29 بهمن 1391

10 روش برای کار کردن از داخل خانه با موفقیت!

10 روش برای کار کردن از داخل خانه با موفقیت!

کار کردن از خانه مانند آرزویی است که به تحقق پیوسته باشد. با مزایایی مانند تعهد نداشتن و سر وقت سرکار حاضر شدن و هیچ لباس رسمی نپوشیدن ، جای شگفتی ندارد که مردم به جای اینکه در دفاتر و شرکت های خارج از خانه کار کنند دوست دارند که از خانه کار کنند. بسیار مهم است و به علاوه برای ایجاد حد و مرزها بین کار و زندگی در خانه و ایجاد روتین های مستحکم برای اینکه شما خودجوش باشید قواعدی وجود دارد. برای اینکه با موفقیت از داخل خانه بتوانید کار کنید ده روش برای کمک شما به شما معرفی می کنیم تا در کارخود ، خودجوش و با انگیزه باشید.

1-یک دفترکار در خانه ایجاد کنید

خواه شما یک دفترکار در خانه برای انجام کارهایتان داشته باشید یا یک میز گوشه اتاق ، مطمئن شوید که این گوشه دنج مخصوص انجام کارهایتان است. خیلی راحت تر است که در پایان روز کاری کارخود را در همان گوشه دنج رها کرده و آن را داخل زندگی شخصی خود نکنید. گوشه ای را انتخاب کنید که از محل پر سر و صدا و هاهوی خانه دور باشد یا گوشه دنج و گرم یک گاراژ را انتخاب کنید یا گوشه ساکتی از یک اتاق زیر شیروانی را محل کار خود کنید.


2-ساعت های مشخصی کار کنید

از این مطمئن شوید که ساعت هایی را که قرار بود در محل کار کار کنید را فعالیت می کنید.صرف نظر از این که کجا هستید. خودتان را در طول این ساعت ها آن تایم بگذارید. همانطور که به محل کار می رسیدید به گوشه دنج خود بروید یا همان ساعتی که کار را ترک می کردید کارتان را ترک کنید. ساعت های مشخصی برای کارتان وقت بگذارید. این کار به شما اجازه می دهد که بین زندگی کاری و زندگی شخصی تان حد و مرز ایجاد کنید.


.3-مکرارا کارتان را چک کنید

شما اغلب اوقات رییس یا همکاران تان را نمی بینید پس بسیار مهم است که کارتان را هر چند وقت یکبار چک کنید. برای دریافت و یا فرستادن مواد ایمیل بفرستید برای برقراری و برنامه ریزی پروژه های کاری تان به همکاران تان تلفن کنید ، برایشان این فرضیه را ایجاد کنید که با اینکه شما را نمی بینند اما هر وقت که بخواهند شما در دسترس آنها هستید.


.
4-وقت استراحت برای خودتان در نظر بگیرید

برای خودتان ساعت تفریح قرار دهید!چند دقیقه ای را برای ریلکس کردن و آرامش به خود اختصاص دهید. به ناهار بروید یا سفارش غذا دهید یا غذای از شب پیش مانده را داغ کرده و میل کنید. برای خودتان وقت بگذارید تا بتوانید قبل از اینکه دوباره به سرکار بر می گردید خستگی تان در رفته باشد. در این صورت بقیه روز برایتان راحت تر خواهد گذشت.5-تمیز نکنید

در زمانیکه مشغول کار هستید میز کار یا اتاق تان را بخاطر اینکه بسیار کثیف هستند ترک نکنید ، زمان غیر کاری را برای تمیز کردن نرمال برای خود اختصاص دهید.6-کارهایتان را طبق معمول انجام دهید نه بیشتر

وسوسه کننده است که کارهایتان را به مقدار زیاد و در ساعت های طولانی انجام دهید تا بتوانید آخر هفته را با خیال راحت بگذرانید اما با کار زیاد خودتان را خسته نکنید. کار کردن از خانه به این معنی است که بتوانید ایمیل ها یا تماسی را پاسخگو باشید که سروقت بتوانید در ملاقات ها حضور بهم رسانید. سعی کنید کارهایتان را تا وقت ناهارتمام کنید یا به همکاران تان اعلام کنید که برای ناهار می روید و تمام این بعد از ظهر را بیرون هستید و برای جبران آن می توانید کمی از بعد از ظهر خود را به آن اختصاص دهید.


.
7-کارهای تان را روتین انجام دهید

همانطور که در بالا گفته شد وسوسه کننده است که از خیر صبحانه یا ناهار یا حتی شام بگذرید که بتوانید کمی بیشتر از معمول کار کنید. اما بگذارید همه چیز همانطور که در سابق بود پیش برود همانطور که شما به محل کارتان متعهد بودید و بتوانید از همه لحظات زندگی تان لذت ببرید.

.
8-سعی کنید هر روز یک بار از خانه خارج شوید

با خریدهای آنلاین ، پست های سفارشی ، غذای سفارشی ، و حتی سرویس هایی برای بردن و پیاده روی و هواخوری حیوانات خانگی خیلی راحت و آسان است که در خانه بمانید. اما سعی کنید هر روز کمی را بیرون از خانه بگذرانید و برای نوشیدن یک نوشیدنی بیرون بروید یا حتی کمی رانندگی کنید یا در اطراف خانه تان قدم بزنید.


.
9-به طور زیاد داوطلب انجام کاری نشوید

با اینکه شما در طول روز خانه هستید ، از داوطلب شدن برای مراقبت از کودکان یا نگهداری از حیوانات خانگی پرهیز کنید. این سخاوت شما را می رساند اما اگر بخواهید در این کار افراط کنید از کاری که برای خود در نظر گرفته بودید باز می مانید. می توانید انجام این کارها را به بعد از ساعت های کاری تان محول کنید.10-حرفه ای بمانید

فقط به خاطر اینکه شما در خانه کار می کنید و محل کار شما خانه است به این معنی نیست که شما با پیژامه سر میز کارتان حاضر شوید یا بدون پوشیدن هیچ لباسی در ملاقات هایتان حاضر شوید. اگر تمیز و مرتب لباس پوشیده باشد تلفن ها و تماس هایتان را رسمی تر و به طور حرفه ای تر برگزار خواهید کرد و نتایج بهتری خواهید گرفت. از راحت بودن و راحت لباس پوشیدن و وسوسه آن پرهیز کنید بخاطر اینکه به شما ظاهر و حس کارمند بودن را نمیدهد.< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

12 مدل پریز خلاقانه

12 مدل پریز خلاقانه

در اینجا یک پروژه جالب از مردی ژاپنی را می بینید که خیلی باسلیقه پریزهای برق را در خانه اش مخفی کرده است. اینها درهای کشویی هستند که از چوب ساخته شده اند. این کار ایده خوبی برای کسانی است که به ندرت از پریزها استفاده می کنند. او کارهای دکوری دیگری نیز انجام داده مثل یک صفحه Shoji که از وسط باز می شود و یک درب کشویی تکی شبیه درهای کوچک بالایی.