29 بهمن 1391

در طول دوران بارداری باید چه نوع لباسی بپوشیم؟

در طول دوران بارداری باید چه نوع لباسی بپوشیم؟

بارداری تغییرات زیادی برای بدن به همراه دارد. بدن شما تغییر می کنید و حتی زودتر از آنچه فکرش را بکید یک هفته م یگذرد و بدن شما باز هم تغییر می کند.در این مقاله سعی داریم شما را با انواع لباس هایی که باید در دوران بارداری تان بپوشید و همچنین نوع کفشی که برای راه رفتن باید انتخاب کنید آشنا می کنیم


بارداری تغییرات زیادی برای بدن به همراه دارد. بدن شما تغییر می کنید و حتی زودتر از آنچه فکرش را بکید یک هفته م یگذرد و بدن شما باز هم تغییر می کند.
ممکن است وزن زیاد کنید ، بدن شما ، شکم تان ، سایز کمر شما افزایش می یابد. انتخاب لباس در این مواقع بسیار مشکل است. در مقابل اینکه بدن شما مدام در حال تغییر است پس نیاز دارید لباسی انتخاب کنید که متناسب با این تغییرات باشد.اول ببینید چه نوع لباسی بیشتر از همه دوست دارید. سپس به مغازه لباس های بارداری بروید. شما می توانید همه نوع لباسی را متناسب با سلیقه و نیازتان در انجا پیدا کنید.انتخاب لباس باید متناسب با سلیقه و نیازهای شما و میل خودتان باشد.


انتخاب کفش در دوران بارداری
 

  • شما در دوران بارداری تان می توانید پابرهنه راه بروید یا اینکه صندل هایی برای خود انتخاب کنید.
  • به جای پوشیدن کفش ، صندل ها برای شما بهتر هستند. اگر خواستید کفشی انتخاب کنید سعی کنید کفش راحتی انتخاب کنید. 
  • کفش گشاد و راحت بهتر از انواع دیگر کفش هاست بخاطر اینک ممکن است در دوران بارداری پاهای شما ورم پیدا کند.
  • کفش های قلاب دار ، یا تسمه دار و توری ممکن است برای شما مشکل ایجاد کنند.همانطور که بارداری شما به جلو می رود ، دیگر قادر نیستید پاهایتان را ببینید ، چرا که پاهایتان ورم می کند.


  • اگر از کفش های پاشنه بلند خوشتان می آید و دوست دارید در دوران بارداری تان نیز آنها را به پا کنید ، می توانید اما بسیار مراقب باشید .ممکن است در دوران بارداری تعادل تان بهم بخورد و مرکز ثقل بدن تان نیز تغییر کند.
  • اگر کفش های پاشنه بلندتان هر چند  وقت یکبار از پایتان بیرون می اید ممکن است برای بدن تان خطرناک باشد.حالا انتخاب خودتان است که کفش پاشنه بلند به پا کنید یا نه.
  • ممکن است سایز پاهایتان افزایش پیدا کند ، یا شاید کوچک شود یا شاید همانطور که بود باقی بماند.پس ابتدا سایز پاهایتان را چک کنید و بعد کفش هایتان را خریداری کنید

جوراب 
شما هرچه دوست دارید می توانید بپوشید. بعضی ها از جوراب شلواری خوششان می آید بعضی ها جوراب بافتنی را ترجیح می دهند بستگی به سلیقه شما دارد که چه انتخاب می کنید.

شلوار و دامن
اگر دوست داشتید می توانید شلوار جین به پا کنید اما سایز آن را دو برابر آنچه که همیشه به تن می کنید انتخاب کنید. می توانید مقدار اضافی آن را درز بگیرید. اگر دوست داشتید می توانید از شلوارهای بارداری استفاده کنید. 


شلوارهای کشی ، شلوارهای استرچ و ساق ها انتخاب خوبی برای خانم های باردار می باشند. آنها بسیار راحت هستند.

پیراهن و تاپ
پیراهن ها می توانند ایده بسیار خوبی برای لباس های خانم ها در دوران بارداری باشند. اینها برای شما تا زمانیکه به ماه های میانی برسند مناسب و سایز تن شما می باشند. آنها قابل انعطاف و راحتند. بخاطر سایز کمرشان هیچ مشکلی شما را تهدید نمی کند.


             


تاپ های بارداری نیز گزینه خوبی هستند اما شاید دوست داشته باشید که آنها را بعدا به تن کنید. آنها بسیار راحتند و شما م یتوانید تا هر زمان که دوست داشتید آنها را به تن کنید.

لباس زیر

همچنانکه بارداری شما جلو می رود باید لباس زیرهای جدیدی خریداری کنید. این بستگی به شما دارد که چه نوع لباس زیری انتخاب می کنید .بیکینی یا لباس بارداری ؟انتخاب با خود شماست هر کدام از آنها مزایا و معایبی دارد.

< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...