28 بهمن 1391

هر اندامی چه لباسی باید بپوشد؟

هر اندامی چه لباسی باید بپوشد؟

می توانید لباس هایی بپوشید که زیاد تنگ نباشند. کفش نیز با رنگ های طبیعی بهتر است و می توانید آن را با رنگ لباس هایتان ست کنید.

نوع اندام:لاغر
ظاهر:پوشش رسمی و حرفه ای
قواعد:
 این ظاهر بسیار قابل کاربرد است چرا که در انتها بسیار برجسته و در بالا تعادل بوسیله یک ژاکت سنگین حفظ می شود.
یک دامن بلند م یتواند برای کسانی که ظاهری بلند و لاغر دارند موثر باشد ، و م یتوانند اجزائی مانند جواهرات و کیف برای داشتن ظاهری شیک و آراسته به آن بیفزایند.
نوع اندام :دارای انحنا
ظاهر:رسمی / معمولی
قواعد:
 می توانید لباس هایی بپوشید که زیاد تنگ نباشند. کفش نیز با رنگ های طبیعی بهتر است و می توانید آن را با رنگ لباس هایتان ست کنید.
همیهش به یاد داشته باشید ، رنگ های خنثی برای این نوع اندام ها هیجان انگیزتر و شکیل تر هستند.
همچنین از پوشیدن لباس های از مد افتاده برای ست کردن لباس هایتان پرهیز کنید- آنها شما را مسن تر نشان می دهند ولی شما می خواهید که ظاهری امروزی داشته باشید.

نوع اندام:دارای انحنا و کوتاه
ظاهر:لباس عصر
قواعد:
 در این نوع اندام ها قواعدی وجود دارد. باید در ناحیه یقه و گردن برجسته تر از سایر جاها باشد در پاها سنگین تر باشد و متناسب با نوع اندام لباس ها ست شود.نکته مهم این است که از این قواعد در ست کردن لباس ها سرپیچی نشود.ما همچنین از اجزائ برجسته و زیور آلات درخشان برای آنها استفاده می کنیم. به قسمت کمر و کمربند پیراهن نیز دقت شود. به عرض آن توجه شود. حتی اگر نواری به مرکز لباس شما دوخته شده باشد باید به آن نقطه نیز توجه شده و آراستگی و هماهنگی خاصصی با قسمت های دیگر پیراهن شما داشته باشد.
نوع اندام:بلندو لاغر
ظاهر:پوشش معمولی
قواعد:
انواع بلوزها برای این نوع اندام ها بسیار مناسب است. می توان یک طرح با رگه های آبی و مشکی برای آن در نظر گرفت. همچنین به جای شلوار کوتاه می توانید به دنبال انواع جین ها باشید. جین ها واقعا با این نوع اندام ها بسیار زیبا و شیک می شوند. حتی اگر نمی خواهید که جین های بسیار تنگ و کشی بپوشید می توانید از جین ها راسته که ظاهری زیبا به اندام شما میدهند استفاده کنید.
< <
آخرین های : مد و لباس
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

چگونه یک دختر خوش تیپ باشید؟

امروز به یکی از مهم ترین سوال های دخترها پاسخ می دهیم، چگونه خوش تیپ باشیم؟ متن زیر بخوانید و جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد! خوش تیپ بودن به سادگی پول زیاد خرج کردن و خرید مارک های معروف و همیشه لباس مارک پوشیدن نیست. برای خلق کردن سبک خود فقط باید چشمی برای دیدن جزئیات و کمی خلاقیت داشته باشید. قانون طلایی مد این است که طوری دیده شوید که احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید و لباس هایتان شبیه لباس های تقلبی نباشد.

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

بهترین مدل برای موهای شما چیست؟

حالت دادن موهای فر بلند مانند صاف کردن یک پیراهن آهن زده است . شما نیاز به سیستم حرارتی کمی مرطوب کنندهه و کمی کرم ثابت کننده دارید. ابتدا از مرطوب کننده آغاز کنید که بتوانید موهایتان را نرم کنید ، یک شامپو و نرم کننده نیز می تواند کمک ساز باشد.

 25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

25 ایده برای درست کردن موی دخترهای کوچک

در این پست 25 نوع مدل موی دوست داشتنی برای دختر بچه های شیرین شما داریم. حتی یکی از این مدل ها هم می تواند ظاهر فرزند شما را کاملا عوض کند! هر مادری سعی می کند ظاهر فرزندش بهترین باشد. چه دختر شما بخواهد برای گردش بیرون برود، یا به جشن تولد یا مهمانی دیگری برود، این مدل موها همه انتخاب های عالی برای دختران کوچک است. آیا یک مدل موی فریبنده یا شاید هم یک مدل ساده را برای دختر کوچکتان امتحان کرده اید؟ ما 25 نمونه برایتان داریم، نگران نباشید. شما فقط باید مدل های ما را ببینید و برای فردا از آنها الهام بگیرید. دخترها با این مدل های خلاقانه و خاص خیلی بامزه و مثل فرشته ها می شوند.

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

بهترین و بدترین تیپ های بازیگران در فرش قرمز اسکار 2014

اگرچه غیرممکن است که آنجلینا جولی در لباسی بد دیده شود، اما لباس ماکسی Elie Saab که او در بزرگ ترین مراسم امسال بر تن کرده کاملا متفاوت با ظاهر همیشگی او بود...