ازای هر سهم بوده است.باستثناء هزینه های مختلف، کسب 40 سنت به ازای هر سهم بیانگر 1 سنت کاهش نسبت به پیش بینیهای صورت گرفته توسط FactSet است. در نقایسه با سال گذشته مجموع درآمدها 11 درصد کاهش داشته و به مقدار 14.3 میلیارد دلار رسیده است اما نسبت به پیش بینی تحلیلگران که پیش بینی درامد 14.1 میلیارد دلاری داشتند بیشتر بوده است.


< <
آخرین های : اقتصاد
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

راه های کمک به کودکان و نوجوانان برای پس انداز کردن پول

هر پول سیاهی که پس‌انداز شود، سودی است که کسب شده است- بنجامین فرانکلین از پدران بنیانگذار ایالت متحده بیشتر بچه ها به محض اینکه پولی می گیرند تمام آن را خرج می کنند. تنها 20 درصد از بچه ها پس انداز می کنند و این کار را با جدیت هر ماه تکرار می کنند. به بچه ها کمک کنید پس انداز کنند- و بهشان یاد بدهید درست پس انداز کنند. اینجا بهتان می گوییم چگونه:

تاریخچه پول

تاریخچه پول

پول چیست؟ پول در معنی یعنی یک شی ارزشمند. اما در 10.000 سال پیش، شکل و مواد پول تغییرات زیادی داشته است- از گاو و گوسفند و صدف گرفته تا پول های الکترونیکی امروزی. دراینجا ما نگاهی به تاریخچه پول می اندازیم.

ثروتمندان چگونه می اندیشند؟

ثروتمندان چگونه می اندیشند؟

یک جمله معروف است که می گوید: آدم پولدار، پولدارتر می شود و این افراد جزو اقلیت مردم بوده و همیشه افراد خیلی خوش شانسی به نظر می آیند.

5 چیزی که زوج شما در مورد مسائل مالی بهتان نمی گوید!

5 چیزی که زوج شما در مورد مسائل مالی بهتان نمی گوید!

پدر و مادرها رازهای فراوانی خصوصا در مورد پول را از همدیگر مخفی می کنند.

دنبال یه کار جدید هستید؟

دنبال یه کار جدید هستید؟

تعداد زیادی از مردم هنگام کار کردن در بعضی از لحظه ها احساس اشتیاق به کار ندارند. علامت های خطر که باید مراقبشان باشید- نشانه های عمده از اینکه زمان ترک کردن شغلتان رسیده است. یک بار که یک علامت خطر دیدید باید یک ارزیابی جدی از محلی که آنجا کار می کنید و جایی که می خواهید باشید داشته باشید. اینجا ده علامتی را می بینید که بهتان نشان می دهد باید دنبال کار دیگری باشید.