29 بهمن 1391

کیتی پری خط تولید لباسش را راه می اندازد؟

کیتی پری خط تولید لباسش را راه می اندازد؟

درصورتیکه هنوز به صورت رسمی مطرح نشده اما شایعه شده ستاره پاپ کیتی پری قرار است خط تولید لباس خود را راه اندازی کند. با داشتن چنین سلیقه و پوشش خاص و گلیچن شده، عجیب نیست که بشنویم کیتی پری به دنیای مد وارد شده است.


         
گزارش شده خواننده Firework می خواهد  با دوستش Johnny Wujek که در زمینه مد صاحب سبک است همکاری کرده تا خط تولید لباس خود را خلق کند.
او حالا با جانی در این مورد به صورت جدی صحبت کرده و از او خواسته سبکی در مد داشته باشند که برای سال ها ماندگار باشد.
طبق گفته سایت Contactmusic.com مد جدید این ستاره قرار است الهام گرفته از تیپ خود او و بقیه ستاره ها باشد. این منبع ادامه داده این تاثیرپذیری از ستاره هایی مثل دیتا وان تسه و گویین استفانی  هست که لباس هایی غیرعادی و روشن می پوشند.
کیتی پری پیش از این نیز دو عطر به نام خود در فروشگاه ها داشته. او قبلا در مورد برندش صحبت کرده و گفته من مارک های مختلف عطر را در بین هم سن و سالانم دیده ام اما آیا می توانید ثابت کنید همه انها دوست داشتنی هستند؟ اگر من از عطری خوشم نیاید به روی خودم نمی آوردم بلکه عطر خودم را می سازم.
کیتی پری 28 ساله اکنون با موزیسین جان مایر 35 ساله  ارتباط دارد.


< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.